Bradas Zahradní měřič kyselosti, vlhkosti půdy a intenzity slunečního záření WHITE LINE BR-WL-M14

Bradas Zahradní měřič kyselosti, vlhkosti půdy a intenzity slunečního záření WHITE LINE BR-WL-M14

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zahradní měřič kyselosti, vlhkosti půdy a intenzity slunečního záření WHITE LINE Zařízení, které umožňuje měřit kyselost a vlhkost půdy i intenzitu slunečního záření Velmi užitečné při pěstování mnoha druhů rostlin a zeleniny Umožňuje měření pH na stupnici od 3 do 10 Není nutná baterie Měření… Celý popis
209 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera HobyNářadí

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100055691385

Popis

Zahradní měřič kyselosti, vlhkosti půdy a intenzity slunečního záření WHITE LINE

  • Zařízení, které umožňuje měřit kyselost a vlhkost půdy i intenzitu slunečního záření
  • Velmi užitečné při pěstování mnoha druhů rostlin a zeleniny
  • Umožňuje měření pH na stupnici od 3 do 10
  • Není nutná baterie
  • Měření vlhkosti půdy: 1. Nastavte posuvník do polohy VLHKOST. 2. Umístěte kovový konec vlhkoměru do země ve 3/4 jeho výšky (operace by měla být prováděna velmi jemně, aby nedošlo k poškození měřiče a kořenů rostliny). 3. Měření vlhkosti se provádí sondami umístěnými na kovových špičkách. 4. Po chvíli odečtěte hodnotu na stupnici zařízení a přečtěte indikace doporučené úrovně vlhkosti půdy pro danou rostlinu.
  • Měření kyselosti půdy (pH): 1. Přesuňte jezdec do polohy pro měření kyselosti (pH). 2. Připravte jednorázový vzorek substrátu, nejlépe shromážděného na několika místech (300 – 400 g), odstraněním oblázků, stébla trávy, kořenů, listů atd. 3. Poté půdu nalijte do nádoby o objemu 0,5 litru a přidejte vodu, aby byla půda zablácená. 4. Špičku přístroje opatrně otřete hrubým papírem nebo štětcem a vložte sondu do připraveného povrchu. 5. Odečet by měl být proveden po 60 sekundách na stupnici zařízení.
  • Měření slunečního záření: 1. Nastavte posuvník do polohy pro měření ozáření (SVĚTLO). 2. Solární hodnoty: – nízká [0–500] – neutrální [500–1000] – vysoká [1 000–2 000]
  • Další poznámky: 1. Doporučujeme bezprostředně po měření důkladně otřít senzor měřiče hadříkem nebo ručníkem. 2. Zařízení se používá pouze k měření vlhkosti půdy a pH. 3. Není dovoleno dávat zařízení přímo do vody nebo chemických roztoků. 4. Rostliny by měly být zalévány, pouze pokud jsou hodnoty měřiče nižší, než je doporučeno. V případě regulace pH půdy – na výsledky měření se aplikují všechna hnojiva.