Levné Minisystémy

Minisystémy jsou určeny k ozvuční větších místností. Jsou výkonnější než mikrosystémy, a poskytují tak kvalitnější zvuk. Pokud jsou navíc doplněny o subwoofer, ozvučíte jím i zahradní párty. Jak vybrat kvalitní minisystém? Poradíme vám!

Zobrazit více

Jak vybrat Hi-Fi minisystém

Výkon zesilovače

 • Výkon zesilovače minisystému je udáván ve Wattech (W). Pro menší místnost volte zesilovač do 25 W. Více jak 50W výkon je vhodný do velkých místností nebo pro ty, co vyhledávají extra hlasitý poslech hudby.

Reproduktory minisystému – drátové nebo bezdrátové?

 • Výkonné reproduktory a zesilovač tvoří základ pro kvalitní poslech hudby. Důležitý je počet i výkon reproduktorů.

Vybrat můžete drátové či bezdrátové reproduktory. Pokud stojí systém vždy na jednom místě a nechcete ho přesouvat, pak můžete zvolit drátové reproduktory a ušetřit. Bezdrátové reproduktory jsou snadnější na manipulaci po místnosti a nepřekážejí vám kabely, jsou ovšem dražší.

 • Dvoupásmové reproduktory – dva reproduktory, jeden přehrává vysoké tóny, druhý basy
 • Třípásmové reproduktory – kvalitnější zvuk, dvoupásmové reproduktory jsou doplněny subwooferem

Minisystémy s CD přehrávačem, na flash paměť nebo na gramofonové desky

 • Minisystém může přehrávat hudbu z CD, ale často také z flash disku nebo gramofonové desky. K některým se můžete připojit mobilním telefonem (Bluetooth, kabel) a přehrávat hudbu z mobilu. Vždy tedy sledujte konektivitu systému a vyberte ho dle preferovaného systému přehrávání.

→ Pokud chcete poslouchat rádiové stanice, pořiďte si minisystém s rádiem. Ten umožňuje ručně nebo automaticky ladit stanice a ukládat je do paměti systému.

TIP!

Pro připojení k TV se skvěle hodí domácí kina, která poskytnou kvalitní 3D ozvučení.

Konektivita mini věže

 • USB – rozšířený port pro připojení telefonu, flash disku, MP3 přehrávače aj.
 • Paměťová karta – slot pro různé typy paměťových karet
 • Wi-Fi– možnost připojení na domácí Wi-Fi síť a přímé přehrávání hudby
 • Připojení sluchátek – pomocí 3,5mm jack konektoru
 • Připojení mikrofonu – pomocí 6,3mm jack konektoru a mikrofonu
 • AUX – vstup pro 3,5mm jack či 2× cinch kabel

Funkce, které se budou u minisystému hodit

 • Osvětlení – světelné efekty do rytmu hudby
 • Ekvalizér – umožňuje nastavit výšky a basy nebo využít přednastavený režim
 • Karaoke – možnost připojení mikrofonů
 • Hodiny a budík – zobrazení na displeji a použití skladby pro probuzení
 • Sleep timer – automatické vypnutí po vámi nastavené době
 • Podpora formátů skladeb – možnost přehrávání skladeb ve formátu MP3, FLAC, WMA, aj.
TIP!

Občas je nutné poslouchat hudbu soukromě. V takovém případě se podívejte na sluchátka. Ta můžete k minisystému připojit drátově nebo bezdrátově, a nebudete tak rušit okolí.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Redmi Note 10, iPhone , Telefony Xiaomi, Samsung galaxy a12, Samsung galaxy m12.

Panasonic SC-UX100E-K, černá
42x

Panasonic SC-UX100E

4 199 Kč
3 858 Kč

Další nabídka za 3 827 Kč

Minisystém, který se sladí s jakýmkoliv interiérem. Panasonic SC-UX100E přehrává MP3 z CD, USB, připojíte se k němu přes Bluetooth a naladíte si rádio FM tunerem s RDS. O bohatou zvukovou reprodukci se stará digitální zesilovač 2× 150 W, reprosoustava s 13cm wooferem a 5cm výškovým měničem. Pro ovládání minisystému využijete aplikaci DJ Jukebox, přičemž atmosféru místnosti vyladí modré osvětlení hlavního panelu. Mezi jeho další přednosti patří AUX vstup, hodiny, časovač vypnutí, budík a dálkový ovladač.

Od prodejce MALL
-14%
GPO Retro Chesterton DAB
3x

GPO Retro Chesterton DAB

5 790 Kč
4 923 Kč

Pohled na něj vám zlepší den, reprodukovaná hudba zní jako sen – stylový Bluetooth minisystém GPO Retro Chesterton DAB okouzluje nejen krásným starobylým designem, ale i přehrávačem CD, kazet, gramodesek, USB vstupem a FM/AM/DAB rádiem. Zvuk vychází z 2× 2W reproduktorů, připojit lze i sluchátka s 3,5mm jackem.

Od prodejce MALL
Panasonic AKX320
2x

Panasonic AKX320

5 490 Kč
5 148 Kč

Další nabídka za 5 193 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Být na chvilku dýdžejem? Splňte si sen a ozvučte svou domácnost Bluetooth 4.2 minisystémem Panasonic AKX320 s DJ funkcemi přes aplikaci MAX Juke. Zařízení se pyšní RMS výkonem 450 W, 16cm subwooferem a 2kanálovým zesilovačem. Ve výbavě nechybí CD mechanika, USB vstup, FM tuner s RDS a vstup AUX.

Od prodejce MALL
Panasonic SC-AKX520E-K

Panasonic SC-AKX520E-K

6 445 Kč
6 308 Kč

Výkonný mini systém, obsahuje dvoukanálový digitální zesilovač, výkon v režimu PMPO 7150 W. Přední reproduktor: dvoupásmový systém se 2 reproduktory (bassreflexové) – 20 cm subwoofer (se silným vlněním, nekrytý) / 6 cm výškový reproduktor, bassreflexový port. Výbava: CD/DVD přehrávač, rádio.

Partner: CZC.CZ
Denon RCD-M41, černá

Denon RCD-M41, černá

8 490 Kč

HiFi systém s odolnou konstrukcí pro minimální vibrace, velmi krátké signální cesty, výkon 2× 30 W, bezdrátové bluetooth, FM/AM tuner, CD přehrávač, konektory 1× analogový vstup, 2× optický digitální vstup, 1× subwoofer pre-out a sluchátkový výstup.

Partner: CZC.CZ
Denon RCD-M41DAB, stříbrná

Denon RCD-M41DAB, stříbrná

8 989 Kč

HiFi systém s odolnou konstrukcí pro minimální vibrace, velmi krátké signální cesty, výkon 2× 30 W, bezdrátové bluetooth, FM/DAB/DAB+ tuner, CD přehrávač, konektory 1× analogový vstup, 2× optický digitální vstup.

Partner: CZC.CZ
Denon RCD-M41DAB Black
4x

Denon RCD-M41DAB Black

8 989 Kč

Další nabídka za 8 989 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Minisystém kompaktních rozměrů s CD mechanikou a Bluetooth připojením vyladí i rádio tunerem DAB/DAB+/FM/AM. Denon RCD-M41DAB Black je konstruován tak, aby eliminoval zdroje rušení signálu a výchozí zvuk zůstal čistý a bez zkreslení. Díky RCA výstupům ho lze připojit k externím reproduktorům a subwooferu.

Od prodejce MALL
Denon RCD-N10 CEOL, šedá
6x

Denon RCD-N10 CEOL

14 990 Kč

Další nabídky od 14 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Minisystém s CD mechanikou a FM/AM rádiem. Denon RCD-N10 CEOL umožňuje se systémem multiroom HEOS streamovat hudbu do všech místností bytu přes Bluetooth, WiFi, AirPlay, nebo z domácí sítě. Přední USB vstup přehraje soubory ve formátu MP3, WMA, FLAC, WAV, AIFF a ALAC.

Od prodejce MALL
Denon RCD-N11 DAB šedá
4x

Denon RCD-N11 DAB

15 490 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Přehraje vám CD i muziku ze Spotify nebo z USB zařízení – moderní Bluetooth minisystém Denon RCD-N11 DAB svými schopnostmi a výkonem 2× 80 W okouzlí každého hudebního fandu. Má Apple AirPlay2, WiFi technologii, LAN, funkci HEOS pro multizónové ozvučení i FM/DAB/DAB+ tuner či AUX In.

Od prodejce MALL
MAGNAT MC 200 stereo CD receiver/streamer černá

MAGNAT MC 200 stereo CD receiver/streamer černá

16 990 Kč

Praktický receiver Magnat MC 200 stereo CD receiver/streamer v černém barevném provedení přináší vysoce kvalitní audio výkon se skvělými funkcemi a technologiemi. Pyšní se také digitálními a analogovými vstupy, výstupem pro subwoofer a multiroom připojitelností.

Minisystémy

S minisystémem bude váš zážitek z domácí hudební produkce dokonalý. Pokud se chcete připojit k domácí síti, vsaďte na minisystém s Wi-Fi od Sony, Philips, LG nebo Panasonic. K ozvučení malých místností postačí mikrosystém.

Minisystém LG

 • Minisystém LG má atraktivní, dravý design. Zalíbí se vám DJ funkce a karaoke. Některé modely podporují přímé nahrávání na USB a doplňují produkci hudby světelnými efekty. Jsou to výborné modely na párty.

Minisystém Panasonic

 • Minisystém Panasonic má vysoký výkon. Umožňuje přehrávání z USB i externích zařízení připojených přes Bluetooth. Některé modely mají DJ funkci i karaoke. Modely vynikají vysokým výkonem a čistým zvukem.

Minisystém Philips

 • Minisystémy Philips jsou vybaveny funkcí multiroom pro poslech hudby v každé místnosti domu. Modely mohou být doplněny o funkci světelných efektů i tlačítkem pro vylepšení přenosu basů. Philips je zárukou kvalitního minisystému s vysokým výkonem.

Hi-Fi minisystém Sony

 • Minisystémy Sony si oblíbíte pro vysokou podporu moderních formátů hudby. Jsou to velmi kvalitní přístroje s čistým designem a jednoduchými liniemi. Výborně se hodí do moderních interiérů. Modely zpravidla podporují streamování hudby.

Mikrosystém aneb menší minisystém

 • Mikrosystém je menším provedením minisystému. Je skladnější, ale je třeba počítat s mírně sníženou kvalitou zvuku při nejvyšším výkonu. I tak dokáží malé HiFi věže poskytnout velmi kvalitní zvuk i při kompaktních rozměrech.

Minisystém s Wi-Fi

 • Minisystém s Wi-Fi umožní připojení k domácí síti a okamžité přehrávání skladeb. Hudbu není třeba mít uloženou na paměťovém médiu. S Wi-Fi nejste limitováni velikostí paměti a oblíbené skladby streamujete.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Minisystémy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Minisystémy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Minisystémy akce.