GoGEN Vysílačky MAXI P, růžovo-zelená
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pro všechny děti připravil Maxipes Fík úžasnou sadu 2 vysílaček. Jistě budou skvělým průvodcem všech dětí, které chtějí zůstat ve spojení se svým kamarádem, kamarádkou nebo svými rodiči. A pro rodiče mohou být snadným pomocníkem, jak mít své dítě „pod dohledem“ ačkoliv není právě v jejich blízkosti. Ve volném terénu zvládají vysílačky komunikovat až na vzdálenost 7 km.


Dickie Bořek Vysílačky Walkie Talkie
649 Kč

429 Kč

Vysílačky s oblíbeným Bořkem stavitelem. Komunikuj se svými kamarády ve vzdálenosti až 250m. Užij si spoustu zábavy vymysli aktivitu, při které vysílačky plně využiješ!


Dickie Vysílačky Walkie Talkie Outdoor
549 Kč
529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské modré vysílačky jsou super dárkem pro všechny malé špiony. Vysílačky mají dosah až 250 m v otevřeném prostoru. Vysílačky pracují na frekvenci 433 MHz. Rušení šumu.


EP Line SpyX - Detektor pohybu
249 Kč

205 Kč

Malé špiony nebude moci s touto vychytávkou překvapit žádný vetřelec. Díky tomuto pohybovému alarmu jim neunikne jakýkoli pohyb v místnosti. Jakmile přístroj zaznamená pohyb, začne houkat.


EP Line SpyX - Laserová past
999 Kč

770 Kč

Nastavte neviditelnou laserovou past a chraňte si své věci! Jakmile cokoli naruší světelný paprsek, spustí se alarm! Set se skládá ze tří senzorů propojitelných neviditelným paprskem. Pomocí kloubových spojů se dá past různě rozmístit.


EP Line SpyX - Měnič hlasu
250 Kč

195 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vždycky vás zajímalo, jak si změnit hlas jako ve filmu? Mluvit do telefonu, aby nikdo nepoznal váš hlas? Nikdy to nebylo snazší než právě teď. Vyzkoušejte super měnič hlasu a pobavíte sebe i své kamarády.


EP Line SpyX - Mini odposlech
249 Kč

199 Kč

Každý správný agent má odposlouchávací zařízení, se kterým může zaznamenávat tajné odposlechy. Stačí odposlechovou jednotku schovat třeba do kapsy a sluchátko nenápadně vložit do ucha.


EP Line SpyX - Špión oko a naslouchátko
399 Kč

339 Kč

Špičkový agentu musí být na své tajné mise špičkově vybaven. Aby měl dokonalý přehled o aktivitách v okolním prostoru, nesmí mu chybět Špiónovo oko a naslouchátko, se kterými mu neunikne žádný zvuk ani pohyb v okolí.


EP Line SpyX - Špiónovo oko
249 Kč

Se Špiónovým okem budou mít malí agenti dokonalý přehled o střeženém prostoru. Stačí jen nasadit si speciální nástavec a dobrodružství může začít, žádný pohyb v prostoru kolem již špiónovi neunikne.


EP Line SpyX - Špiónské pero
249 Kč
241 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Špiónovi se může hodit možnost psát si neviditelné poznámky nebo posílat tajné zprávy. Stačí je napsat pomocí Špiónova pera speciálním neviditelným inkoustem, který lze přečíst pouze po nasvícení UV světlem na druhé straně pera.


EP Line SpyX - Špiónský dalekohled
499 Kč

361 Kč

S tímto praktickým dalekohledem budou mít malí špioni dokonalý přehled o střeženém prostoru. Případní vetřelci neuniknou zpozorování ani v noci a to do vzdálenosti až 7 metrů.


EP Line SpyX - Špiónský detekční systém-61%
1 299 Kč

499 Kč

Výprodej

Agent střežící prostor by měl být vybaven špičkovým detekčním systémem, se kterým mu neunikne žádný pohyb v rozsahu až 23 metrů. Jakmile přístroj zaznamená pohyb, spustí se alarm.


EP Line SpyX - Super naslouchátko
249 Kč

199 Kč

Každý správný agent má na své ucho napojené naslouchátko, se kterým může pořizovat tajné odposlechy. Pomocí speciálního nástavce na ucho je veškeré dění v okolí zaznamenáváno. Tajná mise může začít.


