Joby GorillaPod 3K Kit
2 590 Kč 2 290 Kč
+ doprava zdarma

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti až 3000 g.

Velbon EX-MINI

Velbon EX-MINI

Hodnocení: 4,5
699 Kč 549 Kč

Stativ Velbon EX-Mini je určen pro práci s kompaktními, ultrazoom, CSC fotoaparáty a lehkými DSLR s celkovou hmotností do 1,5 kg.

Joby GorillaPod 1K Kit
1 490 Kč 1 349 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti 1000 g.

Yenkee YSM 301BK ohýbatelný tripod 3v1
499 Kč

Flexibilní přenosný stativ s vestavěným stativovým závitem pro všechny fotoaparáty. Flexibilní nohy a nosnost 800 g umožňují rozmanité možnosti uchycení. Kulová hlava pro 360° možnost nastavení snímání.

Joby GorillaPod 3K Stand
1 590 Kč 1 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plně nastavitelný stativ Gorillapod bez hlavy pro fotoaparáty do hmotnosti až 3000 g.

Hama 'Flexi' M stolní mini stativ (4024)
99 Kč

Hama ‚Flexi‘ M stolní mini stativ s flexibilními nožkami, pro kompaktní fotoaparáty, mikrofony a minireproduktory. Clip k zavěšení na brašnu nebo na pásek.

Madman Stativ chobotnice střední modrý
441 Kč

Flexibilní stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli vás napadne. Díky jeho snadno nastavitelným nohám, jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné. Díky praktické vodováze je jednoduché nastavit správnou kompozici záběru.

Joby GorillaPod Micro flexibilní stativ (800g) Black/Silver
698 Kč 488 Kč

Joby GorillaPod Micro 800g je vyroben z nerezové oceli a zinkové slitiny. Je navržen pro spolehlivou stabilitu, rychlé nasazení a přesné umístění fotoaparátu. Maximální nosnost stativu je 800g. Umožní zafixovat mobilní telefon, fotoaparát či kameru kdekoliv a za každé situace.

Joby GorillaPod Magnetic 325
899 Kč 599 Kč

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti 325 g. Silné neodymové magnety v nohou pro pevné uchycení ke kovovým předmětům (auta, dopravní značky, zábradlí)

Joby GorillaPod 325
599 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti 325 g.

Madman Stativ chobotnice malý modrý
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Flexibilní stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli vás napadne. Díky jeho snadno nastavitelným nohám, jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné.

Joby Action Tripod s GoPro uchycením
1 390 Kč 1 197 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

JOBY Action Tripod – flexibilní stativ pro práci s outdoorovými videokamerami GoPro

Joby GorillaPod 500
999 Kč 788 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti 500 g.

Joby GorillaPod 5K Kit
4 990 Kč 4 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti až 5 kg. Unikátní kloubová konstrukce pro uchycení k jakémukoliv předmětu – ke kmenu, na kámen, k zábradlí či na sloup. Možné je i použití Gorillapodu jako nastavitelného gripu či selfie tyče.

Starblitz ALP
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ministativ je určený pro chytré telefony a lehké fotoaparáty, takže je ideální pro vloggery. Starblitz ALP nabízí pět pozic a ze základních 16 cm jej lze prodloužit až na 19 cm. Unese až 3 kg a jeho kulová hlava se skvěle hodí jak pro chytré telefony, tak pro kamery. Při váze pouhých 256 g se lehce vleze do kabelky nebo batohu.

Joby BallHead 1K
899 Kč 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BallHead 1K je kompaktní kulová hlava pro práci s kompaktními fotoaparáty, bezzrcadlovkami a dalšími zařízeními vybavenými ¼“ upínacím stativovým šroubem (blesky, světla, záznamníky, projektory …) s hmotností do 1 kg.

Joby BallHead 3K
1 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

BallHead 3K je precizní kulová hlava s rychloupínací destičkou pro práci s bezzrcadlovkami a dalšími zařízeními vybavenými ¼“ upínacím stativovým šroubem (blesky, světla, záznamníky, projektory …) s hmotností do 3 kg.

Joby GorillaPod Magnetic Mini
499 Kč 385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plně nastavitelný stativ Gorillapod pro fotoaparáty do hmotnosti 325 g. Díky silným magnetům v koncovkách nohou lze stativ uchytit také na kovovou podložku (auto, dopravní značku, zábradlí mostu apod.)

Joby GorillaPod 1K Stand
899 Kč 849 Kč

Plně nastavitelný stativ Gorillapod bez hlavy pro fotoaparáty do hmotnosti 1000 g.

Joby GorillaPod 5K Stand
3 290 Kč 2 990 Kč
+ doprava zdarma

Plně nastavitelný stativ Gorillapod bez hlavy pro fotoaparáty do hmotnosti až 5 kg. Unikátní kloubová konstrukce pro uchycení k jakémukoliv předmětu – ke kmenu, na kámen, k zábradlí či na sloup. Možné je i použití Gorillapodu jako nastavitelného gripu či selfie tyče.

Joby BallHead 5K
2 490 Kč 2 208 Kč
+ doprava zdarma

BallHead 5K je precizní kulová hlava s rychloupínací destičkou pro práci s bezzrcadlovkami, DSLR, profesionálními DSLR či videokamerami a dalšími zařízeními vybavenými ¼“ upínacím stativovým šroubem (blesky, světla, záznamníky, projektory) s hmotností do 5 kg.

Niceboy Mini stativ

Niceboy Mini stativ

Hodnocení: 4
190 Kč 99 Kč

Všestranně použitelný ministativ. Velmi lehký, vybavený univerzálním stativovým šroubem. Vhodný pro malé kamery či kompaktní fotoaparáty.

Madman Flexibilní stativ střední
499 Kč

Stylový stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli, co vás napadne. Díky jeho flexibilním a snadno nastavitelným nohám jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné.

Madman Flexibilní stativ malý
320 Kč

Malý stylový stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli, co vás napadne. Díky jeho flexibilním a snadno nastavitelným nohám jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné.