Chemical Guys Workhorse Blue Professional Grade Microfiber Towel (3 kusy)

Značka: Chemical Guys Náš kód: 100002855002

Partnerský prodej

Chemical Guys Workhorse Blue Professional Grade Microfiber Towel (3 kusy)

Univerzální, modrá mikrovláknová utěrka od Chemical Guys. Utěrka je určena pro detailingové práce na vozidlech, jako jsou čištění, sušení, aplikace přípravků, aj., ale i pro domácnost. Tyto utěrky jsou vyrobeny ze speciálního absorbčního materiálu. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 40 × 40 cm. Celý popis

240

240 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002855002

Popis

Popis produktu

Univerzální modrá mikrovláknová utěrka MBlue (3 ks)

Vlastnosti produktu

  • nejkvalitnější mikrovlákno
  • 70 % polyester, 30 % polyamid
  • vhodná pro skleněné plochy a zrcátka
  • neškrábe lak a netvoří hologramy
  • jemný okraj proti poškrábání
  • velikost: 40 × 40 cm
  • vhodná pro:

O produktu

Nejkvalitnější mikrovláknová utěrka s nejlepším složením 70% polyester a 30 % polyamid. Vhodná pro všechny detailingové práce, především pro čištění skleněných ploch a zrcadel. Má jemné okraje, proti poškrábání. Jedná se o vysoce savou mikrovláknovou utěrku, která bez poškrábání povrchu snadno odstraňuje špínu, nezanechává šmouhy a jemně čistí všechny skleněné plochy. Nečistoty vyzdvihuje z povrchu a uchovává je mezi vlákny. Čistí vodní skvrny, ptačí trus, otisky prstů a je velmi savá, lze ji tak využít i pro vysušení skel po mytí vozu.

Mikrovláknovou utěrku používejte perfektně složenou na několik částí, aby došlo ke znečištění vždy jen jedné části a pomocí překládání jste tak pracovali pouze s čistou plochou utěrky. Po použití vždy dbejte na správnou péči o utěrky, udržujte odděleně čisté od znečištěných. Ideálně perte jednotlivé barvy zvlášť se speciálním přípravkem, který nepoškozuje savost a jemnost mikrovlákna, nikdy nepoužívejte aviváž a po vyprání utěrky řádně protřepte, aby došlo k rozdělení jednotlivých vláken od sebe.

Doporučujeme utěrky používat tak, že jednotlivé barvy budete používat na jednotlivé povrchy, tím zamezíte možnosti, že nanesete nesprávný produkt z utěrky na místo, na které není určen. 

Technické specifikace

  • 3 kusy v balení
 

 Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Šířka 40 cm
Délka 40 cm
Barva

Barva

modrá
Materiál mikrovlákno, 390 g /m2
Počet kusů v sadě 3 ks