Chtějte od nového
počítače víc

Zabezpečení, odolnost a skvělý design
– to všechno můžete mít

Podpora Windows 7 bude brzy ukončena. Teď je čas na nový počítač.
Pro domácnosti Pro firmy

Preciznost digitálního pera

Pokud si chcete něco zapsat nebo zvýraznit, tak můžete. Technologie Windows Ink poskytuje rychlou a precizní platformu pro digitální pera. Zapomeňte na tisk dokumentů jen proto, abyste je podepsali. Teď stačí dokument otevřít a prostě
ho podepsat elektronicky (ale jen předtím si ho možná přečtěte).


Od moderních počítačů s SSD můžete očekávat víc

Dnešní počítače vypadají jinak, protože jsou jiné. Díky solid state diskům
a nejnovějším technologiím získáte rychlost, zabezpečení, odolnost a skvělý design.


Svým hlasem dokážete víc

Ušetřete čas a uvolněte
si ruce mluvením na počítač. Získejte informace, upomínky a tipy. Můžete poslouchat hudbu a dokonce si nechat dovézt pizzu. V podstatě svůj den můžete lépe využít, když si o to řeknete.

Zahoďte starý,
je čas na nový

Zjistěte, jak poznat moderní zařízení,
se kterým využijete potenciál Windows 10 naplno.

Vysoký výkon

Díky výkonnějšímu a rychlejšímu procesoru a dalším novým technologiím se spustí minimálně dvakrát rychleji.

Dotyková obrazovka

Windows podporují pestrou škálu různých zařízení s dotykovými obrazovkami včetně notebooků a stolních PC.

Nízká váha,
tenký profil

K čemu dnes člověk potřebuje objemné počítače s DVD mechanikou a obřím diskem? V éře cloudových úložišť vám stačí jen nový pevný disk bez mechanických součástí (SSD).

Digitální pero

Dělejte si poznámky, navigujte se stránkami, kreslete, plánujte schůzky, upravujte a tvořte.

Účinné zabezpečení

Vaše bezpečnost je k nezaplacení. Proto Windows obsahují účinné integrované nástroje zabezpečení.

SSD disky

Nové pevné disky (SSD) se od těch tradičních, magnetických liší tím, že neobsahují žádné mechanické součásti.

<< /span> >

Předplatné Office 365 pro jednotlivce

1 uživatel Předplatné na 1 rok

Předplatné na 1 rok pro jednotlivce umožňuje instalaci Office 365 na 1 PC nebo Mac a navíc
i na 1 tablet (tablet s Windows, iPad nebo tablet se systémem Android; pro iOS
a Android je požadováno stažení zvláštní aplikace) a telefon. Zahrnuje všechny aplikace Office, včetně aplikace Outlook a exkluzivní výhody služby Office 365.

1TB online
úložiště
na uživatele

60 minut
měsíčně
na uživatele

Nové
funkce
a aktualizace

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Outlook

Access (jen PC)

Publisher
(jen PC)

Koupit

Office pro domácnosti a podnikatele

1 PC/MAC Jednorázový nákup

Pro rodiny a malé firmy požadující klasické verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote ze sady Office 2019, nainstalované na jednom počítači PC nebo Mac, pro použití doma nebo v práci.

1TB online
úložiště
na uživatele

60 minut
měsíčně
na uživatele

Nové
funkce
a aktualizace

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Outlook

Access (jen PC)

Publisher
(jen PC)

Koupit

Předplatné Office 365 pro domácnosti

až 6 uživatelů Předplatné na 1 rok

Předplatné na 1 rok pro jednotlivce umožňuje instalaci Office 365 na 1 PC nebo Mac a navíc i na 1 tablet (tablet s Windows, iPad nebo tablet se systémem Android; pro iOS a Android je požadováno stažení zvláštní aplikace) a telefon. Zahrnuje všechny aplikace Office, včetně aplikace Outlook a exkluzivní výhody služby Office 365.

