Velbon EX-MINI
699 Kč

660 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stativ Velbon EX-Mini je určen pro práci s kompaktními, ultrazoom, CSC fotoaparáty a lehkými DSLR s celkovou hmotností do 1,5 kg.


Hama 'Flexi' M stolní mini stativ (4024)
112 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hama ‚Flexi‘ M stolní mini stativ s flexibilními nožkami, pro kompaktní fotoaparáty, mikrofony a minireproduktory. Clip k zavěšení na brašnu nebo na pásek.


Joby BallHead 1K
899 Kč
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BallHead 1K je kompaktní kulová hlava pro práci s kompaktními fotoaparáty, bezzrcadlovkami a dalšími zařízeními vybavenými ¼“ upínacím stativovým šroubem (blesky, světla, záznamníky, projektory …) s hmotností do 1 kg.


Joby GorillaPod 1K Kit
1 490 Kč

1 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti 1000 g.


Joby GorillaPod 1K Stand
899 Kč

849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plně nastavitelný stativ Gorillapod bez hlavy pro fotoaparáty do hmotnosti 1000 g.


Joby GorillaPod 3K Kit
2 590 Kč

2 290 Kč
+ doprava zdarma

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti až 3000 g.


Joby GorillaPod 3K Stand
1 590 Kč

1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plně nastavitelný stativ Gorillapod bez hlavy pro fotoaparáty do hmotnosti až 3000 g.


Joby GorillaPod 5K Stand
3 290 Kč

2 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plně nastavitelný stativ Gorillapod bez hlavy pro fotoaparáty do hmotnosti až 5 kg. Unikátní kloubová konstrukce pro uchycení k jakémukoliv předmětu – ke kmenu, na kámen, k zábradlí či na sloup. Možné je i použití Gorillapodu jako nastavitelného gripu či selfie tyče.


Joby GorillaPod Micro flexibilní stativ (800g) Black/Silver
698 Kč

490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Joby GorillaPod Micro 800g je vyroben z nerezové oceli a zinkové slitiny. Je navržen pro spolehlivou stabilitu, rychlé nasazení a přesné umístění fotoaparátu. Maximální nosnost stativu je 800g. Umožní zafixovat mobilní telefon, fotoaparát či kameru kdekoliv a za každé situace.


Madman Flexibilní stativ malý
320 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malý stylový stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli, co vás napadne. Díky jeho flexibilním a snadno nastavitelným nohám jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné.


Madman Flexibilní stativ střední
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylový stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli, co vás napadne. Díky jeho flexibilním a snadno nastavitelným nohám jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné.


Madman Stativ chobotnice malý modrý
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Flexibilní stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli vás napadne. Díky jeho snadno nastavitelným nohám, jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné.


Madman Stativ chobotnice střední modrý
441 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Flexibilní stativ s moderním designem, který nabízí to nejlepší uchycení k čemukoli vás napadne. Díky jeho snadno nastavitelným nohám, jej snadno uchytíte k povrchům a věcem, kde to dříve bylo nemyslitelné. Díky praktické vodováze je jednoduché nastavit správnou kompozici záběru.


Starblitz Helix
499 Kč

299 Kč

Praktický stolní ministativ vhodný pro kompaktní fotoaparáty, CSC a DSLR, akční videokamery.


Yenkee YSM 301BK ohýbatelný tripod 3v1
499 Kč

456 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Flexibilní přenosný stativ s vestavěným stativovým závitem pro všechny fotoaparáty. Flexibilní nohy a nosnost 800 g umožňují rozmanité možnosti uchycení. Kulová hlava pro 360° možnost nastavení snímání.


Joby BallHead 3K
1 590 Kč

BallHead 3K je precizní kulová hlava s rychloupínací destičkou pro práci s bezzrcadlovkami a dalšími zařízeními vybavenými ¼“ upínacím stativovým šroubem (blesky, světla, záznamníky, projektory …) s hmotností do 3 kg.


Joby BallHead 5K
2 490 Kč

2 190 Kč
+ doprava zdarma

BallHead 5K je precizní kulová hlava s rychloupínací destičkou pro práci s bezzrcadlovkami, DSLR, profesionálními DSLR či videokamerami a dalšími zařízeními vybavenými ¼“ upínacím stativovým šroubem (blesky, světla, záznamníky, projektory) s hmotností do 5 kg.


Joby GorillaPod 325
599 Kč
589 Kč

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti 325 g.


Joby GorillaPod 500
999 Kč

790 Kč

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti 500 g.


Joby GorillaPod 5K Kit
4 990 Kč

4 490 Kč
+ doprava zdarma

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti až 5 kg. Unikátní kloubová konstrukce pro uchycení k jakémukoliv předmětu – ke kmenu, na kámen, k zábradlí či na sloup. Možné je i použití Gorillapodu jako nastavitelného gripu či selfie tyče.


Joby GorillaPod Magnetic 325
899 Kč

599 Kč

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti 325 g. Silné neodymové magnety v nohou pro pevné uchycení ke kovovým předmětům (auta, dopravní značky, zábradlí)


Joby GorillaPod Magnetic Mini
499 Kč

350 Kč

Plně nastavitelný stativ Gorillapod pro fotoaparáty do hmotnosti 325 g. Díky silným magnetům v koncovkách nohou lze stativ uchytit také na kovovou podložku (auto, dopravní značku, zábradlí mostu apod.)


Niceboy Mini stativ
190 Kč

Všestranně použitelný ministativ. Velmi lehký, vybavený univerzálním stativovým šroubem. Vhodný pro malé kamery či kompaktní fotoaparáty.