BENAB® FLORA BIO PLUS - 195 x 80 cm

Značka: BENAB® Náš kód: 100010534664

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarmaNovinka

BENAB® FLORA BIO PLUS - 195 x 80 cm

Je velmi vzdušná sendvičová matrace z Bio pěny a studené pěny. Matrace má speciální provzdušňovací systém kolmo vrtaných otvorů, tuhost střední až mírně tužší. Matrace Flora Bio plus je jedinečnou kombinací moderních postupů výroby s ohledem na zdravý spánek a příznivou cenu pro zákazníka. Celý popis

4041
4 247 Kč
4 041 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100010534664

Popis

Popis produktu

Technologie vrtání jádra matrace umožňuje dokonalé provzdušnění lehací plochy během spánku, takže nedochází ke kumulaci tepla a vlhka v matraci. Spánek je po celou noc tím opravdovým odpočinkem, jaký očekáváte.
Matrace Flora Bio Plus má z každé strany jiný typ pěny a tím i jinou tuhost, abysi každý vybral to správné pohodlí. Měkčí strana je tvořena studenou HR pěnou a druhá strana je tvořena BIO pěnou (zelená strana) spolu s kokosovou deskou, která umocňuje rozdíl v tuhosti obou lehacích ploch. Střed jádra matrace tvoří PUR pěna, která zajišťuje nosnou funkci matrace.
Při výběru matrace vždy bereme v úvahu, že čím je naše hmotnost vyšší, tím více matraci zatížíme a tím více se matrace bude pod naší váhou tvarovat. Z toho vyplývá, že pocitově tak stejná matrace působí jinak na osoby s rozdílnou hmotností.


Bio pěna:je výsledkem zakomponování moderních postupů a metod do výroby matrací. Oproti klasické PUR pěně obsahuje bio pěna poměrnou složku přírodních materiálů, které nahrazují standardní materiály z ropné produkce. Bio pěna je pružnější a hutnější než klasické pěny, ale především se lépe tvaruje a má dlouhou životnost. Nezanedbatelný význam má bio pěna také pro zákazníky s citlivou pokožkou, protože přírodní látky ze kterých se bio pěny vyrábí příznivě působí na pokožku během spánku. Celkevě bio pěna nabízí vyšší komfort spánku oproti klasickým pěnám.


HR pěna (studená pěna):je moderní materiál, disponující výbornou elasticitou i při vyšší objemové hustotě. Díky otevřenější buněčné struktuře má HR pěna lepší prodyšnost (např. v porovnání s PUR pěnou), a díky tomu snáze vyrovnává teplotní rozdíly na lůžku. Vyrábí se podobnou technologií, ale za použití podstatně nižších teplot a z kvalitnějších surovin. Tímto dochází k utvoření otevřené struktury pórů pěny a mnohem lepší prodyšnosti. Další předností tohoto materiálu je také lepší tvarová přizpůsobivost, která je ovlivněna právě snažší cirkulací vzduchu v pórech pěny. Vysoká kvalita vstupních materiálů má na svědomí také tvarovou stálost a delší životnost materiálu.


Potah ALOE VERA:obsahuje výtažky z této rostliny a tím napomáhá péči o Vaší pokozku během spánku. Obsahuje především enzymy, minerální látky a aminokyselliny, které velmi příznivě působí na pokožku a posilují regenerační a relaxační účinky spánku. Potah tvoří z 85 % polyester, 15 % viskóza a je prošívaný polyesterovým rounem 250 g/m2, které dodává potahu nadýchaný tvar. Potah splňuje podmínky mezinárodní certifikace pro textilie Oeko-Tex standart. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.
Na jaký rošt je matrace vhodná:
Matraci Flora Bio Plus je vhodné uložit na lamelový nebo laťový rošt – pevný i polohovací.


Lepení: spojení jednotlivých vrstev matrací je řešeno tavným lepidlem HOTMELT. Použité lepidlo splňuje přísné normy zdravotní nezávadnosti, neobsahuje žádné škodlivé látky a je bez zápachu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Podle materiálu pěnové
Podle účelu rodinné
Rozměr matrace 195 x 80 cm
Tuhost matrace střední 3 / středně tvrdá 4
Záruka na jádro 3 roky
Výška 16 cm
Doporučená nosnost 120 kg
Vhodný podklad Lamelový rošt - nepolohovací, Lamelový rošt - polohovací, Laťky, Pevná deska
Vhodné pro alergiky ano
Profilace matrace Classic