EP Line SpyX - Světelná ruka
400 Kč

298 Kč

S touto vychytávkou si malí špioni poradí s každým vetřelcem a mise ve tmě se stanou opravdovým dobrodružstvím. Rukavice se světelnými diodami vynikne svým skutečně efektním vzhledem.


EP Line SpyX - Velký špiónský set s dalekohledem
1 499 Kč

1 106 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Staňte se pravým špionem! Velká sada obsahuje všechny nezbytnosti, bez kterých se tajný agent v dnešní době neobejde. V balení najdete detektor pohybu, měnič hlasu, špiónské hodinky, dalekohled pro noční vidění. Vhodné pro děti od 6 let.


Mac Toys Detektor kovu-62%
399 Kč

149 Kč

Výprodej

Staň se špionem i ty. Špionský detektor kovu nesmí chybět v žádné výbavě tajného agenta. Odhal, zda tvůj spojenec nemá skrytý kovový předmět. K tomu použij tento detektor kovu. Produkt je na baterie.


Spy-Gear Akční video kamera
1 899 Kč

849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Připevněte kameru a vyrazte do super špiónské akce. Zachyťte úžasné záběry z vašeho dobrodružství. Kameru si můžete připevnit téměř kamkoli třeba na Hlavu nebo na kolo. Nahrávej videa, sekvence nebo vytvářej fotky.


Spy-Gear Naslouchací zařízení-61%
769 Kč

299 Kč

Výprodej

Spy Gear naslouchací zařízení s dosahem až 9 metrů pomůže malým špiónům být v obraze o dění v hlídaném objektu! Včetně naslouchátek s extra dlouhým kabelem. Nastavitelný absorbovač zvuku k vylepšení snímání. Stativ pro hand-free použití.


Spy-Gear Taktická peněženka-34%
229 Kč

149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická peněženka, která neodmyslitelně patří do výbavy každého špióna. Šikovná peněženka má kromě klipu na peníze a lupy, také nenápadné fialového světlo pomocí kterého se dá číst neviditelné písmo.


Spy-Gear Naslouchací zařízení - rozbaleno-63%
769 Kč

278 Kč

Rozbaleno

Spy Gear naslouchací zařízení s dosahem až 9 metrů pomůže malým špiónům být v obraze o dění v hlídaném objektu! Včetně naslouchátek s extra dlouhým kabelem. Nastavitelný absorbovač zvuku k vylepšení snímání. Stativ pro hand-free použití.


Spy-Gear Naslouchací zařízení - zánovní-66%
769 Kč

257 Kč

Zánovní

""Spy Gear naslouchací zařízení s dosahem až 9 metrů pomůže malým špiónům být v obraze o dění v hlídaném objektu! Včetně naslouchátek s extra dlouhým kabelem. Nastavitelný absorbovač zvuku k vylepšení snímání. Stativ pro hand-free použití.""


EP Line SpyX - Malá špiónská sada
899 Kč

677 Kč

Novinka

Staňte se pravým špionem! Sada obsahuje všechny nezbytnosti bez kterých se tajný agent v dnešní době neobejde. V balení je špiónské pero, detektor pohybu, mini odposlech, špiónské oko a univerzální pásek s držáky na špiónské vychytávky.


GoGEN Vysílačky MAXI, tmavě zelená barva
799 Kč

Pro všechny děti připravil Maxipes Fík úžasnou sadu 2 vysílaček. Jistě budou skvělým průvodcem všech dětí, které chtějí zůstat ve spojení se svým kamarádem, kamarádkou nebo svými rodiči. A pro rodiče mohou být snadným pomocníkem, jak mít své dítě „pod dohledem“ ačkoliv není právě v jejich blízkosti. Ve volném terénu zvládají vysílačky komunikovat až na vzdálenost 4 km.


EP Line SpyX - Špiónské hodinky
499 Kč

Vypadají jako klasické hodinky, ale mají spoustu nepostradatelných funkcí pro špiony. Jako jsou dekodér, stopky, pohybový alarm, kapsle na úschovu tajných zpráv, papír na tajné zprávy, LED světlo. Prostě vše co Váš malý špión potřebuje.


Spy-Gear Trezor se špiónskou výbavou
1 199 Kč

899 Kč

Tajný trezor se špiónskou výbavou ve tvaru knihy o vesmíru, který nikdo nenajde! V trezoru je ukryta špiónská výbava – odposlouchávací zařízení, detektor pohybu a kompas. Místo nich si tam můžete uložit cokoliv, co se tam vejde.