10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Široká nabídka elektroniky a příslušenství včetně zboží z kategorie meteostanice. Nákup u nás na MALL.CZ se vyplatí:

Zobrazit více
 • Objednané zboží doručíme dnes nebo podle vašich preferencí.
 • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
 • Platit můžete online, hotově, nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
 • Pokud zboží ze sekce Meteostanice nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
 • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtry nejlevnější Meteostanice či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Mobilní telefony Samsung, iPhone 12, iPhone 11, iPhone , Samsung galaxy a12.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aga Meteorologická stanice s externí sondou HTC-2 Aga Meteorologická stanice s externí sondou HTC-2
Aga Meteorologická stanice s externí sondou HTC-2

Multifunkční elektronický teploměr. Bude se dobře hodit do každé domácnosti nebo kanceláře. Je vybaven funkcemi budíku, časovače, kalendáře, teploměru a vlhkoměru. Napájení: 1 1,5V baterie AAA (součástí dodávky). Rozměry. teploměr: 9×10 cm.

můžete mít 24.5.

Iso Trade Meteostanice - vlhkoměr - bezdrátová Aga Meteorologická stanice s externí sondou HTC-2
Iso Trade Meteostanice - vlhkoměr - bezdrátová

METEOSTANICE / METEO TEPLOMĚR + vlhkoměr S EXTERNÍM ČIDLEM MULTIFUNKČNÍ – meteostanice má mnoho užitečných funkcí – umožňuje mj pro měření maximální a minimální teploty, vnitřní a venkovní teploty ve °C / °F a také měření vlhkosti vzduchu v %. ESTETICKÝ – představovaná domácí meteostanice je užiteč

můžete mít 29.5.

Izoxis Meteostanice - hodiny Aga Meteorologická stanice s externí sondou HTC-2
Izoxis Meteostanice - hodiny

METROSTANICE – HODINY ČITELNÝ DISPLEJ – moderní, multifunkční meteostanice s velkým a přehledným LCD displejem je intuitivní a snadno se ovládá . Ideální do každého domu, bytu, kanceláře. ODPOČINEK – Díky podpěře lze umístit kamkoli, na stůl, stůl, lednici, poličku. Díky svému su

můžete mít 29.5.

SENCOR SWS 9300 Kestrel Instruments Kapesní meteostanice Kestrel 5500, s LiNK připojením a větrnou korouhvičkou, žlutá
SENCOR SWS 9300

Profesionální meteorologická stanice s bezdrátovým snímačem 5 v 1 a barevným displejem. SENCOR SWS 9300 disponuje rádiem řízenými hodinami a datumem, měřením venkovní a vnitřní teploty, barometrickým tlakem a indexem počasí pro rosný bod. Předpověď na 12 – 24 hodin.

můžete mít DNES

Od MALL
Kestrel Instruments Kapesní meteostanice Kestrel 2700 s balistikou, písková Kestrel Instruments Kapesní meteostanice Kestrel 5500, s LiNK připojením a větrnou korouhvičkou, žlutá
Kestrel Instruments Kapesní meteostanice Kestrel 2700 s balistikou, písková

Příístroj Kestrel 2700 v sobě kombinuje oblíbenou levnou řadu základních kapesních meteostanic Kestrel a pokročilý přesný balistický kalkulátor dostupný u vyšších řad meteostanic Kestrel.

Oblast použití:

myslivost lov sportovní střelba

můžete mít 27.5. - 29.5.

Kestrel Instruments Kapesní meteostanice Kestrel 5500, s LiNK připojením a větrnou korouhvičkou, žlutá Kestrel Instruments Kapesní meteostanice Kestrel 5500, s LiNK připojením a větrnou korouhvičkou, žlutá
Kestrel Instruments Kapesní meteostanice Kestrel 5500, s LiNK připojením a větrnou korouhvičkou, žlutá

Kestrel 5500 je jednoduchý a přesto kompaktní přístroj pro měření a záznam meteorologických dat. Používá se všude tam, kde je klíčová znalost aktuálních podmínek.

Oblast použítí : meteorologie letectví parašutismus zemědělství střelnice venkovní sporty výzkum a technologie

můžete mít 13.6. - 18.6.

