Akai LPK25

Akai LPK25


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

LP25 je kompaktní MIDI klaviatura s 25 klávesami. Je jednoduše nastavitelná, okamžitě připojitelný jako plug&play ovladač přes USB konektor. Perfektně se hodí pro nahrávání jednoduchých melodií či kontrolu SW/HS n… Celý popis

1350
1 350 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019988525

Popis

Popis produktu

  • Kompaktní keyboard s 25 rychlostně citlivými mini-klávesami.
  • USB/MIDI ovladač funguje prakticky s veškerým audio softwarem
  • Aarpeggiator, Sustain tlačítko, Octave UP & DOWN a Tap Tempo
  • Plug-and-play USB připojení pro Mac/PC 
  • Čtyři programovatelné paměťové banky
  • SW editor pr PC a MAC součástí
  • Napájení přes USB 

LPK25 klaviatura je USB/MIDI ovladač pro hudebníky, producenty, DJe a dalších hudební tvůrce. Měří méně než 2,5cm a váží méně než 300g, takže se snadno vejde do batohu nebo brašny pro notebook. Nabízí tak vysokou mobilitu. LPK25 je zmenšenou verzí ovladačů MPK série. Maličká klaviatura sestává z 25 miniaturních, rychlostně citlivých kláves syntezátorového stylu. Klávesoví hráči, kteří chtějí pracovat se softwarem na svém počítači zjistí, že LPK25 dává jejich notebooku klíč, který potřebují k sebevyjádření doslova kdekoliv.

Obsahuje arpeggiátor, který automaticky postupně prochází jednotilými tóny zahraných akordů a pomáhá muzikantům s tvorbou rychlých melodicko/rytmických nápadů. K dispozici jsou ovaldače Sustain, posun oktáv a Tap Tempo. Funguje jako plug-and-play s Mac i PC a nevyžaduje instalaci žádného softwarového ovladače nebo externí napájení. Má čtyři paměťové sloty pro programování a vyvolávání příslušného nastavení vhodného pro různé softwarové aplikace. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ kláves MIDI keyboard