Odměna až 2 000 Kč – jen na MALL.cz

Kreditní karta Raiffeisen MALL.cz Odměna:
až 2 000 Kč
za 1. platbu na MALL.cz
Plaťte kartou online na MALL.cz
a ušetřete na vašich nákupech
checkmark Created with Sketch.  Obdržíte až 2 000 Kč za Váš první nákup na MALL.cz
(platí pro nové klienty Raiffeisenbank)
checkmark Created with Sketch.  2 % z vašich plateb kartou na internetu a v cizině od Raiffeisenbank
checkmark Created with Sketch.  Slevy až 25 % na více než 1 800 místech partnerů PREMIUM RB CLUB
checkmark Created with Sketch.  Nákup na splátky na MALL.cz od nás dostanete bez navýšení
checkmark Created with Sketch.  Pravidelné slevy až 40 % na vybrané zboží na MALL.cz
Proč nakupovat s kreditkou MALL.cz

Kreditní karta MALL.cz, kterou jsme připravili ve spolupráci s Raiffeisenbank a.s., vám přináší spoustu výhod:

handcoin Created with Sketch.

Dáme Vám odměnu až 2 000 Kč

Novým klientům Raiffeisenbank vrátíme zpět první platbu na MALL.cz a to až do výše 2 000 Kč.
percent hand Created with Sketch.

2 % zpět od Raiffeisenbank

Z každé platby na MALL.cz, na internetu i u obchodníků v zahraničí Vám Raiffeisenbank vrátí zpět 2 % z výše platby. A to až do maximální výše 500 Kč měsíčně. Návod, jak na to, dostanete spolu s kreditní kartou.
zero Created with Sketch.

Splátky na MALL.cz máte bez navýšení

Nákup na MALL.cz jednoduše zaplaťe kreditní kartou a v internetovém či mobilním bankovnictví nebo na lince 800 900 900 si požádejte o jeho splácení v pravidelných splátkách bez navýšení. Splácet můžete 12, 18 nebo 24 měsíců. Více zde.
mall Created with Sketch.

Slevy až 25 % na více než 1 800 místech

S kreditní kartou MALL.cz navíc automaticky získáváte výhody programu MALL CARD CLUB od Mall.cz a PREMIUM RB CLUB od Raiffeisenbank. Můžete tak využít slevy na nákupy v oblasti módy, volného času, cestování, gastronomie a dalších.
like Created with Sketch.

Peníze zpět na kartu

* více info zde
mobil Created with Sketch.
money Created with Sketch.

Chci MALL.cz kreditní kartu

+420 Vyplňte bez mezer, např. 123456789

Odesláním žádosti souhlasíte s využitím vašich identifikačních a kontaktních údajů, vč. Jejich předání Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, pro vyřízení žádosti o kartu. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména o svých právech, jako je právo na přístup, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Vyplnění těchto údajů je nezbytné pro odeslání formuláře

Jak na to?

 1. Vyplňte krátký formulář na této stránce a odešlete. Poté pokračujte na dokončení online žádosti.
 2. Po dokončení žádosti od nás dostanete potvrzovací email s dalšími informacemi o MALL.cz kreditní kartě.
 3. Za Váš první nákup na MALL.cz zaplacený touto kartou vám vrátíme až 2 000 Kč. Peníze Vám připíšeme na kartový účet u Raiffeisenbank do 14 dní od uskutečněné platby.

Máte dotaz?

Nebojte se zeptat. Rádi vám pomohou na zákaznické lince Raiffeisenbank nebo na internetových stránkách RB.


Phone Created with Sketch.  800 900 900

Mohlo by Vás zajímat

Co je služba Kredit Info a jaké informace díky ní můžete získat?

 • Provedená platba, včetně aktuálního disponibilního zůstatku – vždy, když nakoupíte nebo vyberete hotovost z bankomatu, obdržíte zprávu o uskutečněné transakci a navíc budete informováni i o tom, kolik Vám ještě k danému okamžiku zbývá k čerpání.
 • Provedená splátka – prostřednictvím SMS Vám dáme informaci, že jsme přijali Vaši splátku a zároveň obdržíte zprávu o aktuálním disponibilním zůstatku po zohlednění přijaté splátky.
 • Vygenerovaný výpis – tato SMS zpráva Vás informuje o tom, že byl k Vaší kreditní kartě vygenerován výpis, kolik jste v posledním zúčtovacím období čerpali peněz z přiděleného limitu a jaká je Vaše minimální splátka. Samotný výpis pak obdržíte způsobem, jaký jste si nastavili, kde si můžete zkontrolovat provedené transakce.
 • Služba není nijak omezena počtem SMS zpráv v rámci jednoho období. Bez ohledu na počet zaslaných SMS zpráv vždy platíte stejný paušální poplatek.

Jak funguje odměna až 2 000 Kč za pořízení karty?

