10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Minisystémy

Minisystémy jsou určeny k ozvuční větších místností. Jsou výkonnější než mikrosystémy, a poskytují tak kvalitnější zvuk. Pokud jsou navíc doplněny o subwoofer, ozvučíte jím i zahradní párty. Jak vybrat kvalitní minisystém? Poradíme vám!

Zobrazit více

Jak vybrat Hi-Fi minisystém

Výkon zesilovače

 • Výkon zesilovače minisystému je udáván ve Wattech (W). Pro menší místnost volte zesilovač do 25 W. Více jak 50W výkon je vhodný do velkých místností nebo pro ty, co vyhledávají extra hlasitý poslech hudby.

Reproduktory minisystému – drátové nebo bezdrátové?

 • Výkonné reproduktory a zesilovač tvoří základ pro kvalitní poslech hudby. Důležitý je počet i výkon reproduktorů.

Vybrat můžete drátové či bezdrátové reproduktory. Pokud stojí systém vždy na jednom místě a nechcete ho přesouvat, pak můžete zvolit drátové reproduktory a ušetřit. Bezdrátové reproduktory jsou snadnější na manipulaci po místnosti a nepřekážejí vám kabely, jsou ovšem dražší.

 • Dvoupásmové reproduktory – dva reproduktory, jeden přehrává vysoké tóny, druhý basy
 • Třípásmové reproduktory – kvalitnější zvuk, dvoupásmové reproduktory jsou doplněny subwooferem

Minisystémy s CD přehrávačem, na flash paměť nebo na gramofonové desky

 • Minisystém může přehrávat hudbu z CD, ale často také z flash disku nebo gramofonové desky. K některým se můžete připojit mobilním telefonem (Bluetooth, kabel) a přehrávat hudbu z mobilu. Vždy tedy sledujte konektivitu systému a vyberte ho dle preferovaného systému přehrávání.

→ Pokud chcete poslouchat rádiové stanice, pořiďte si minisystém s rádiem. Ten umožňuje ručně nebo automaticky ladit stanice a ukládat je do paměti systému.

TIP!

Pro připojení k TV se skvěle hodí domácí kina, která poskytnou kvalitní 3D ozvučení.

Konektivita mini věže

 • USB – rozšířený port pro připojení telefonu, flash disku, MP3 přehrávače aj.
 • Paměťová karta – slot pro různé typy paměťových karet
 • Wi-Fi– možnost připojení na domácí Wi-Fi síť a přímé přehrávání hudby
 • Připojení sluchátek – pomocí 3,5mm jack konektoru
 • Připojení mikrofonu – pomocí 6,3mm jack konektoru a mikrofonu
 • AUX – vstup pro 3,5mm jack či 2× cinch kabel

Funkce, které se budou u minisystému hodit

 • Osvětlení – světelné efekty do rytmu hudby
 • Ekvalizér – umožňuje nastavit výšky a basy nebo využít přednastavený režim
 • Karaoke – možnost připojení mikrofonů
 • Hodiny a budík – zobrazení na displeji a použití skladby pro probuzení
 • Sleep timer – automatické vypnutí po vámi nastavené době
 • Podpora formátů skladeb – možnost přehrávání skladeb ve formátu MP3, FLAC, WMA, aj.
TIP!

Občas je nutné poslouchat hudbu soukromě. V takovém případě se podívejte na sluchátka. Ta můžete k minisystému připojit drátově nebo bezdrátově, a nebudete tak rušit okolí.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Redmi Note 10, iPhone , Telefony Xiaomi, Samsung galaxy a12, Samsung galaxy m12.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Panasonic SC-UX100E Denon RCD-M41DAB Silver Premium
Panasonic SC-UX100E

Minisystém, který se sladí s jakýmkoliv interiérem. Panasonic SC-UX100E přehrává MP3 z CD, USB, připojíte se k němu přes Bluetooth a naladíte si rádio FM tunerem s RDS. O bohatou zvukovou reprodukci se stará digitální zesilovač 2× 150 W, reprosoustava s 13cm wooferem a 5cm výškovým měničem. Pro ovládání minisystému využijete aplikaci DJ Jukebox, přičemž atmosféru místnosti vyladí modré osvětlení hlavního panelu. Mezi jeho další přednosti patří AUX vstup, hodiny, časovač vypnutí, budík a dálkový ovladač.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Pecka cena
Denon RCD-M41DAB Black Denon RCD-M41DAB Silver Premium
Denon RCD-M41DAB Black

Minisystém kompaktních rozměrů s CD mechanikou a Bluetooth připojením vyladí i rádio tunerem DAB/DAB+/FM/AM. Denon RCD-M41DAB Black je konstruován tak, aby eliminoval zdroje rušení signálu a výchozí zvuk zůstal čistý a bez zkreslení. Díky RCA výstupům ho lze připojit k externím reproduktorům a subwooferu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Denon RCD-M41DAB Silver Premium Denon RCD-M41DAB Silver Premium
Denon RCD-M41DAB Silver Premium

Minisystém kompaktních rozměrů s CD mechanikou a Bluetooth připojením vyladí i rádio tunerem DAB/DAB+/FM/AM. Denon RCD-M41DAB Silver Premium je konstruován tak, aby eliminoval zdroje rušení signálu a výchozí zvuk zůstal čistý a bez zkreslení. Díky RCA výstupům ho lze připojit k externím reproduktorům a subwooferu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Panasonic AKX520 Denon RCD-M41, stříbrná
Panasonic AKX520

Být na chvilku dýdžejem? Splňte si sen díky Bluetooth 4.2 minisystému Panasonic AKX520 s DJ funkcemi přes aplikaci MAX Juke a s karaoke. Zařízení se pyšní RMS výkonem 650 W, 20cm subwooferem a 2kanálovým zesilovačem. Ve výbavě nechybí CD mechanika, USB vstup, FM tuner s RDS a vstup AUX.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 6 570 Kč
Marantz MELODY X Denon RCD-M41, stříbrná
Marantz MELODY X

Luxusní audio společník do vašeho domova? Tak je rozhodně funkcemi nabitý elegantní Hi-Fi minisystém Marantz Melody-X, který nabízí výkon 60 W na 2 kanály, CD přehrávač, FM/DAB+ tuner a neomezené streamování hudby skrze AirPlay 2, Bluetooth nebo HEOS WiFi. Minisystém podporuje muziku ve formátech WAV, FLAC, ALAC, MP3.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Denon RCD-M41, stříbrná Denon RCD-M41, stříbrná
Denon RCD-M41, stříbrná

Minisystém kompaktních rozměrů s CD mechanikou a Bluetooth připojením vyladí i rozhlasovou stanici FM/AM tunerem s RDS. Denon RCD-M41 je konstruován tak, aby eliminoval zdroje rušení signálu a výchozí zvuk zůstal čistý a bez zkreslení. Díky RCA výstupům ho lze připojit k externím reproduktorům a subwooferu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Marantz Melody X, stříbrná Marantz Melody X, stříbrná
Marantz Melody X, stříbrná

Minisystém – bez reproduktorů. Celkový výkon 120 W. Podpora AAC, ALAC, DSD, FLAC a WAV, kompatibilní s Bluetooth, WiFi a LAN. Podpora hlasového ovládání. CD přehrávač, USB slot, automatické ladění, dálkové ovládání a internetové rádio. Rozměry: 280 × 303 × 111 mm, hmotnost: 3,4 kg.

můžete mít 3.10.

nebo
Levněji na Allegro od 13 222 Kč
Pecka cena
Denon RCD-N10 CEOL Marantz Melody X, stříbrná
Denon RCD-N10 CEOL

Minisystém s CD mechanikou a FM/AM rádiem. Denon RCD-N10 CEOL umožňuje se systémem multiroom HEOS streamovat hudbu do všech místností bytu přes Bluetooth, WiFi, AirPlay, nebo z domácí sítě. Přední USB vstup přehraje soubory ve formátu MP3, WMA, FLAC, WAV, AIFF a ALAC.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Denon RCD-N11 DAB Marantz Melody X, stříbrná
Denon RCD-N11 DAB

Přehraje vám CD i muziku ze Spotify nebo z USB zařízení – moderní Bluetooth minisystém Denon RCD-N11 DAB svými schopnostmi a výkonem 2× 80 W okouzlí každého hudebního fandu. Má Apple AirPlay2, WiFi technologii, LAN, funkci HEOS pro multizónové ozvučení i FM/DAB/DAB+ tuner či AUX In.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
MAGNAT MC 200 stereo CD receiver/streamer černá MAGNAT MC 200 stereo CD receiver/streamer černá
MAGNAT MC 200 stereo CD receiver/streamer černá

Praktický receiver Magnat MC 200 stereo CD receiver/streamer v černém barevném provedení přináší vysoce kvalitní audio výkon se skvělými funkcemi a technologiemi. Pyšní se také digitálními a analogovými vstupy, výstupem pro subwoofer a multiroom připojitelností.

můžete mít 4.10. - 5.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Philips TAM8905/10 MAGNAT MC 200 stereo CD receiver/streamer černá
Philips TAM8905/10

Naplňte svůj pokoj zvuky, které máte rádi. S internetovým rádiem, službou Spotify Connect, rozhraním Bluetooth a přehrávačem disků CD dokáže tento atraktivní mikrosystém přehrát vše.

můžete mít 11.10. - 13.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Philips TAM2505/10 MAGNAT MC 200 stereo CD receiver/streamer černá
Philips TAM2505/10

Nedostatek místa? Tento tenký mikrosystém s možností montáže na stěnu umožňuje přenášet podcasty, hudbu a další obsah přes rozhraní Bluetooth.

můžete mít 11.10. - 13.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro

Minisystémy

S minisystémem bude váš zážitek z domácí hudební produkce dokonalý. Pokud se chcete připojit k domácí síti, vsaďte na minisystém s Wi-Fi od Sony, Philips, LG nebo Panasonic. K ozvučení malých místností postačí mikrosystém.

Minisystém LG

 • Minisystém LG má atraktivní, dravý design. Zalíbí se vám DJ funkce a karaoke. Některé modely podporují přímé nahrávání na USB a doplňují produkci hudby světelnými efekty. Jsou to výborné modely na párty.

Minisystém Panasonic

 • Minisystém Panasonic má vysoký výkon. Umožňuje přehrávání z USB i externích zařízení připojených přes Bluetooth. Některé modely mají DJ funkci i karaoke. Modely vynikají vysokým výkonem a čistým zvukem.

Minisystém Philips

 • Minisystémy Philips jsou vybaveny funkcí multiroom pro poslech hudby v každé místnosti domu. Modely mohou být doplněny o funkci světelných efektů i tlačítkem pro vylepšení přenosu basů. Philips je zárukou kvalitního minisystému s vysokým výkonem.

Hi-Fi minisystém Sony

 • Minisystémy Sony si oblíbíte pro vysokou podporu moderních formátů hudby. Jsou to velmi kvalitní přístroje s čistým designem a jednoduchými liniemi. Výborně se hodí do moderních interiérů. Modely zpravidla podporují streamování hudby.

Mikrosystém aneb menší minisystém

 • Mikrosystém je menším provedením minisystému. Je skladnější, ale je třeba počítat s mírně sníženou kvalitou zvuku při nejvyšším výkonu. I tak dokáží malé HiFi věže poskytnout velmi kvalitní zvuk i při kompaktních rozměrech.

Minisystém s Wi-Fi

 • Minisystém s Wi-Fi umožní připojení k domácí síti a okamžité přehrávání skladeb. Hudbu není třeba mít uloženou na paměťovém médiu. S Wi-Fi nejste limitováni velikostí paměti a oblíbené skladby streamujete.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Minisystémy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Minisystémy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Minisystémy akce.