Levenhuk LabZZ M4 Stereo

Značka: Levenhuk Náš kód: 1124055

Doprava zdarma

Levenhuk LabZZ M4 Stereo

Stereomikroskop Levenhuk LabZZ M4 s 40× zvětšením je ideální ke studiu velkých minerálů, hornin, mincí, vzorků půdy, rostlin nebo hmyzu. Tento model je určen speciálně pro děti. Mikroskop je poměrně malý, lehký a snadno ovladatelný – mladému biologovi pomůže provádět skutečné vědecké experimenty a dozvědět se více o světě kolem nás. Celý popis

1390

1 390 Kč včetně RP a DPH
Momentálně nedostupné
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Popis

Popis produktu

Stereomikroskop Levenhuk LabZZ M4 je ideální ke studiu velkých minerálů, hornin, mincí, vzorků půdy, rostlin nebo hmyzu. Tento model je určen speciálně pro děti. Mikroskop je poměrně malý, lehký a snadno ovladatelný – mladému biologovi pomůže provádět skutečné vědecké experimenty a dozvědět se více o světě kolem nás.

Mikroskop má praktickou binokulární hlavu a objektiv se zvětšením 2×. Můžete použít dva 20× širokoúhlé okuláry, které jsou součástí sady, a získat tak celkové zvětšení 40×. Stereoskopický obraz zprostředkuje i nejmenší detaily pozorovaného objektu. Velké zorné pole umožňuje studovat větší objekty a zvětšení 40× pomáhá podrobněji studovat strukturu jejich povrchu.

Připravené preparáty se položí na kulatý stolek a upevní kovovými svorkami. Při nedostatečných světelných podmínkách přijde vhod horní LED osvětlení. To je napájeno bateriemi typu AA (nejsou součástí sady).

Obsah balení:

  • Mikroskop
  • Okulár WF20× (2 ks)
  • Ochranný obal
  • Uživatelská příručka a záruční list

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Dětské ano
Barva tmavě modrá/oranžová