LB BOHEMIA Matrace Adry Cool Hybrid 80x200x22cm

LB BOHEMIA Matrace Adry Cool Hybrid 80x200x22cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Nová hybridní 7 zónová taštičková matrace z kolekce TED Bed v rozměru 80×200×22 cm s certifikací z německé laboratoře LGA .Paměťová pěna matrace Adry Cool vytváří ideální klima pro komfortní spánek a zároveň odlehčuje tlak na klouby v bedrech a ramenou. Celý popis
8 140 Kč
5 698 Kč
-30%
Doprava zdarma
Platí do 29.4.2021 nebo do vyprodání
Partner: LB BOHEMIA

Skladem u partnera 5+ kusů

27.4.2021 - 28.4.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera LB BOHEMIA

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100041469671

Popis

Hybridní 7 zónová taštičková matrace s certifikací z německé laboratoře LGA. Paměťová pěna matrace Adry Cool vytváří ideální klima pro komfortní spánek a zároveň odlehčuje tlak na klouby v bedrech a ramenou. Oboustranná matrace s rozdílným provedením na obou lehacích plochách nabízí možnost výběru ze dvou tuhostí v jedné matraci. Jedna strana matrace s Visco pěnou je střední tuhosti, druhá strana matrace z HR pěny je tvrdé tuhosti. Jádro matrace je složeno ze tří vrstev pěn a taštičkového jádra. 7 zónová profilovaná HR pěna, paměťová VISCO pěna Cool gel s chladivým efektem, PUR pěna Body Care™.

Separační vnitřní úplet se zipem je vyroben ze 100% Bavlny.

Snímatelný a pratelný potah pro lepší hygienu je vyroben z kvalitní textilie Ted Balance s antistatickou úpravou. Je prošitý netkanou textilií a polyesterovým vláknem.

Matrace se dodává se ve zkomprimovaném stavu, což je výhodou při její přepravě a manipulaci.

Matrace dodávané ve stočeném nebo stlačeném stavu se nedoporučuje používat dříve než 72 hodin po rozbalení. Kompletní obnovení tvarů a rozměrů matrace při pokojové teplotě trvá maximálně 10 dní od vybalení. V zimním období by matrace dodávané výrobcem ve stočeném nebo stlačeném stavu měly být před rozbalením uskladněny při pokojové teplotě po dobu nejméně jednoho dne. Matraci neskladujte ve stočeném nebo stlačeném stavu déle než 10 dní od data zakoupení.