Akai LPD8

Akai LPD8

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
LPD8 je kontroler s osmi podsvícenými MPC pady a osmi otočnými knoby. Je jednoduše nastavitelný, okamžitě připojitelný jako plug&play ovladač přes USB konektor. Perfektně se hodí pro spouštění samplů, práci s hudebními… Celý popis
1 190 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera DISK Multimedia, s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019988524

Popis

  • Kompaktní pad ovladač pro hudebníky, producenty, DJs
  • 8 podsvícených MPC padů
  • 8 Q-Link otočných ovladačů pro ovládání jakéhokoliv  parametru
  • Plug-and-play USB připojení pro MAC a PC
  • 4 programovatelné paměťové banky
  • Editační SW pro mapping pro Mac/PC
  • USB napájení

LPD8 je kontroler s osmi podsvícenými pady a osmi otočnými knoby. Je jednoduše nastavitelný, okamžitě připojitelný jako plug&play ovladač přes USB konektor. Perfektně se hodí pro spouštění samplů, práci s hudebními SW a například i fingerdrumming. 

Originál Akai MPC pady

Postaven je na sérii Akai Professional MPC, což je kultovní hudební produkční stanice. Producenti, kteří milují pocit z MPC a chtějí pracovat se softwarem na svém počítači zjistí, že LPD8 dává jejich notebook ovladače, jimž dávají přednost před myší a klávesnice. 

LPD8 má osm oranžové podsvícených padů, které jsou citlivé na rychlost úhozu. Pomocí nich lze snadno programovat rytmické nebo melodické party. Pady mohou do softwaru vysílt také MIDI informace Program Change. Navíc má LPD8 osm Q-Link otočných ovladačů, jimž můžete pro snadné ovládání přiřadit prakticky jakékoliv parametry v softwaru. 

Podpora plug & play

Funguje jako plug-and-play s počítači Mac i PC a nevyžaduje instalaci žádného softwarového ovladače nebo externí napájení svůj pro provoz. Má čtyři paměťové sloty pro programování a vyvolávání příslušného nastavení vhodného pro různé softwarové aplikace.