Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5135456

Daiwa Prut Aqualite Float 3.90m 15-50g

Daiwa Prut Aqualite Float 3.90m 15-50g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tyto pruty s tenkým blankem a velkou pružností disponují silnou páteří. Jsou ideální pro lov s těžkými plováky. Velikost oček je zvolena tak, aby zarážky na vlasci procházely očky bez jakýchkoli problémů. Celý popis
3 318 Kč
Prodává Rybina
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 318 Kč
Poslední 2 kusy
Levněji s novou kartou za

20.5.2022 - 23.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Tyto pruty s tenkým blankem a velkou pružností disponují silnou páteří. Jsou ideální pro lov s těžkými plováky. Velikost oček je zvolena tak, aby zarážky na vlasci procházely očky bez jakýchkoli problémů. Rychlý a lehký blank se perfektně ohýbá při nahození a tím zajišťuje daleké hody. Tyto pruty jsou vhodné i pro lov candátů s přírodními nástrahami. Jsou vybaveny korkovou rukojetí a Armlock nastavitelným sedlem navijáku pro maximální komfort během rybaření.

Pruty Daiwa Aqualite vynikají velmi tenkým blankem, ideálně vyvážeností a vysoce kvalitními komponenty. Použitím nastavitelného sedla navijáku Armlock u modelů Sensor Float a Power float může být perfektně nastavena pozice navijáku dle individuálních požadavků, což vede k lepší vyváženosti. Nahazovací vlastnosti a akce těchto prutů jsou vynikající a perfektně navrženy pro lov s přírodními návnadami.

TECHNOLOGIE PLAVAČKOVÉHO PROTUTU DAIWA AQUALITE POWER FOLAT

  • HMC + ® karbonový blank
  • Kvalitní korková rukojeť
  • Armlock nastavitelné sedlo navijáku
  • Titan-oxidová očka