10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 36987746

SOLFIT® Masážní přístroj proti bolesti zad, Masážní přístroj na záda, Masáž zad a protáhování | STRETCHEX

SOLFIT® Masážní přístroj proti bolesti zad, Masážní přístroj na záda, Masáž zad a protáhování | STRETCHEX

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Vaše řešení proti napětí a bolesti zad. Tento přístroj na protahování zad s 88 masážními body zlepšuje držení těla. Pouhých 10 minut denně přináší kombinaci protahování a akupunktury pro uvolnění a úlevu od bolesti. Díky jednoduchému použití a třem nastavením je ideální pro všechny věkové kategorie. Celý popis
Ušetříte 50 Kč 209 Kč
159 Kč
Zboží od: Mormark
Ušetříte 50 Kč 209 Kč
159 Kč
S novou kartou za

31.7.2024 - 1.8.2024 na vaší adrese

Popis

STRETCHEX pomáhá zmírnit napětí i bolesti zad, Zlepšuje krevní oběh, pomáhá zlepšit držení těla, pomáhá navrátit páteři její přirozené zakřivení, 3 nastavení vhodná pro všechny věkové skupiny, Denní 10minutové sezení.

Řešení problémů v poloze vleže

Umístěte přístroj STRETCHEX pod spodní část zad a nechte gravitaci, zakřivení a 88 masážních bodů ulevit vašim zádům a zlepšit držení těla!

Denní 10minutová sezení

Za pouhých 10 minut denně působí směs protahování a akupunktury na uvolnění zad a svalů, zlepšení krevního oběhu a následné zmírnění bolesti!

Kombinace strečinku a akupunktury

S ohledem na snížený průtok krve, skřípnuté nervy, přetížení zad a špatné držení těla poskytuje STRETCHEX ideální kombinaci, která zlepšuje krevní oběh, vyrovnává kosterní strukturu a zlepšuje svalovou pohodu!

Další informace:

  • Balení obsahuje: 1× přístroj na protahování zad a akupunkturní masáž.
  • Materiál: ABS plast, měkká NBR pěna
  • Nosnost: Do 100 kg

Použití: Vyberte si křivku, položte ji na rovný a pevný povrch a lehněte si na záda s přístrojem pod spodní částí zad. Uvolněte se a ležte 5 minut při normálním dýchání. Po 5 minutách se přetočte na bok a pomalu vstaňte. Pro dosažení optimálních výsledků používejte přístroj dvakrát denně vždy po dobu 5 minut. Doporučujeme začít s nejnižší křivkou. Lze ji použít i pro sezení.

Upozornění: Používání na vlastní nebezpečí. Pokud jste si v minulosti poranili záda nebo máte jiné závažné zdravotní problémy, poraďte se před použitím s lékařem.