 • Do 90 dnů od vydání proveďte Vaši MALL.cz kreditní kartou platbu na MALL.cz. Výši vaši první platby Vám vrátíme zpět na kartový účet u Raiffeisenbank a to až do výše 2 000 Kč. Pokud tedy Vaše první platba bude např. 1 500 Kč, pak na kartový účet u Raiffeisenbank Vám vrátíme 1 500 Kč. Při platbě 2 500 Kč bude vrácená částka 2 000 Kč.
 • Nabídka vstupního bonusu platí pouze pro první nově vydanou MALL.cz kreditní kartu, o kterou klient požádal prostřednictvím této stránky. Z akce jsou vyloučeni zaměstnanci banky, stávající klienti banky či bývalí klienti banky, jejichž smlouva o bankovním produktu byla ukončena v období 12 měsíců před podáním žádosti.
 • V případě ukončení smlouvy o MALL.cz kreditní kartě během 12 měsíců od vydání karty má společnost Raiffeisenbank a.s. nárok na vrácení poskytnuté odměny.
 • Tato nabídka není návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí kreditní karty podléhá standardním schvalovacím pravidlům Raiffeisenbank a.s.

Jak funguje vrácení 2 % z plateb zpět na kartu od Raiffeisenbank?

 • Z každé platby na MALL.cz, na internetu a u obchodníků v zahraničí od nás získáte 2% z výše platby a to až do výše 500 Kč za zúčtovací období.
 • Peníze zpět získáte na vaši kreditní kartu MALL.cz formou Odměn. Odměny můžete použít například na správu kreditní karty MALL.cz na období jednoho roku. Více informací naleznete v Programu výhod na webu rb.cz

Mám nárok na MALL.cz kreditní kartu?

 • Pokud je vám více než 18 let a máte stálý příjem ve výši nad 12 000 Kč, požádejte o MALL.cz kreditní kartu a my vám dáme co nejdříve vědět, zda vám můžeme kartu vydat.

Jak si rozložím nákup na MALL.cz do splátek bez navýšení?

 1. Při nákupu na www.mall.cz zaplaťte zboží v platební bráně nebo na platebním terminálu MALL.cz svou MALL.cz kreditní kartou. Rozložení na splátky bez navýšení není možné při platbě, kdy je obchodník identifikován jinak než MALL.cz, např. zaplacením na terminálu u dopravce.
 2. Nejdříve 2 dny od nákupu a nejpozději v předposlední den zúčtovacího období, ve kterém byla platba za nákup zaúčtována na kartový účet, si můžete rozložit Váš nákup do splátek ve svém internetovém či mobilním bankovnictví Raiffeisenbank. Nebo můžete zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 900 900 a požádat o rozložení této platby na splátky.
 3. Dobu splácení si můžete zvolit 12, 18 nebo 24 měsíců.

Pozor! Pokud by na kreditní kartu byla před Vaší žádostí o rozložení nákupu do splátek zaúčtována příchozí platba, která by částečně či zcela uhradila daný nákup, tak jeho rozložení do splátek nebude možné. Nemůžeme zařadit do splátek nákup, který už byl částečně či zcela splacen.

Zároveň nemůžeme rozložit do pravidelných splátek transakci, která byla celá nebo z části realizována z přeplatku na kartovém účtu.

Podpora platby mobilem – RaiPay a Apple Pay

 • S mobilní aplikací RaiPay od Raiffeisenbank (pro mobily s operačním systémem Android 5.0 a vyšší) nebo Apple Pay (pro iPhone 6 nebo vyšší) se můžete vydat na nákupy i bez vaši karty. K platbě u obchodníhů vám postačí pouze telefon, se kterým zaplatíte rychle, pohodlně a snadno. Více informací zjistíte na webu Raiffeisenbank – pro Raipay a Apple Pay

Chcete mít okamžitý přehled o vaší kartě kdykoli a kdekoli?

Přehled o Vaší kreditní kartě můžete mít snadno s internetovým bankovnictvím nebo v aplikaci pro váš mobilní telefon.

Co získáte:

 • Snadno si kdykoli ověříte, kolik peněz z karty jste využili a kolik máte aktuálně k dispozici.
 • Rychle si zkontrolujete provedené transakce a všechny výpisy budete mít na jednom místě.
 • Můžete sledovat stav odměn získaných za používání Vaší karty.
 • A vždy budete mít po ruce veškeré údaje potřebné pro splácení.

Prohlédněte si video o novém internetovém bankovnictví.

Jak využít výhod PREMIUM RB Clubu?

 • Všechna obchodní místa, která jsou součástí programu, jsou označena nálepkou programu se stejným logem jako na vaší kreditní kartě MALL.cz.
 • Ještě před zaplacením personál upozorněte na platbu kreditní kartou MALL.cz a požádejte o slevu či jiný benefit.
 • U rezervace ubytování nebo na e-shopu je potřeba se řídit pokyny uvedenými v popisu výhody nebo slevy.
 • Seznam výhod naleznete na: www.premiumrbclub.cz