10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
BENAB® FYZIO PLUS 1+1 Relaxdream Mall Relaxdream Queen NEW 18
BENAB® FYZIO PLUS 1+1

Matrace Fyzio Plus je pružinová matrace s taštičkovými pružinami rozdělenými do 7 anatomických zón, aby se mohly lépe přizpůsobit tvaru a tlaku lidského těla. Obvod matrace je zpevněn blokem polyuretanové pěny, který matraci pomáhá držet tvar i během zatížení.

můžete mít 1.8. - 5.8.

Relaxdream Mall Relaxdream Queen NEW 18 Relaxdream Mall Relaxdream Queen NEW 18
Relaxdream Mall Relaxdream Queen NEW 18

Česká matrace, vyrobena v Krkonoších. Vysoká oboustranná (partnerská) matrace robustní konstrukce s rozdílnou tuhostí stran. Odolná a tuhá konstrukce + vysoká hygiena lůžka + skvělý ortopedický komfort! Ložné plochy s jemnou anatomickou 5 zónovou profilací. Střed jádra z RE pěny (přirozená tuhost, d

můžete mít 30.7. - 31.7.

BENAB® FYZIO TAŠTIČKOVÁ Relaxdream Mall Relaxdream Queen NEW 18
BENAB® FYZIO TAŠTIČKOVÁ

Matrace FYZIO TAŠTIČKOVÁ je pružinová matrace s taštičkovými pružinami rozdělenými do 7 anatomických zón, aby se mohly lépe přizpůsobit tvaru a tlaku lidského těla.

můžete mít 1.8. - 5.8.

Novinka
Ecomatrace SIRIUS 15 cm Ecomatrace SIRIUS 15 cm
Ecomatrace SIRIUS 15 cm

Matrace je profilovaná na obou stranách, díky tomu poskytuje mnohem vyšší komfort než tradiční pěnové nebo pružinové matrace. Tvar zpracované pěny má pozitivní vliv na větrání produktu. Výsledkem je ideální cirkulace vzduchu v průběhu spánku.

můžete mít 29.7. - 30.7.

BENAB® LONDON Ecomatrace SIRIUS 15 cm
BENAB® LONDON

Matrace London je matrace s taštičkovými pružinami rozdělenými do 7 anatomických zón, aby se mohly lépe přizpůsobit tvaru a tlaku lidského těla. Obvod matrace je zpevněn blokem polyuretanové pěny, který matraci pomáhá držet tvar i během zatížení.

můžete mít 1.8. - 5.8.

BENAB® OMEGA FLEX Ecomatrace SIRIUS 15 cm
BENAB® OMEGA FLEX

Omega Flex je velmi vzdušná sendvičová matrace z Bio pěny se speciálním provzdušňovací systém kolmo vrtaných otvorů a výraznou profilcí jádra pro dokonalou cirkulaci vzduchu.

můžete mít 1.8. - 5.8.

BENAB® KING BENAB® SEVEN ZONE ERGONOMIC
BENAB® KING

Matraci King si zamilují především milovníci tužšího spaní. Matrace má 2 různé uhosti, střední na měkčí straně a tvrdou na tužší straně. Je tak vhodná např. pro váhově rozdílné partnery, kteří chtějí mít stejnou matraci.

můžete mít 1.8. - 5.8.

BENAB® SEVEN ZONE ERGONOMIC BENAB® SEVEN ZONE ERGONOMIC
BENAB® SEVEN ZONE ERGONOMIC

Matrace Seven Zone Ergonomic je komfortní vysoká matrace s jádrem z taštičkových pružin a vrchní vrstvou ze studené pěny. Pružinové jádro matrace je tvořeno taštičkovými pružinami od renomovaného německého výrobce AGRO.

můžete mít 1.8. - 5.8.

Matex Matrace Raketa BENAB® SEVEN ZONE ERGONOMIC
Matex Matrace Raketa

Matrace Raketa 16 cm 80×200 cm

můžete mít 2.8. - 6.8.

Relaxdream Mall Relaxdream Antonie 23 Relaxdream Mall Relaxdream Antonie 23
Relaxdream Mall Relaxdream Antonie 23

Sendvičová matrace s rozdílnou tuhostí ložných ploch s masážním zónovým profilem a vyztuženou stranou HARD se snímatelným potahem.

můžete mít 30.7. - 31.7.

BENAB® COSMONOVA S2000 Relaxdream Mall Relaxdream Antonie 23
BENAB® COSMONOVA S2000

Matrace COSMONOVA S2000 je luxusní vysoká pružinová matrace s unikátní strukturou jádra matrace, které je tvořeno extra úzkými pružinami Micropocket od renomovaného německého výrobce Agro.

můžete mít 1.8. - 5.8.

BENAB® DREAM OPTIMAL Relaxdream Mall Relaxdream Antonie 23
BENAB® DREAM OPTIMAL

Matrace DREAM OPTIMAL je základním typem sendvičové matrace, která je orientována především na velmi příznivou cenu. Matrace je velmi tvrdá a je vhodná spíše na příležitostné spaní, na chatu či chalupu. Tuto variantu matrace ocení především milovníci tvrdého lůžka.

můžete mít 1.8. - 5.8.