Kestrel Instruments Kestrel malý stativ skládací pro kapesní meteostanice Kestrel se svěrkou. Kestrel Instruments Pouzdro NiteIze Belt Clip Case pro kapesní meteostanice Kestrel barva černá
Kestrel Instruments Kestrel malý stativ skládací pro kapesní meteostanice Kestrel se svěrkou.

Malý stativ pro umístění vaší kapesní meteostanice Kestrel například do větrné korouhvičky (příslušenství) nebo přímo do svěrky stativu.

můžete mít 27.5. - 29.5.

Emos Domácí bezdrátová meteostanice E6018 Kestrel Instruments Pouzdro NiteIze Belt Clip Case pro kapesní meteostanice Kestrel barva černá
Emos Domácí bezdrátová meteostanice E6018

Bezdrátová meteostanice značky EMOS pro domácí použití má LED podsvícený displej, dá se pověsit na zeď a dosah jejího čidla je až 100 metrů. Stanice měří vnitřní i venkovní teplotu, vnitřní i venkovní vlhkost, její součástí je i barometr, ukáže vám také fáze měsíce nebo korekci nadmořské výšky. Díky této moderní meteostanici budete mít dokonalý přehled o počasí.

můžete mít DNES

Od MALL
SENCOR Meteorologická stanice SWS 4100 B SENCOR Meteorologická stanice SWS 4100 B
SENCOR Meteorologická stanice SWS 4100 B

Meteorologická stanice Sencor SWS 4100 B s bezdrátovým snímačem měří venkovní a vnitřní teplotu a vlhkost a ukazuje digitální čas a datum v nastavitelném formátu. Možnost výstrahy před námrazou. Paměť na minimální a maximální naměřené hodnoty.

můžete mít DNES

Od MALL
SENCOR Meteorologická stanice SWS 4100 W SENCOR Meteorologická stanice SWS 4100 B
SENCOR Meteorologická stanice SWS 4100 W

Meteorologická stanice Sencor SWS 4100 W s bezdrátovým snímačem měří venkovní a vnitřní teplotu a vlhkost a ukazuje digitální čas a datum v nastavitelném formátu. Možnost výstrahy před námrazou. Paměť na minimální a maximální naměřené hodnoty.

můžete mít DNES

Od MALL
Hyundai WS 2303 SENCOR Meteorologická stanice SWS 4100 B
Hyundai WS 2303

Meteostanice WS 2303 s barevným LCD displejem značky Hyundai předpovídá počasí pomocí animace, měří vnitřní i venkovní teplotu, vnitřní vlhkost a je vybavena nepostradatelným budíkem s funkcí Snooze.

můžete mít DNES

Od MALL

Meteostanice

Meteostanice využívají sofistikovaného monitorování barometrického tlaku pro předpověď změny počasí. Čím větší změna tlaku, tím větší je očekávaná změna počasí. Pokud nastane rychlý pokles tlaku, zvýší se pravděpodobnost deště. Prudký nárůst tlaku je obecně spojen s jasnějším počasím a zlepšujícími se povětrnostními podmínkami.

Proč si koupit meteostanici?

Zajímá Vás, proč předpověď počasí pro celou zemi často neodpovídá skutečnému počasí, které zažíváte? Často je to způsobeno mikroklimaty – místními atmosférickými zónami, kde se klima liší od okolní oblasti. Velikost mikroklimatu se může pohybovat od několika čtverečních stop (např. zahrada) až po čtvereční míle.

 • Víte, co si obléci.
 • Kdy prát prádlo.
 • Kdy je nejlepší grilovat.
 • Zda budou dobré podmínky pro vaše sportovní aktivity.

Na jaké funkce se při výběru domácí meteostanice zaměřit?

 • Teplota – obvykle se udává ve stupních Celsia, venkovní údaje digitálního teploměru jsou dostupné v závislosti na použitých externích senzorech.
 • Vlhkost (vlhkoměr) – ukazuje % vodní páry ve vzduchu.
 • Tlak vzduchu (barometr).
 • Dálkové senzory – jsou bezdrátově propojené s vaší meteorologickou stanicí, což vám umožňuje zjistit změny v prostředí mimo váš domov, např. teplotu a úrovně vlhkosti.
 • Některé modely umožňují použít více senzorů, a tak můžete monitorovat podmínky na různých místech, např. na příjezdové cestě nebo ve skleníku.
 • Připojení k PC/notebooku – umožňuje automatické zaznamenávání dostupných údajů a manipulaci se sesbíranými daty.