10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Träumeland Good

Träumeland Good

SkyShowtime zdarma
Matrace Good rakouské značky Träumeland poskytuje dítěti v cestovní postýlce příjemný komfort a dobré odvětrání, které zaručuje zdravé spánkové klima. Díky praktickému transportnímu obalu můžete matraci snadno přenášet, díky čemuž je ideální na cestování. Matrace je vyrobena z měkké, konkrétně polyuretanové pěny. Měkká pěna vytváří vhodné spánkové mikroklima. Díky prodyšnosti a dobré tepelně-izolační schopnosti je velmi vhodná i pro alergické děti. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
929 Kč
Zboží od: MALL
929 Kč
Nízká cena ověřena
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Matrace Good rakouské značky Träumeland poskytuje dítěti v cestovní postýlce příjemný komfort a dobré odvětrání, které zaručuje zdravé spánkové klima. Díky praktickému transportnímu obalu můžete matraci snadno přenášet, díky čemuž je ideální na cestování. Matrace je vyrobena z měkké, konkrétně polyuretanové pěny. Měkká pěna vytváří vhodné spánkové mikroklima. Díky prodyšnosti a dobré tepelně-izolační schopnosti je velmi vhodná i pro alergické děti.

Potah matrace
-Potah matrace je ušit z elastické bavlněno-polyestrové látky (48% bavlna, 52% polyester). Tato látka je prodyšná, odolná a citlivá k dětské pokožce, ale také velmi pružná. Potah lze prát při 40 °C a sušit v sušičce.

  • Cestovní matrace Good 120 × 60 cm
  • vhodná pro alergiky
  • certifikát Öko-Tex
  • lékařsky testováno
  • rozměr: 120 × 60 cm
  • výška: 4 cm