YABLOGLASS Stříbrné manžetové knoflíčky černé se stříbrným švem. Art deco design. Dárková krabička zdarma

Značka: YABLOGLASS Náš kód: 100002120184

Partnerský prodejDoprava zdarma

YABLOGLASS Stříbrné manžetové knoflíčky černé se stříbrným švem. Art deco design. Dárková krabička zdarma

Do stříbřité barvy rhodiovaný klasický manžetový knoflík. Stříbrná barva na horním lemu černého skleněného knoflíku. Dárková krabička na manžetové knoflíčky zdarma. Doprava zdarma. Vyrobeno v Jablonci nad Nisou tradiční metodou. Celý popis

650

650 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Černé kulaté manžetové knoflíčky ve stylu Art deco se vyznačují jednoduchými geometrickými tvary. Masivní jádro s ploškami vytváří iluzi čtvercového knoflíčku, který je ve skutečnosti kulatý. Stříbrnou barvou obarvené žebrování vytváří dojem švu, který uchycuje černý lesklý knoflík. 

Univerzální manžetový knoflíček na bílé manžetové košile. Černá je barvou elegance a luxusu a ladí s ostatními barvami outfitu.

Detaily manžetových knoflíčků

Kulatý skleněný knoflík je ručně mačkán ze skleněných tyčí tradiční metodou. Forma na knoflíky pochází z 20. let minulého století, kdy mačkářství knoflíků na Jablonecku zažívalo zlatá léta. Knoflík je dále ručně broušen a dekorován stříbrnou barvou. Tradice mačkání skleněných knoflíků v regionu sahá až do roku 1750. V dnešní době se mačkání knoflíků věnuje již jen pár jednotlivců.

Zapínání je vyrobeno z bižuterního kovu s povrchovou úpravou rhodiovaním. Rhodium je ušlechtilý kov stříbřité barvy podobné bílému zlatu. Manžetový knoflíček s úpravou rhodiem používají šperkaři pro jeho barevnou stálost a ochranu šperku před vnějšími vlivy. Rhodium na rozdíl od stříbra nečerná a je hypoalergenní.

Dárková krabička na šperky zdarma papírová černá se zlatým logem YABLOGLASS.

Vyrobeno v Jablonci nad Nisou – ve městě skleněné a kovové bižuterie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Materiál sklo, bižuterní kov
Kámen hlavní skleněný knoflík
Povrchová úprava rhodiováno
Barva stříbrná, černá
Rozměry 2 cm x 1,8 cm
Délka 2 cm
Šířka 1,8 cm
Průměr 1,8 cm
Hmotnost 10 g