1TB online
úložiště
na uživatele

60 minut
měsíčně
na uživatele

Nové
funkce
a aktualizace

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Outlook

Access (jen PC)

Publisher
(jen PC)

Koupit

Office 2019 pro studenty a domácnosti

1 PC/MAC Jednorázový nákup

Pro studenty a rodiny požadující klasické verze aplikací Word, Excel, PowerPoint a OneNote ze sady Office 2019, nainstalované na jednom počítači PC nebo Mac, pro použití doma nebo ve škole.

1TB online
úložiště
na uživatele

60 minut
měsíčně
na uživatele

Nové
funkce
a aktualizace

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Outlook

Access (jen PC)

Publisher
(jen PC)

Koupit

Vy máte otázky, my máme odpovědi

Proč mám upgradovat na nové zařízení?

Moderní zařízení šetří čas i peníze díky vylepšenému zabezpečení (o 33% méně událostí zabezpečení), 3x vyššímu výkonu (o 80 % lepší výkon)1,6,7 a vyšší rychlosti (2,1x rychlejší multitasking)1,5,6 a baterii s výdrží na celý den práce.1,7

Můžu svůj současný počítač upgradovat na Windows 10?

Ano, při splnění těchto požadavků a s plnou licencí můžete kompatibilní počítače s Windows 7 můžete upgradovat. Abyste mohli využít nejnovější hardwarové možnosti, doporučujeme přejít na nový počítač s Windows 10.

Co když budu dál používat Windows 7?

Windows 7 můžete dál používat, ale až skončí podpora, bude váš počítač více ohrožen. Systém Windows bude fungovat, ale přestanete dostávat aktualizace zabezpečení a funkcí.

Je možné aktivovat Windows 7 i po 14. lednu 2020?

Windows 7 můžete nainstalovat a aktivovat i po skončení podpory. Abyste se ale vyhnuli rizikům pro zabezpečení a virům, Microsoft doporučuje zvážit upgrade na Windows 10.

Bude ve Windows 7 dál podporovaný Internet Explorer?

Podpora prohlížeče Internet Explorer na zařízeních s Windows 7 skončí 14. ledna 2020. Internet Explorer je součást operačního systému Windows a týká se ho stejný životní cyklus podpory.

Co když budu dál používat Office 2010?

Office 2010 můžete dál používat, ale až skončí podpora, bude váš počítač více ohrožen. Systém Office bude dál fungovat, ale přestanete dostávat aktualizace zabezpečení a funkcí.

Bude Office 2010 dál fungovat s Office 365?

Po 1. říjnu 2020 už nebude podporované připojení k službám Office 365, jako je Exchange Online. Pokud zákazníci nechtějí, aby se snížila jejich produktivita, měli by upgradovat na plán Office 365, který zahrnuje aplikace Office pro stolní počítače.

Je možné aktivovat Office 2010 i po 14. lednu 2020?

Office 2010 můžete nainstalovat a aktivovat i po skončení podpory. Abyste se ale vyhnuli rizikům pro zabezpečení a virům, Microsoft doporučuje zvážit upgrade na Office 365.

Jsou k dispozici nějaké speciální nabídky pro Office 365?

Zákazníci můžou využít bezplatnou zkušební verzi Office 365, aby se seznámili s novými funkcemi a vylepšeními. Noví zákazníci se sadou Office 365 Business Premium mohou navíc na jeden rok zdarma získat vlastní e-mailovou doménu.

Jak se mám připravit na konec podpory Office 2010?

Právě nyní mají zákazníci vhodnou příležitost posoudit svou technologickou strategii a zvážit, jaké výhody by jim mohla přinést nejnovější firemní řešení. Microsoft 365 (nebo Office 365)* přináší zaměstnancům výhody práce na dálku, nejlepší produktivitu ve své třídě a týmová řešení. Současně vám zajistí ochranu a splnění místních předpisů.

