Masturbátor - Alina Natural

Značka: Náš kód: 100000520128
 Masturbátor - Alina Natural

Partnerský prodejDoprava zdarma

Masturbátor - Alina Natural

Pánský masturbátor pro dokonalý pocit potěšení a uspokojení. Celý popis

1195

1 195 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Pánský masturbátor pro dokonalý pocit potěšení a uspokojení. Dopřejte si s touto mimořádně hebkou a příjemnou vagínou chvíle o samotě nebo nevšední hrátky s partnerkou. Imitace lidské kůže je neuvěřitelná, pocity budou velmi reálné. Tip: Pro dlouhodobé zachování všech vlastností materiálu TPR „imitace lidské kůže“ používejte pravidelně k ošetření „Protecting Powder“. Vysoce kvalitní materiál. Snadno se čistí.
Materiál: TPR / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ano (vhodný do sprchy, vany, bazénu). Lubrikační gel: na vodní bázi. Dezinfekce: na bezalkoholové bázi. Údržba a ochrana materiálu: pudr „Protecting Powder“. Délka: 13 cm. Průměr: flexibilní.


Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Značka Man Dreams
Typ masturbátoru vagína
Materiál tpr
Barva tělová
Délka 13 cm
Průměr flexibilní
Hloubka univerzální
Voděodolnost ano
Vibrace ne