Chemical Guys Super Fine Blue-Mikrovláknová utěrka modrá (3 kusy)

Značka: Chemical Guys Náš kód: 100002855004

Partnerský prodej

Chemical Guys Super Fine Blue-Mikrovláknová utěrka modrá (3 kusy)

Univerzální, modrá mikrovláknová utěrka od Chemical Guys. Utěrka je určena pro detailingové práce na vozidlech, jako jsou čištění, sušení, aplikace přípravků, aj., ale i pro domácnost. Tyto utěrky jsou vyrobeny ze speciálního absorbčního materiálu. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 38 × 38 cm Celý popis

210

210 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002855004

Popis

Popis produktu

Super Fine Blue – Mikrovláknová modrá utěrka

Vlastnosti produktu

  • nejkvalitnější mikrovlákno
  • 70 % polyester, 30 % polyamid
  • vhodná pro všechny detailingové práce
  • neškrábe lak a netvoří hologramy
  • jemný okraj proti poškrábání laku
  • velikost: 38 × 38 cm
  • vhodná pro:

O produktu

Nejkvalitnější mikrovláknová utěrka s nejlepším složením 70% polyester a 30 % polyamid. Vhodná pro všechny detailingové práce na exteriéru i interiéru vozu, díky jemnosti a schopnosti navázat nečistoty čistí povrch dokonale, beze zbytků a bez škrábanců. Má jemné okraje, aby nepoškodila lak vozu.

Mikrovláknovou utěrku používejte perfektně složenou na několik částí, aby došlo ke znečištění vždy jen jedné části a pomocí překládání jste tak pracovali pouze s čistou plochou utěrky. Po použití vždy dbejte na správnou péči o utěrky, udržujte odděleně čisté od znečištěných. Ideálně perte jednotlivé barvy zvlášť se speciálním přípravkem, který nepoškozuje savost a jemnost mikrovlákna, nikdy nepoužívejte aviváž a po vyprání utěrky řádně protřepte, aby došlo k rozdělení jednotlivých vláken od sebe.

Doporučujeme utěrky používat tak, že jednotlivé barvy budete používat na jednotlivé povrchy, tím zamezíte možnosti, že nanesete nesprávný produkt z utěrky na místo, na které není určen. Tato utěrka se vyrábí v růžovém, žlutém a modrém provedení.

Technické specifikace

  • 3 kusy v balení

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Šířka 40 cm
Délka 40 cm
Barva

Barva

světle modrá
Materiál mikrovlákno, 240 g /m2
Počet kusů v sadě 3 ks