LB BOHEMIA Matrace LB THERAPY Latex 180x200x25cm

LB BOHEMIA Matrace LB THERAPY Latex 180x200x25cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Akce
Tato klinicky testovaná hybridní matrace 180×200×25cm je mimořádná spojením přírodní latexové vrstvy s Aloe Vera pěnou, která podporuje zdravý spánek. Je zároveň dobrou oporou pro Vaše unavená záda, zejména díky horní latexové desce a taštičkovým pružinám. Celý popis
23 804 Kč
16 663 Kč
-29%
Doprava zdarma
Platí do 29.4.2021 nebo do vyprodání
Partner: LB BOHEMIA

Skladem u partnera 2 kusy

27.4.2021 - 28.4.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera LB BOHEMIA

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100043773978

Popis

LB Therapy Latex® je svou materiálovou skladbou vhodná pro vyznavače středně tuhé matrace s nejvyšším komfortem. Díky speciální kombinaci čtyř vrstev materiálů je matrace příjemně poddajná. Tato matrace je mimořádná spojením přírodní latexové vrstvy s Aloe Vera pěnou, která podporuje zdravý spánek. Je zároveň dobrou oporou pro Vaše unavená záda, zejména díky horní latexové desce a taštičkovým pružinám. Taštičkové pružiny spolehlivě zajišťují dokonalou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti. 7 zónová klinicky testovaná zdravotní matrace. Skladba jádra Latex , Aloe Vera Foam, taštičkové pružiny Comfort Foam. Taštičkové pružiny jsou vyrobeny nejmodernější technologií za studena tažené oceli. Designový potah matrace v kombinaci se zelenou lemovkou je snímatelný a pratelný. Potah je pratelný na 30°C. Matrace se dodává v komprimovaném stavu, což je výhodou při její dopravě a manipulaci.

Matrace dodávané ve stočeném nebo stlačeném stavu se nedoporučuje používat dříve než 48 hodin po rozbalení. Kompletní obnovení tvarů a rozměrů matrace při pokojové teplotě trvá maximálně 10 dní od vybalení. V zimním období by matrace dodávané výrobcem ve stočeném nebo stlačeném stavu měly být před rozbalením uskladněny při pokojové teplotě po dobu nejméně jednoho dne. Matraci neskladujte ve stočeném nebo stlačeném stavu déle než 10 dní od zakoupení.