BENAB® SEVEN ZONE ERGONOMIC - 80x195 cm

Značka: BENAB® Náš kód: 100003858211

Partnerský prodejDoprava zdarmaNovinka

BENAB® SEVEN ZONE ERGONOMIC - 80x195 cm

Matrace Seven Zone Ergonomic je komfortní vysoká matrace s jádrem z taštičkových pružin a vrchní vrstvou ze studené pěny. Pružinové jádro matrace je tvořeno taštičkovými pružinami od renomovaného německého výrobce AGRO. Celý popis

5778
5 778 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 6 062 Kč, Ušetříte 284 Kč (4 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003858211

Popis

Popis produktu

Taštičky jsou rozděleny do 7 anatomických zón, aby se mohly lépe přizpůsobit tvaru a tlaku lidského těla. Obvod matrace je zpevněn blokem polyuretanové pěny, který matraci pomáhá držet tvar i během zatížení. Vrchní lehací plochu matrace tvoří HR studená pěna, která je z jedné strany vyztužena kokosovou deskou. Rozdílná tuhost obou lehacích ploch dává matraci velmi široké možnosti. Zatímco měkčí strana s paměťovou pěnou je ideální pro ženy, tak tužší plochu ocení muži nebo milovníci pevnějšího lůžka. Obě plochy matrace jsou vrtané svislými otvory pro maximální provzdušnění. Skvěle odvádí teplo a vlhko během spánku a vytváří vyrovnané klima po celou noc. Obě plochy jsou rovné.
Při výběru matrace vždy bereme v úvahu, že čím je naše hmotnost vyšší, tím více matraci zatížíme a tím více se matrace bude pod naší váhou tvarovat.

TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY v jádru matrace:Matrace s taštičkovou pružinou jsou špičkou mezi pružinovými matracemi. Každá z pružinek je uložena v samostatné taštičce, která jí umožňuje zcela samostatné kopírování pod zátěží. Díky vysokému počtu pružin matrace vynikají výbornou ortopedickou podporou páteře, čemuž také napomáhá rozdělení lehací plochy na 7 fyziologických zón tuhosti (tzn. jinak je matrace tuhá pod rameny, jinak pod kyčlemi atd.). Takto vysoký počet samostatně pracujících ortopedických bodů (taštičkových pružin) vám poskytne pocit maximálního pohodlí, který vám přinese radost ze spánku.


HR studená pěna: je moderní materiál, disponující výbornou elasticitou i při vyšší objemové hustotě. Díky otevřenější buněčné struktuře má HR pěna lepší prodyšnost (např. v porovnání s PUR pěnou), a díky tomu snáze vyrovnává teplotní rozdíly na lůžku. Vyrábí se podobnou technologií, ale za použití podstatně nižších teplot a z kvalitnějších surovin. Tímto dochází k utvoření otevřené struktury pórů pěny a mnohem lepší prodyšnosti. Další předností tohoto materiálu je také lepší tvarová přizpůsobivost, která je ovlivněna právě snažší cirkulací vzduchu v pórech pěny. Vysoká kvalita vstupních materiálů má na svědomí také tvarovou stálost a delší životnost materiálu.

Matrace je vybavena FYZIOSYSTÉMEM, který do matrace vnáší 7 zón tuhosti – tzn., že jinak je matrace tvrdá pod hlavou, jinak pod rameny, jinak pod bedry atd. Díky tomuto systému se matrace umí dokonale přizpůsobit stavbě lidského těla a vytváří ideální podporu páteře ve všech spánkových polohách – na boku, na zádech i na břiše.


Potah Tencel:je vyroben z vysoce kvalitní potahové látky Tencel, která je charakteristická vysokou absorbcí vlhka a rychlým vysycháním. Je velmi vhodná pro osoby, které se více potí. Látka je vyrobena z přírodních celulózových vláken Lyocell, které jsou velmi pevné a mají dlouhou životnost. Složení potahu je 38% Lyocell, 37% polyamid a 25% Polyester, je přirozeně protiroztočový a antibakteriální. Potah má certifikaci OEKO-TEX standard 100, je prošitý polyesterovým rounem o hmotnosti 300g/m2, je snímatelný a pratelný na 60°C.

Matraci Seven Zone Ergonomic je vhodné uložit na laťový nebo lamelový rošt včetně ručního polohování.

Ekologické lepení: Spojení jednotlivých vrstev matrace je řešeno ekologickým lepidlem na bázi vody. Použité lepidlo splňuje přísné normy zdravotní nezávadnosti, neobsahuje žádné škodlivé látky a je bez zápachu. Na rozdíl od rozpouštědlových lepidel se z tohoto odpařuje pouze voda. Nebo: 2. Nejnovší technologií HOTMELT – tavné lepidlo zdravotně nezávadné.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Podle materiálu pružinové, pěnové
Podle účelu rodinné
Rozměr matrace 80x195 cm
Tuhost matrace střední 3 / středně tvrdá 4
Záruka na jádro 3 roky
Výška 23 cm
Doporučená nosnost 130 kg
Vhodný podklad Laťky, Pevná deska
Vhodné pro alergiky ano
Profilace matrace classic