Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 9275253

Sandberg USB Speakerphone Pro (126-17)

Sandberg USB Speakerphone Pro (126-17)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přenosný mikrofon + reproduktor s hlasitým odposlechem, připojením přes USB port a 360° snímáním hlasu. Snímá hlas do okolí 3 m, ovládá se dotykově prostřednictvím 3 tlačítek. Celý popis
Ušetříte 770 Kč 2 290 Kč
1 520 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 770 Kč 2 290 Kč
1 520 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

28.3.2023 na vaší adrese

Popis

USB telefon Sandberg Speakerphone Pro

Sandberg Speakerphone Pro je přenosné zařízení pro online hovory. Dá se připojit k počítači nebo jakémukoli zařízení s konektorem USB. Je ideální pro realizaci hovorů doma, v kanceláři, v zasedací místnosti či na cestách, představuje alternativu náhlavní soupravy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Proč si ho pořídit?

  • Je malý a snadno přenosný
  • Připojuje se přes USB
  • Nabízí mikrofon a reproduktor v jednom
  • Mikrofon snímá 360°

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přenáší křišťálově čistý hlas

Sandberg Speakerphone Pro je vybaven vysoce citlivým všesměrovým mikrofonem umožňujícím pokrytí 360 stupňů, snímá až do vzdálenosti 3 m. Má také pokročilou technologii snížení šumu. Vynikající kvalita zvuku přináší křišťálově čisté a přirozeně znějící hovory, které umožňují zřetelně slyšet a mluvit na jakémkoliv místě.

Snímá 360°

Tento USB telefon je ideální také pro skupinové hovory a do zasedacích místností. Snímá totiž 360°, a to do vzdálenosti 3 m. Je skvělý pro hands-free hovory i online meetingy. Nastavení je velmi jedndouché, ovládá se pomocí dotykových tlačítek přímo na přístroji.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Přenosný mikrofon + reproduktor s hlasitým odposlechem, připojením přes USB port a 360 ° snímáním hlasu. Snímá hlas do okolí 3 m, ovládá se dotykově prostřednictvím 3 tlačítek, disponuje potlačením šumu. Má 3W reproduktor s průměrem dynamického měniče 40 mm a 2× stereo mikrofon. Nabízí 2 LED světla. Napájení přes USB.