intPromo;Wide and low (top center);CZ Víkendománie


MALL v zahraničí

Naše společnost působí nejen na území České republiky, ale jako součást nizozemského holdingu máme pobočky i v Polsku, Slovensku, Maďarsku a Slovinsku. Výhodou pro naše zákazníky jsou samozřejmě zkušenosti, které následně aplikujeme i u nás.

Slovensko a Maďarsko jako první

V roce 2005 jsme vstoupili na slovenský a maďarský trh a stejně jako u nás jsme začali s prodejem sortimentu, na kterém jsme vyrostli – bílého zboží. Dnes na Slovensku provozujeme celkem 9 obchodů a v Maďarsku zatím 5. Při vstupu na zahraniční pobočku se držíme zásady náboru místních odborníků a produktových specialistů, uplatňujeme zkrátka stejné postupy, které se nám osvědčily v Česku.

V obou zemích máme kancelářské prostory a sklad v hlavních městech. Na Slovensku a Maďarsku máme v současné době 42 kolegů, počet se každým rokem zvyšuje.

www.mall.sk a www.mall.hu

Hurá do Polska

Polskou pobočku jsme spouštěli hned v následujícím roce, tedy v roce 2006. Z Varšavské kanceláře obsluhujeme zatím 6 obchodů. Kolegové, kteří do Polska jezdí častěji, tvrdí, že jde o naše nejpříjemnější pracovní prostory, zvlášť terasa a výhled na večerní Varšavu má v létě své kouzlo.

www.mall.pl

Rozšiřujeme se do Slovinska

V roce 2011 jsme se rozšířili i na slovinský trh, a to díky minoritnímu podílu v největším slovinském e-shopu mimovrste=). Ten se stal o rok později 100% součástí našeho holdingu.

www.mimovrste.si

Nizozemský holding

Všechny pobočky, včetně české, jsou součástí společnosti Netretail Holding, B. V. se sídlem v nizozemském Amsterdamu. Společnost je řízena managementem, který stál u zrodu Internet Mall a nadále tak čerpáme z jeho zkušeností.

www.nrholding.com