LEICA Laserový dálkoměr DISTO D510

LEICA Laserový dálkoměr DISTO D510

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přístroj DISTO D510 je vybaven digitálním hledáčkem ,který vám usnadní práci za sluníčka na velké vzdálenosti. Bluetooth nabízí propojení s vaším chytrým telefonem, čímž získáte paměť pro vaše měření. Celý popis
11 979 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: NAVISAT

Skladem u partnera 3 kusy

27.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera NAVISAT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042262483

Popis

Přístroj DISTO D510 je vybaven digitálním hledáčkem ,který vám usnadní práci za sluníčka na velké vzdálenosti. Bluetooth nabízí propojení s vaším chytrým telefonem, čímž získáte paměť pro vaše měření. Zvládá základní funkce jako měření délky, sčítání, odčítání, výpočet objemu a plochy a nepřímé měření pomocí Pythagorovy věty (2 a 3 body). – přesnost 1mm – dosah od 0,05m do 200m – měření minimální a maximální vzdálenosti – kontinuální měření (vhodné pro stanovení např. roztečí bodů) – sčítání / odčítání jednotlivých měření – výpočet plochy (délku jedné strany lze sečíst i z několika měření) – sčítání / odčítání ploch – výpočet kubatury (délku jedné strany lze sečíst i z několika měření) – sčítání / odčítání kubatur – nepřímé měření pomocí Pythagorovy věty (např. určení výšky domu) – paměť na posledních 10 měření.

  • Digitální hledáček se čtyřnásobným zvětšením
  • Prachotěsný a odolný vůči tekoucí vodě – IP65
  • 360° sklonoměr
  • Smart Horizontal Mode – přepočtená vodorovná délka
  • Měření převýšení
  • Bluetooth Smart
  • Aplikace zdarma – Leica DISTO sketch

Jednoduché a přesné cílení Pomocí digitálního hledáčku (zoom 4×) umí Leica DISTO™ D510 měřit s vysokou přesností a v nepříznivých světelných podmínkách. To je neocenitelná výhoda při práci za sluníčka. I když laserový bod už okem nevidíte, cíl najdete přesně na displeji.   Odolné, snadná údržba Ochranný kryt a klávesnice jsou speciálně utěsněné proti vodě a prachu. Přístroj můžete bez problémů umýt pod tekoucí vodou. Kromě toho laserový dálkoměr můžete používat za každého počasí, je odolný proti prachu a dešti (IP65).

Neomezené možnosti měření

Leica DISTO™ D510 má zabudovaný 360° sklonoměr. To znamená, že umí nejen měřit úhly, ale také vypočítat vodorovnou délku! V kombinaci s digitálním hledáčkem nabízí ohromující možnosti nepřímého měření vzdáleností. Lze změřit i např. výšku, i když není k dispozici odrazný cílový

bod.

Bluetooth Smart

Naměřená data lze posílat pomocí Bluetooth® Smart. Bezplatná aplikace Leica DISTO™ sketch podporuje vytváření náčrtů, půdorysů nebo tabulek na vašem iPhonu nebo iPadu. Rozměry můžete dokonce přenášet do fotografií.

Záruka 3 roky (při registraci na stránkách LEICA)