Naipo Masážní přístroj 2v1 na chodidla a lýtka NAIPO MGF-3600

Naipo Masážní přístroj 2v1 na chodidla a lýtka NAIPO MGF-3600

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Skládací masážní přístroj Naipo MGF-3600 zajistí vašim chodidlům i lýtkům příjemnou masáž a relaxaci po celém dnu na nohou. Dokonalého výsledku je dosaženo díky hloubkovým masážním válcům a stlačenému vzduchu.  Vhodně aplikovaná masáž má i výrazné preventivní účinky. Celý popis
Partner: Vivantis
9 028 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 3 kusy

31.1.2022 - 1.2.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Vivantis

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100026078555

Popis

Skládací masážní přístroj Naipo MGF-3600 zajistí vašim chodidlům i lýtkům příjemnou masáž a relaxaci po celém dnu na nohou. Dokonalého výsledku je dosaženo díky hloubkovým masážním válcům a stlačenému vzduchu. Vhodně aplikovaná masáž má i výrazné preventivní účinky. Pokud chodíte celý den v lodičkách, tak tohle je masážní přístroj přímo pro vás.

Ke komfortní masáži přispěje funkce vyhřívání, která poskytne vašim chodidlům příjemné teplo. Kromě shiatsu masáže chodidel rovněž stimuluje krevní oběh a rozproudí energii ve vašem těle. Skládací masážní přístroj Naipo MGF-3600 rovněž může masírovat i vaše lýtka, díky čemuž dopřejete svým nohám skutečnou úlevu a komfort.

Masážní přístroj Naipo disponuje praktickým dotykovým ovládacím panelem, na kterém si vše jednoduše nastavíte. Naipo MGF-3600 funguje na bázi čtyř automatických masážních programů, mezi něž patří vibrační masáž, bublinková koupel, shiatsu masáž a válečková masáž.

Naipo MGF-3600 má skládací konstrukci, takže jej můžete využít buďto pro chodidla i lýtka zároveň, nebo pouze pro chodidla. Přístroj disponuje automatickým 15minutovým časovačem.

Parametry:

Rozměry: 44 × 45 × 45cm

Váha: 11 kg

Příkon: 55 W

Automatický časovač: 15 min