Coleman Comfort bed single

Coleman Comfort bed single

Hodnocení: 4,5
859 Kč 769 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací matrace Comfort bed single pro jednu osobu s příjemným semišovým povrchem a Airtight ventilem s dvojitým těsněním, zabraňujícím postupnému unikání vzduchu. Matrace je vyrobena z tzv. heavy duty PVC pro maximální odolnost proti nechtěnému propíchnutí.

Coleman Extra Durable Airbed Double
2 099 Kč 1 889 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvoulůžková matrace Coleman Extra Durable Airbed Double se systémem snadného balení a ochranou před propíchnutím. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 198×137×22 cm, po sbalení 38×28 cm.

Coleman Comfort Bed Compact Single
599 Kč 539 Kč

Záruka 3 roky

Jednolůžková nafukovací matrace Coleman Comfort Bed Compact Single je ideální pro kratší stanové ložnice. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 189×65×17 cm, po sbalení 38×21 cm.

Coleman Extra Durable Airbed Raised Double
3 499 Kč 3 149 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyvýšená dvoulůžková matrace Coleman Extra Durable Airbed Raised Double z polyesteru s vnitřní laminací je ideální do stanu nebo jako náhradní lůžko pro hosty do domácnosti. Integrovaný obal Wrap ´n´ Roll usnadňuje balení a transport. Rozměry matrace: 198×137×47 cm, po sbalení 38×36 cm.

Coleman Comfort Bed Double
1 299 Kč 1 169 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací dvojmatrace Coleman Comfort Bed Double s příjemným semišovým povrchem je ideální pro turistiku v kempu a poslouží také jako přistýlka v domácnosti. Airtight systém zabezpečuje těstnost ventilu, takže během spánku pod vámi matrace neuchází.

Coleman Comfort Bed Compact Double
999 Kč 899 Kč

Záruka 3 roky

Dvoulůžková nafukovací matrace Coleman Comfort Bed Compact Double je ideální jako přistýlka do domácnosti. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 189×120×17 cm, po sbalení 38×30 cm.

High Peak Air Bed Single
629 Kč 619 Kč

Nafukovací matrace disponuje tloušťkou 20 cm a protiskluzovými podložkami na zadní straně. Svrchní materiál je velmi příjemný na dotek. Zajišťuje klidný a nerušený spánek během noci. High Peak Air Bed Single najde využití nejen při kempování.

Bestway Nafukovací matrace Horizon, 191 × 137 × 22 cm
579 Kč

Dopřejte sladký spánek i návštěvám, spěte pohodlně na cestách nebo při táboření – nafukovací matrace Bestway Horizon zajistí klidný spánek každému bez rozdílu. Vrchní část matrace tvoří heboučký semišový materiál, na kterém výborně drží ložní prádlo. Matrace je stabilní a velmi odolná.

High Peak Air Bed Double
949 Kč

Nafukovací matrace disponuje tloušťkou 20 cm a protiskluzovými podložkami na zadní straně. Svrchní materiál je velmi příjemný na dotek. Zajišťuje klidný a nerušený spánek během noci. High Peak Air Bed Double najde využití nejen při kempování.

Coleman Extra Durable Airbed Single
1 849 Kč 1 659 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Jednolůžková matrace Coleman Extra Durable Airbed Single se systémem snadného balení a ochranou před propíchnutím. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 198×82×22 cm, po sbalení 38×28 cm.

Campingaz Quickbed Airbed Double
899 Kč 809 Kč

Dvoulůžková nafukovací matrace Campingaz Quickbed Airbed Double je ideální pro autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 188×137×19 cm, po sbalení 36×31 cm.

Bestway Semišová nafukovací matrace 188 × 99 × 22 cm
459 Kč

Dopřejte si ničím nerušený spánek při cestování a kempování nebo vytvořte pohodlné lůžko pro návštěvy díky semišové nafukovací matraci Bestway z velmi kvalitních materiálů. Matrace je anatomicky tvarovaná a určená pro vnější i vnitřní používání. Rozměry jsou 188 × 99 × 20 cm.

Master nafukovací matrace 3 v 1 - 2x Single
799 Kč

Variabilní nafukovací matrace 3 v 1 – jednolůžko / dvoulůžko / zvýšené jednolůžko.

Technická data:

rozměry jedné matrace 191 × 73 × 22 cm
balení obsahuje dvě matrace plus nafukovací polštáře
nosnost: 200 kg
dvojitý uzávěr
záplata na opra

Master nafukovací matrace Single
299 Kč 259 Kč

Akce

Nafukovací matrace Single je matrace pro 1 osobu s možností užití jak venku, tak i doma. Matrace je vybavena bezpečnostním ventilem umožňujícím extra rychlé nafouknutí/vyfouknutí.

Master nafukovací matrace Queen High Raised s pumpou
1 490 Kč

Nafukovací matrace Queen Hihg Raised je matrace určená pro domácí použití. Má protiskluzový povrch a součásti balení je elektrická pumpa. S touto výbavou vás nezaskočí již žádná nečekaná návštěva. Zvýšená dvouvrstvá konstrukce zaručuje komfortní spánek, výška matrace usnadňuje vstávání. Technická

Intex Postel nafukovací Kidz Travel - rozbaleno
1 500 Kč 1 399 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Intex Postel nafukovací Kidz Travel je vyrobena z kvalitního vinylu se semišovým povrchem. Inovativní konstrukce umožňuje kompaktní skladování.

Campingaz Quickbed Double NP - rozbaleno
799 Kč 749 Kč

Rozbaleno

Komfortní a pohodlná dvojitá nafukovací matrace Campingaz Quickbed double NP je ideální pro rodinnou turistiku, autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě. Je opatřena Airtight systémem, který zaručuje dokonalou těsnost ventilu a zabraňuje unikání vzduchu.

Coleman Extra Durable Airbed Raised Double - zánovní
3 499 Kč 2 739 Kč
- 21 %
+ doprava zdarma

Zánovní

Vyvýšená dvoulůžková matrace Coleman Extra Durable Airbed Raised Double z polyesteru s vnitřní laminací je ideální do stanu nebo jako náhradní lůžko pro hosty do domácnosti. Integrovaný obal Wrap ´n´ Roll usnadňuje balení a transport. Rozměry matrace: 198×137×47 cm, po sbalení 38×36 cm.

Bestway Semišová nafukovací matrace - jednolůžko 185 x 76 x 22cm
369 Kč

Ideální na pohodlné spaní při cestování, campingu i jako lůžko pro hosty – nafukovací jednolůžková matrace Bestway poskytne prostor pro ničím nerušený spánek. Matrace je vyrobená z odolného předem testovaného vinylu a má hebký semišový povrch. Rychle ji nafouknete díky šroubovacímu ventilu.

Intex Nafukovací matrace Downy Prestige Twin
999 Kč 529 Kč

Nafukovací matrace z kvalitního vinylurozměry 99 × 191 × 22 cm. INTEX Downy Prestige Twin má horní část potaženou hebkým materiálem pro absolutní pohodlí. Mezi její přednosti rozhodně patří snadné nafukování a vyfukování. Díky příznivým rozměrům při vyfouknutí se i dobře uskladňuje.

Intex Matrace nafukovací Downy Prestige Full
1 150 Kč 619 Kč

Nafukovací matrace pro 2 osoby s nosností 237 kg najde využití ve vnitřních i venkovních prostorách. Obsahuje 2 nafukovací polštáře. Je vyrobena z kvalitního vinylu, povrch je potažený příjemnou plyšovou vrstvou. Intex Matrace nafukovací Downy Prestige Full je dodávána spolu s pumpou.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: