BENAB® SIMPLI PUR - 195 x 80 cm

Značka: BENAB® Náš kód: 100010528117

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarmaNovinka

BENAB® SIMPLI PUR - 195 x 80 cm

Oblíbená, vzdušná, zdravotní matrace složená z FLEX – PUR pěny, pro poskytnutí základního komfortu pro nenáročné uživatele. Celý popis

1956

2 059 Kč
1 956 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100010528117

Popis

Popis produktu

Oblíbená, vzdušná, zdravotní matrace složená z FLEX – PUR pěny, pro poskytnutí základního komfortu pro nenáročné uživatele.

Polyuretanová pěna (PUR) tvoří  lehací plochu matrace včetně jejího jádra. Hustota pěny 25 kg/ m3. Tato pěna vyniká především velmi dobrou tvarovou stálostí a je velmi univerzálně použitelná při výrobě matrací pro děti i dospělé. 

PUR pěna se vyrábí se „zpěněním“ speciální polyuretanové hmoty. Proces výroby PUR pěn prošel inovacemi, které zaručují zdravotní nezávadnost materiálu (PUR pěny jsou v současné době díky technologickému postupu kvalitnější než klasický molitan). Mezi výhody polyuretanové pěny patří nižší hmotnost a tedy i snazší manipulace s matrací, pružnost, tvarová stálost a cenová dostupnost. PUR pěna se nehodí do vlhčího prostředí, protože oproti jiným materiálům má nižší vzdušnost. Pokud je matrace z PUR pěny umístěna na pevný neprodušný podklad, zvyšuje se riziko napadení matrace plísněmi a snižuje se zároveň životnost matrace, z toho důvodu je doporučené užití na lamelový rošt, který umožňuje dobré provzdušňování matrace.

Potah CHLOE AKTIV: je sněhově bílý a na dotek velmi příjemný potah, který je hodí i pro lidi s citlivou pokožkou. Potah splňuje náročnou certifikaci OEKO-TEX standard, je antibakteriální s ochranou proti roztočům. Potah je prošitý polyesterovým rounem o hmotnosti 200g/m2, je snímatelný a pratelný na 60°C.


Lepení: Nejnovší technologií HOTMELT – tavné lepidlo zdravotně nezávadné.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Podle materiálu pěnové
Podle účelu rodinné
Rozměr matrace 195 x 80 cm
Tuhost matrace střední
Záruka na jádro 2 roky
Výška 11 cm
Doporučená nosnost 90 kg
Vhodný podklad Lamelový rošt - nepolohovací, Lamelový rošt - polohovací, Laťky
Vhodné pro alergiky ano
Profilace matrace Classic