Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 491667

Hami Boloňské špagety - 6 x 250g

Hami Boloňské špagety - 6 x 250g

110x

hodnoceno

94 %

spokojenost

11x

zakoupeno v posl. době
Počet zakoupení v posledních 6 týdnech
Akce
Špagety s hovězím a zeleninou je kompletní hlavní jídlo pro batolata od ukončeného 10. měsíce. Příkrm obsahuje vyvážené množství zeleninové a masové složky pro růst svalů. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
Ušetříte 66 Kč 269 Kč
203 Kč
33,83 Kč/ks
Prodává MALL
Ušetříte 66 Kč 269 Kč
203 Kč
33,83 Kč/ks
Platí do 5.6.2022 nebo do vyprodání
Levněji s novou kartou za

Popis

Kritická doba, kdy strava může ovlivňovat kvalitu života o mnoho desetiletí později, začíná již v prenatálním období a trvá zhruba do tří let věku. Tehdy organismus prochází největšími změnami, ze kterých mnohé ovlivní jeho další život. Nejde jen o riziko vzniku obezity nebo srdečně-cévních onemocnění, ale také o fungování imunitního systému nebo fungování mozku v pozdějším věku.

Batolecí věk s sebou přináší změnu v chutích dítěte. Batolata jsou často vybíravá a snižuje se jim chuť k jídlu. Je to zcela normální a není třeba mít obavy. Batole toho stále sní ještě výrazně méně než dospělý – jeho porce jídla představuje přibližně 1/4 velikosti porce pro dospělé.

  • Kompletní jídlo pro batolata
  • Vyvážený obsah zeleninové a masové složky
  • S nízkým obsahem sodíku (bez přidané soli)
  • Optimální množství kvalitních bílkovin pro růst svalů
  • Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů (dle zákona)

Příkrm je vhodný pro děti od ukončeného 10. měsíce.

Doporučení:

Na správnou životosprávu dětí má vliv nejen skladba stravy, ale také stravovací návyky celé rodiny. Nezapomínejte, že Vaše dítě není ještě dospělý člověk a ne všechna rodinná jídla jsou pro něj vhodná. Vyzkoušejte příkrmy Hami od ukončeného 10. měsíce, které představují 12 oblíbených receptur české a světové kuchyně. Pomůžou Vašemu děťátku pomalu přejít na domácí stravu. Navíc představují kompletní jídlo pro batolata, s vyváženým obsahem zeleninové a masové složky a dostatečným příjmem energie na 1 hlavní jídlo denně.

Složení ve 100 g výrobku:

Špagety 27 g (pšeničná mouka, vaječný bílek), rajčatový protlak 25 g, mrkev 12,5 g, hovězí maso 10 g, voda, hrášek 8 g, cibule, kukuřičný škrob, řepkový olej, oregáno 0,7 g, mletý černý pepř (0,005 g).

Pro zdravou výživu Vašich dětí dále doporučujeme:

Z naší nabídky Vás také mohou zajímat: