Široká nabídka elektroniky a příslušenství včetně zboží z kategorie meteostanice. Nákup u nás na MALL.CZ se vyplatí:

Zobrazit více
 • Objednané zboží doručíme dnes nebo podle vašich preferencí.
 • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
 • Platit můžete online, hotově, nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
 • Pokud zboží ze sekce Meteostanice nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
 • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtry nejlevnější Meteostanice či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Mobilní telefony Samsung, iPhone 12, iPhone 11, iPhone , Samsung galaxy a12.

Technoline WS 6462
6x

Technoline WS 6462

1 299 Kč
1 249 Kč

Další nabídky od 1 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Meteorologická stanice s budíkem a projekcí času Technoline nabízí měření vnitřní a vnější teploty, buzení zvukovým signálem, 6 animovaných ikon předpovědi počasí a zobrazení teploty ve °C, nebo °F.

Od prodejce MALL
-43%
Hyundai WS 7236
25x

Hyundai WS 7236

790 Kč
449 Kč

Další nabídky od 499 Kč

Akce

Černá meteostanice WS 7236 značky Hyundai měří vnitřní a venkovní teplotu pomocí bezdrátového čidla. O přesnost hodin se stará radiový signál DCF, ve výbavě nechybí datum a budík s funkcí snooze.

Od prodejce MALL
Orion Kuchyňský teploměr na zavařování

Orion Kuchyňský teploměr na zavařování

229 Kč

Ať už zavařujete okurky, ovoce, houby nebo jiné pochutiny, tento kuchyňský teploměr z nerezové oceli usnadní kontrolu teploty při zavařování. Je vybavený analogovým ciferníkem, který má stupnici od 0 do +110 °C. Výhodou je jeho přesné měření – teplota je stupňovaná po 1 °C.

Partner: 4DAVE
-21%
TFA 35.8001.01 - Bezdrátová WiFi meteostanice VIEW BREEZE

TFA 35.8001.01 - Bezdrátová WiFi meteostanice VIEW BREEZE

4 490 Kč
3 539 Kč

Další nabídka za 3 167 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová meteorologická stanice TFA 35.8001.01 VIEW BREEZE se dvěma externími vysílači pro měření venkovní teploty a vlkhkosti a pro měření síly větru. Integrovaný barometr měří tlak vzduchu a pomocí barevných symbolů zobrazuje předpovídané počasí. Zobrazení také vnitřní teploty a vlhkosti, rosného bodu či teploty větru wind chill. Nastavení alarmu, zobrazení aktuálního data, dne a hodiny. Meteostanici lze využívat s připojením WiFi či bez.

Od prodejce MALL
Orion Kuchyňský teploměr univerzální
1x

Orion Kuchyňský teploměr univerzální

289 Kč

Tento digitální teploměr se stane univerzálním pomocníkem ve vaší domácnosti. Pomůže vám zjistit teplotu tekutin, připravovaných pokrmů a potravin či vzduchu ve vybraném prostoru. Nabízí možnost měření jak ve °C, tak i °F. Rozsah těchto stupnic je od 0 °C až do 300 °C a od 32 °F až do 572 °F.

Partner: 4DAVE
GoGEN Meteostanice ME 3900 WiFi
27x

GoGEN Meteostanice ME 3900 WiFi

3 999 Kč
3 579 Kč
Meteostanice ME 3900 je profesionální meteorologická stanice od značky GoGEN. Mezi její funkce patří sdílení naměřených hodnot s mobilní aplikací, měření UV indexu, srážkoměr a měření rychlosti větru. Lze nastavit alarm při dosažení určené vnitřní či venkovní teploty. V neposlední řadě je možné nastavit čas, datum i budík.
Od prodejce MALL
TFA 35.1140.01 Spring Breeze
27x

TFA 35.1140.01 Spring Breeze

1 989 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

TFA 35.1140.01 Spring Breeze je meteostanice s barevným displejem, která měří kromě základních hodnot jako je teplota, vlhkost a tlak vzduchu také rychlost větru. Díky tomu je schopná spočítat např. také venkovní pocitovou teplotu. Počasí předpovídá pomocí 6 ikon. Provoz je možný na baterie nebo síťový adaptér, který je součástí balení.

Od prodejce MALL
Emos E8825

Emos E8825

698 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Meteostanice Emos E8825

Partner: TEshop
-37%
Garni 117
15x

Garni 117

1 399 Kč
879 Kč

Další nabídky od 793 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Meteostanice Garni 117 s hodinami řízenými rádiovým signálem. Zobrazuje čas, datum a den v týdnu. Měří vnitřní a venkovní teplotu, vlhkost vzduchu i tlak a obsahuje paměť pro minimální a maximální hodnoty. Součástí sady je venkovní bezdrátové čidlo.

Od prodejce MALL
Orion Teploměr s vlhkoměrem univerzální
1x

Orion Teploměr s vlhkoměrem univerzální

199 Kč

Tento plastový teploměr k měření teploty jak ve vnitřních, tak i ve venkovních prostorech.

Kromě stupnice od – 30 °C do 60 °C má také vlhkoměr neboli hygrometr od 0 do 100 %. Teploměr umístěte tak, aby nebyl vystaven přímému slunečnímu záření, došlo by ke zkreslení hodnot.

Partner: 4DAVE

Meteostanice

Meteostanice využívají sofistikovaného monitorování barometrického tlaku pro předpověď změny počasí. Čím větší změna tlaku, tím větší je očekávaná změna počasí. Pokud nastane rychlý pokles tlaku, zvýší se pravděpodobnost deště. Prudký nárůst tlaku je obecně spojen s jasnějším počasím a zlepšujícími se povětrnostními podmínkami.

Proč si koupit meteostanici?

Zajímá Vás, proč předpověď počasí pro celou zemi často neodpovídá skutečnému počasí, které zažíváte? Často je to způsobeno mikroklimaty – místními atmosférickými zónami, kde se klima liší od okolní oblasti. Velikost mikroklimatu se může pohybovat od několika čtverečních stop (např. zahrada) až po čtvereční míle.

 • Víte, co si obléci.
 • Kdy prát prádlo.
 • Kdy je nejlepší grilovat.
 • Zda budou dobré podmínky pro vaše sportovní aktivity.

Na jaké funkce se při výběru domácí meteostanice zaměřit?

 • Teplota – obvykle se udává ve stupních Celsia, venkovní údaje digitálního teploměru jsou dostupné v závislosti na použitých externích senzorech.
 • Vlhkost (vlhkoměr) – ukazuje % vodní páry ve vzduchu.
 • Tlak vzduchu (barometr).
 • Dálkové senzory – jsou bezdrátově propojené s vaší meteorologickou stanicí, což vám umožňuje zjistit změny v prostředí mimo váš domov, např. teplotu a úrovně vlhkosti.
 • Některé modely umožňují použít více senzorů, a tak můžete monitorovat podmínky na různých místech, např. na příjezdové cestě nebo ve skleníku.
 • Připojení k PC/notebooku – umožňuje automatické zaznamenávání dostupných údajů a manipulaci se sesbíranými daty.