Bradas Zahradní měřič kyselosti, vlhkosti půdy a slunečního záření - ovál WHITE LINE BR-WL-M12

Bradas Zahradní měřič kyselosti, vlhkosti půdy a slunečního záření - ovál WHITE LINE BR-WL-M12

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zahradní měřič kyselosti, vlhkosti půdy a slunečního záření – ovál WHITE LINE Zařízení, které umožňuje měřit kyselost a vlhkost půdy i intenzitu slunečního záření Velmi užitečné při pěstování mnoha druhů rostlin a zeleniny Umožňuje měření pH na stupnici od 3 do 10 Nevyžaduje použití baterií Mě… Celý popis
229 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera HobyNářadí

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100055691375

Popis

Zahradní měřič kyselosti, vlhkosti půdy a slunečního záření – ovál WHITE LINE

  • Zařízení, které umožňuje měřit kyselost a vlhkost půdy i intenzitu slunečního záření
  • Velmi užitečné při pěstování mnoha druhů rostlin a zeleniny
  • Umožňuje měření pH na stupnici od 3 do 10
  • Nevyžaduje použití baterií
  • Měření vlhkosti půdy: 1. Nastavte posuvník do polohy VLHKOST. 2. Umístěte kovový konec vlhkoměru do země ve 3/4 jeho výšky (operace by měla být prováděna velmi jemně, aby nedošlo k poškození měřiče a kořenů rostliny). 3. Měření vlhkosti se provádí sondami umístěnými na kovových špičkách. 4. Po chvíli odečtěte hodnotu na stupnici zařízení a přečtěte indikace doporučené úrovně vlhkosti půdy pro danou rostlinu.
  • Měření kyselosti půdy (pH): 1. Přesuňte jezdec do polohy pro měření kyselosti (pH). 2. Připravte jednorázový vzorek substrátu, nejlépe shromážděného na několika místech (300–400 g), odstraněním oblázků, stébla trávy, kořenů, listů atd. 3. Poté půdu nalijte do nádoby o objemu 0,5 litru a přidejte vodu, aby byla půda zablácená. 4. Špičku přístroje opatrně otřete hrubým papírem nebo štětcem a vložte sondu do připraveného povrchu. 5. Odečtěte po 60 sekundách na stupnici zařízení.
  • Měření slunečního záření: 1. Nastavte posuvník do polohy pro měření ozáření (SVĚTLO). 2. Solární hodnoty: – nízká [0–500] – neutrální [500–1000] – vysoká [1 000–2 000]
  • Další poznámky: 1. Doporučujeme bezprostředně po měření důkladně otřít senzor měřiče hadříkem nebo ručníkem. 2. Zařízení se používá pouze k měření vlhkosti půdy a pH. 3. Není dovoleno dávat zařízení přímo do vody nebo chemických roztoků. 4. Rostliny by měly být zalévány, pouze pokud jsou hodnoty měřiče nižší, než je doporučeno. V případě regulace pH půdy – všechna hnojiva se používají ve vztahu k výsledkům měření.