Outwell Flock Classic Double
849 Kč

499 Kč

Outwell Flock Classic Double je široká nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Ventil s dvojitým těsněním umožňuje snadné nafukování a vyfukování.


Coleman Extra Durable Airbed Double
2 099 Kč

1 889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dvoulůžková matrace Coleman Extra Durable Airbed Double se systémem snadného balení a ochranou před propíchnutím. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 198×137×22 cm, po sbalení 38×28 cm.


Coleman Comfort bed single
859 Kč

Novinka

Nafukovací matrace Comfort bed single pro jednu osobu s příjemným semišovým povrchem a Airtight ventilem s dvojitým těsněním, zabraňujícím postupnému unikání vzduchu. Matrace je vyrobena z tzv. heavy duty PVC pro maximální odolnost proti nechtěnému propíchnutí.


Vango Air Beds Double 191 Nutmeg
999 Kč

899 Kč

Měkký semišový povrch nafukovací matrace Vango Airbed vám na konci dne poskytne příjemné, pohodlné místo k odpočinku. Prstencové výztuhy tvoří pevnou oporu, která vám zajistí poklidný spánek.


Coleman Comfort Bed Compact Single
599 Kč

Novinka

Jednolůžková nafukovací matrace Coleman Comfort Bed Compact Single je ideální pro kratší stanové ložnice. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 189×65×17 cm, po sbalení 38×21 cm.


Campingaz Quickbed Single
599 Kč

539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednolůžková nafukovací matrace Campingaz Quickbed single je ideální pro autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 188×74×19 cm, po sbalení 33×25 cm.


Coleman Comfort Bed Double
1 299 Kč

1 169 Kč

Novinka

Nafukovací dvojmatrace Coleman Comfort Bed Double s příjemným semišovým povrchem je ideální pro turistiku v kempu a poslouží také jako přistýlka v domácnosti. Airtight systém zabezpečuje těstnost ventilu, takže během spánku pod vámi matrace neuchází.


Coleman Comfort Bed Compact Double
999 Kč

Novinka

Dvoulůžková nafukovací matrace Coleman Comfort Bed Compact Double je ideální jako přistýlka do domácnosti. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 189×120×17 cm, po sbalení 38×30 cm.


Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Single
799 Kč

Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Single je nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Zabudovaná nožní pumpa a zvýšená polštářová plocha zvyšují komfort.


High Peak Air bed Single
679 Kč

619 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

High Peak Air bed Single je nafukovací matrace s příjemným, neklouzavým povrchem, která je vhodná na chatu či příležitostné přespání.


Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Double
1 279 Kč

Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Double je široká nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Zabudovaná nožní pumpa a zvýšená polštářová plocha zvyšují komfort.


Coleman Extra Durable Airbed Single
1 849 Kč

1 664 Kč

Novinka

Jednolůžková matrace Coleman Extra Durable Airbed Single se systémem snadného balení a ochranou před propíchnutím. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 198×82×22 cm, po sbalení 38×28 cm.


Intex Matrace nafukovací downy prestige full
1 149 Kč

1 029 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Intex Matrace nafukovací downy prestige full je vyrobena z kvalitního vinylu se semišovým povrchem. Ventil 3v1 pro rychlejší nafukování a vyfukování.


Campingaz Quickbed Airbed Double
899 Kč

809 Kč

Dvoulůžková nafukovací matrace Campingaz Quickbed Airbed Double je ideální pro autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě. Airtight systém zajišťuje dokonalé těsnění ventilu bez postupného unikání. Rozměry matrace: 188×137×19 cm, po sbalení 36×31 cm.


Outwell Flock Classic Single
599 Kč

Outwell Flock Classic Single je nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Ventil s dvojitým těsněním umožňuje snadné nafukování a vyfukování.


Master Nafukovací matrace Double-15%
449 Kč

379 Kč

Akce

Nafukovací matrace Double je matrace pro 2 osoby s možností užití jak venku, tak i doma. Matrace je vybavena bezpečnostním ventilem umožňujícím extra rychlé nafouknutí/vyfouknutí Technická data:

rozměry 191 × 137 × 22 cm
nosnost: 200 kg
dvojitý uzávěr
záplata na


Master Nafukovací matrace Queen Raised s pumpou
1 390 Kč

1 189 Kč

Akce

Nafukovací matrace Queen Raised s integrovanou pumpou je určená pro domácí použití. Její zvýšená konstrukce z třívrstevného materiálu zaručuje komfortní spánek, výška matrace usnadňuje vstávání.


Master Nafukovací matrace Single-17%
279 Kč

229 Kč

Akce

Nafukovací matrace Single je matrace pro 1 osobu s možností užití jak venku, tak i doma. Matrace je vybavena bezpečnostním ventilem umožňujícím extra rychlé nafouknutí/vyfouknutí.


Master Nafukovací matrace Twin
349 Kč

299 Kč

Akce

Nafukovací matrace Twin je matrace s možností užití jak venku, tak i doma. Matrace je vybavena bezpečnostním ventilem umožňujícím extra rychlé nafouknutí/vyfouknutí


Master Nafukovací matrace Twin High Raised s pumpou
1 149 Kč

990 Kč

Akce

Nafukovací matrace Twin Raised je matrace určená pro domácí použití. Zvýšená konstrukce z třívrstevného materiálu zaručuje komfortní spánek, výška matrace usnadňuje vstávání.


High Peak Air bed Double
999 Kč

899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

High Peak Air bed Double je nafukovací matrace s příjemným, neklouzavým povrchem pro dvě osoby, která je vhodná na chatu či příležitostné přespání.


Bestway Semišová nafukovací matrace - jednolůžko 185 x 76 x 22cm
359 Kč

Ideální na pohodlné spaní při cestování, campingu i jako lůžko pro hosty – nafukovací jednolůžková matrace Bestway poskytne prostor pro ničím nerušený spánek. Matrace je vyrobená z odolného předem testovaného vinylu a má hebký semišový povrch. Rychle ji nafouknete díky šroubovacímu ventilu.


Intex 68758 Nafukovací postel
750 Kč

669 Kč

Prostorná nafukovací postel je *ideální do pokoje pro hosty či na kempování. Je vyrobena z kvalitní vinylové folie s jednoduchou údržbou. Ventil usnadní **rychlé nafouknutí a vyfouknutí.


Coleman Extra Durable Airbed Raised Double
3 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Vyvýšená dvoulůžková matrace Coleman Extra Durable Airbed Raised Double z polyesteru s vnitřní laminací je ideální do stanu nebo jako náhradní lůžko pro hosty do domácnosti. Integrovaný obal Wrap ´n´ Roll usnadňuje balení a transport. Rozměry matrace: 198×137×47 cm, po sbalení 38×36 cm.


Intex 66927 Downy Twin
599 Kč

529 Kč

Nafukovací postel s integrovanou pumpou se skvěle hodí do pokoje pro hosty nebo na kempování. Disponuje vestavěnou nožní pumpou s dubou nafouknutí 2 minuty. Nabízí také možnost připojení elektrické pumpy.


Intex Postel nafukovací Queen Classic
850 Kč

759 Kč

Intex Postel nafukovací Queen Classic je vyrobena z kvalitního vinylu se semišovým povrchem. Multi-komorové rozdělení vzduchového jádra a šířka pro 2 osoby je vhodná k uložení návštěvy.