10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 27257239

ANADI Ortopedická matrace Anadi Royal z umělé kůže M - XXL L , L

ANADI Ortopedická matrace Anadi Royal z umělé kůže M - XXL L , L

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Luxusní a praktická ortopedická matrace pro psy s paměťovou pěnou je určena nejen pro psy s ortopedickými problémy a psí seniory, ale jako prevence je vhodná jako ležení pro všechny psy již od štěněte. Celý popis

Velikost

1 890 Kč
Zboží od: obojky.cz
1 890 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

18.7.2024 - 19.7.2024 na vaší adrese

Popis

Luxusní a praktická ortopedická matrace pro psy s paměťovou pěnou je určena nejen pro psy s ortopedickými problémy a psí seniory, ale jako prevence je vhodná jako ležení pro všechny psy již od štěněte.

Dostupná ve velikostech M pro malá a trpasličí, L pro střední, XL pro velké psy a velikost XXL pro obry nebo více psů.

Složení: Základ matrace tvoří kvalitní pěna s velmi dobrou oporou těla a tvarovou stálostí. Horní vrstvu tvoří paměťová pěna přizpůsobivá tělu, rozkládá jeho hmotnost a vytváří protitlak. Nejedná se o žádnou drť, z identických materiálů se vyrábí ortopedické matrace pro lidi. Potah matrace je vyroben z umělé kůže, která patří k nejpraktičtějším pevným potahovým materiálům. Do potahu se nevsakuje voda, nezapichují se do něho chlupy, nevstřebává jemný prach a pyly. Po vytření vlhkým hadrem, v případě většího zašpinění mýdlovou vodou, dosáhnete jednoduchým a rychlým způsobem hygienické čistoty. Nečistoty i mastnota ze psích pochoutek se z matrace lehce setře. Pelíšek z umělé kůže je tedy velmi vhodný především do domácností, v nichž některý z jejích členů trpí alergií či se alergie může potenciálně rozvinout u dětí (dědičné předpoklady). Po vyčištění vypadá matrace dlouhodobě jako nová, oproti látkovým pelechům. Pikování dodává umělé kůži luxusní vzhled. Spodní strana je opatřena ochrannou protiskluzovou vrstvou. Potah je opatřen zipem, matraci lze z potahu vyjmout. To je ale zbytečné, matraci vyčistíte velmi lehce vlhkým hadrem, houbičkou viz výše.

Ortopedická matrace je použitelná samostatně, nebo je možné jí vložit do Studny, čímž získáte ortopedický pelech s okraji. Při cestování lze matraci vyjmout, rozměrné okraje nechat doma a jako pelíšek na dovolenou použít pouze matraci.

Barva: černá

Rozměry: M – 45 cm x 60 cm x 6 cm L – 65 cm x 90 cm x 8 cm XL – 80 cm x 110 cm x 10 cm XXL – 100 cm x 140 cm x 10 cm

Vyrobeno v EU