Matex Matrace Elite Hybrid Blue

Matex Matrace Elite Hybrid Blue

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Český bestseller mezi matracemi s pružnou hybridní pěnou. Ještě variabilnější, vzdušnější, pevnější a odolnější. Vysoká variabilita. Celý popis
7 914 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
5 995 Kč
-24%
Doprava zdarma

Skladem u partnera poslední 1 kus

31.1.2022 - 1.2.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Matrace Comfort

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067680349

Popis

Matrace Elite Hybrid Blue

Antibakteriální pružná matrace s hybridní Hybrid Blue a studenou pěnou Flexifoam® HR-XF. Nejprodávanější matrace s dalším vylepšením. Je ještě variabilnější, vzdušnější, pevnější a odolnější.

Je výbornou variací matrace MC Elite Super Fox. Chcete tuhost MC Elite Super Foxe, ale bez paměťové pěny a s větší pružností = snadné otáčení > tak to je vaše volba!

Hybridní pěna Hybrid Blue spojuje ty nejlepší vlastnosti studené i paměťové(visco) pěny a latexu: Je pružná, prodyšná, má optimální tuhost, vynikající termoregulaci, pomáhá omezit pocení a je super odolná́. Na rozdíl od visco pěny nereaguje na nižší teplotu a proto je vhodná i do ložnic s většími výkyvy teplot.

Doporučené uložení: lamelové rošty pevné a polohovatelné́.

Hlavní benefity

  • Masážní profilace
  • Několik výškových variant
  • Hybridní pěna
  • Maximálně vzdušná a pohodlná
  • Vysoká objemová hmotnost
  • Vhodné pro alergiky
  • Luxusní potah

Vlastnosti matrace MC Elite Hybrid Blue

Skvělá volba pro alergiky

Variabilnost: Zvolte si výšku: 18, 20, 22, 24, 26, 28 nebo 30cm.

Hybridní pružná pěna 4cm – elastická vrstva, zvyšující odrazovou pružnost, vzdušnost a pocitovou pevnost matrace. Zajišťuje optimální klima, čímž napomáhá předcházet pocení..

Studená pěna Flexifoam® HR-XF – robustní vzdušná a odolná pěna vyšší hustoty zajišťuje stabilitu celé 7– zónové konstrukce a dlouhou životnost. – Tužší strana matrace je vybavena profilací CubeCare ve tvaru kostek, vyvinutou pro zdravotní matrace. Kostky optimalizují rozložení tlaku a pomáhají tak zabránit přeležení.

Ramenní kolébky - znáte to, ráno vstanete a bolí Vás přeleželé rameno. Elite Hybrid Blue na to myslí. Ramenní kolébky omezí tlak a ochrání ramenní klouby při spánku na boku. Benefitem jsou průduchy v ramenou a pod bedry, které slouží také jako termoregulační prvek. Napomáhající udržovat v matraci suché a komfortní prostředí.

Potah Imperial s viskózou a s Thermo & Air Control. Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. Navíc, s funkcí odvodu statického náboje z těla. Podšitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

Základní parametry matrace Elite Hybrid Blue:

Značka : Matex
Výška : 18/20/22/24/26/28/30 cm
Doporučená nosnost : 135 Kg
Konstrukce : Sendvičová
Tuhost : spíš tvrdší matrace – strana soft měkčí a strana hard tvrdší
Anatomické zóny : Ano – 7
Flexifoam pěna : Ano
Visco pěna : Ne
Bio pěna : Ne
Kokosová vrstva : Ne
Záruka : 6 let
Partnerská : Ano – s volbou tuhosti pouhým otočením matrace
Snímatelný potah : Ano


7 zónový systém matrace Elite Hybrid Blue

pro maximální možný komfort a ortopedické vlastnosti je matrace rozdělena do anatomických zón různých tuhostí a profilací pěn

zony7_ukazka-min