Träumeland Meeresbrise 90x200 cm

Träumeland Meeresbrise 90x200 cm

Träumeland juniorská matrace Meeresbrise je vyrobena z vysoce kvalitní pěny emc® sensitiv, která vyniká nejen skvělými bodově elastickými a cirkulačními vlastnostmi, ale je také vysoce antibakteriální. Matrace byla původně vyvinuta pro použití v nemocničních zařízeních. Nyní ji můžete koupit Vašim dětem a vytvořit jim tak zdravé a hygienické spánkové klima. Matrace Meeresbrisedva různé stupně tvrdosti – měkký a středně tvrdý – pro děti a juniory, díky kterým můžete Vašemu dítěti zajistit optimální ergonomický komfort v každém věku. Je určena pro děti cca od 3 do 18 let, i déle (cca do 90 kg). Nemusíte se tak bát na ní usnout s dítětem i Vy nebo tatínek. Celý popis
14 839 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
12 293 Kč
-17%
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1359225

Popis

Träumeland juniorská matrace Meeresbrise je vyrobena z vysoce kvalitní pěny emc® sensitiv, která vyniká nejen skvělými bodově elastickými a cirkulačními vlastnostmi, ale je také vysoce antibakteriální. Matrace byla původně vyvinuta pro použití v nemocničních zařízeních. Nyní ji můžete koupit Vašim dětem a vytvořit jim tak zdravé a hygienické spánkové klima. Matrace Meeresbrisedva různé stupně tvrdosti – měkký a středně tvrdý – pro děti a juniory, díky kterým můžete Vašemu dítěti zajistit optimální ergonomický komfort v každém věku. Je určena pro děti cca od 3 do 18 let, i déle (cca do 90 kg). Nemusíte se tak bát na ní usnout s dítětem i Vy nebo tatínek.

Jádro matrace

 • Jádro matrace Meeresbrise má 7zónovou konturu, určenou pro ergonomický komfort a optimální vývoj páteře dětí a mladistvých. Matrace je vyrobena z vysoce kvalitní speciální pěny emc® sensitiv, která vyniká nejen skvělými bodově elastickými a cirkulačními vlastnostmi, ale je také vysoce antibakteriální – byla totiž původně vyvinuta pro použití v nemocničních zařízeních. Je tudíž ideální pro alergiky. Matrace je doplněna také o svislé a vodorovné vzduchové kanálky, díky kterým je dosaženo skvělé prodyšnosti. Je tak zabráněno přehřívání a pocení dítěte a zpětnému vdechování koncentrovaného CO2. Oproti ostatním matracím je tento model vybaven odvětráním i podél bočních stran matrace.

Potah matrace

 • Potah matrace je vyroben ze sendvičové látky Tencel® (32% Tencel®, 68% polyester) zušlechtěné levandulovým a meduňkovým olejem.
 • Tencel® je přírodní celulózové vlákno získávané ekologicky šetrným způsobem ze dřeva. Sjednocuje přednosti mnoha materiálů: je jemný jako hedvábí, silný jako polyester, snadno udržovatelný jako akryl, chladivý a příjemný jako len, hřejivý jako vlna a schopný pojmout o 130 % více vodních par než bavlna. Dokáže se dokonale přizpůsobit aktuálním mikroklimatickým podmínkám.
 • Přírodní esence z levandulového a meduňkového oleje vynikají nejen uklidňujícími, ale také antibakteriálními a antimykotickými účinky. Potah je prošit rounem z dutého vlákna, které je typické pro svou snadnou údržbu a vysokou tvarovou stálost. Lze jej prát při 60 °C a sušit v sušičce.

Další vlastnosti matrace Meeresbrise

 • dva stupně tvrdosti pro děti a juniory – díky nim lze každému vývojovému stádiu dítěte zajistit optimální ergonomický komfort (matrace se z měkčí na tvrdší stranu otáčí při dosažení hmotnosti cca 35 kg)
 • dělitelný potah – při „noční nehodě“ stačí vyprat jen znečištěnou polovinu potahu a tu nahradit spodní stranou potahu
 • odvětrání podél bočních stran matrace
 • vhodná pro alergiky
 • certifikát Öko-Tex
 • lékařsky testováno
 • Barva zipu se může lišit

Důležité upozornění

 • Matrace jsou vakuovány a dodávány ve srolované formě
 • Tento způsob balení nijak neohrožuje kvalitu matrace
 • Po opatrném sejmutí fólie se matrace rozvine a během 3 – 4 minut získá zpět 90 % svého objemu
 • Dosažení 100 % objemu může matraci trvat dva, maximálně tři dny. Viz instruktážní video níže.

Video