 1. Výkonnostní výsledky vycházejí z testů provedených ke dni 31. ledna 2018 a 9. února 2018 a nemusí zahrnovat všechny veřejně dostupné aktualizace zabezpečení. Podrobné informace najdete v upozornění ke konfiguraci. Žádný produkt nemůže být absolutně bezpečný. Software a zatížení použité při testování výkonnosti mohly být optimalizovány pro výkon pouze na mikroprocesorech Intel. U testů výkonnosti, jako jsou SYSmark a MobileMark, probíhá měření pomocí specifických počítačových systémů, komponent, softwaru, operací a funkcí. Jakékoli změny u uvedených faktorů mohou vést k odlišným výsledkům měření. Pokud uvažujete o pořízení nového zařízení, pro získání komplexního přehledu byste měli konzultovat i ostatní dostupné informace a testy výkonnosti, včetně výkonnosti daného produktu v kombinaci s jinými produkty. Další informace o výkonnostních výsledcích a výsledcích testování naleznete na webu http://www.intel.com/benchmarks
 2. Nové počítače zajišťují až o 65 % rychlejší multitasking ve srovnání s pět let starými počítači. Měřeno na základě SEG562, což je pracovní zatížení s ohledem na produktivitu a multitasking, které používá Microsoft Word* (uložit do PDF), Excel* (přepočet), PowerPoint* (řazení snímků) a NXPowerLite Desktop* (zmenšení objemu dokumentů office, na způsob komprese), vše při současně spuštěném videu na pozadí (simulace sledování obchodního školení nebo webcastu)
 3. Počet událostí zabezpečení vyžadující odbornou pomoc je u Windows 10 až o 33 % nižší The Total Economic Impact of Microsoft Windows 10, Forrester, 2016
 4. Počítače starší než čtyři roky jsou spojené s 2,7násobnými náklady oproti novým počítačům. Výsledkem je 112 hodin ztracené produktivity, a tedy ztráta času i peněz. SMB PC Study, TechAisle, 2018
 5. Na pozadí je spuštěná sada Slack a současně probíhá export prezentace Microsoft PowerPoint ve formátu .ppt o velikosti 2,28 MB jako video ve formátu .mp4 H.264 s rozlišením 1920x1080. Při exportu video prezentace 1) probíhá převod dokumentu .docx aplikace Microsoft Word o 844 stránkách a velikosti 6,49 MB do souboru ve formátu PDF o velikosti 7,98 MB a 2) probíhá přepočet hodnot v sešitu Microsoft Excel ve formátu .xlsm s povolenými makry, který má velikost 70,4 MB.
 6. NOVÉ AKTUALIZOVANÉ KONFIGURACE: Intel®Core™ i7-8650U (referenční platforma Intel), 15W, 4C8T, turbo až 4,2 GHz, paměť: 2 x 4 GB DDR4-2400, úložiště: Intel®SSD Pro 6000p, grafika: Intel (R) UHD Graphics 620, verze systému BIOS 117.07 s MCU 0x84, OS: Windows* 10 (verze 10.0.16299.192)
  ČTYŘI ROKY STARÝ: Intel®Core™ I7-4600U (referenční platforma Intel), 15W, 2C4T, turbo až 3,3GHz, paměť: 2 x 4 GB DDR3-1600, úložiště: SSD 540, grafika: Intel (R) HD Graphics 4400, verze systému BIOS 139 s MCU 0x23, OS: Windows* 10 (verze 10.0.16299.192)
 7. Test EEMBC Browsing Bench Component Avarage Power (na referenční platformě Intel při použití baterie o kapacitě 42 Wh a panelu 25x14): Odpojte všechna zařízení USB, připojte se k místnímu přístupovému bodu Wi-Fi a nastavte jas obrazovky na 200 nt (cd/m2) (deaktivujte DPST, nastavte jas na 200 nt na bílém pozadí a povolte DPST).
  Počkejte 10 minut, aby se operační systém uvedl do stavu nečinnosti, a poté spusťte test EEMBC Browsing Bench. Nastavte interval mezi načítáním webových stránek na 20 s. Měřte spotřebu v průběhu načítání všech stránek a uveďte medián 3 testů. Podle výsledků testů společnosti Intel je průměrná výdrž baterie 9,5 hodin.
 8. Měří dobu potřebnou na načtení, dotázání a výpočet statistik a vykreslení šesti grafů z jiného lokálního datového zdroje obsahujících 2,2 milionů položek prodejních záznamů.

* Předplatné je v prodeji samostatně.
** Po dobu podporované životnosti zařízení.