Mason Cash Dezertní talíř Mason Cash Linear Collection, modrý, Ø 21 cm Mason Cash

Mason Cash Dezertní talíř Mason Cash Linear Collection, modrý, Ø 21 cm Mason Cash

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dezertní talíř Mason Cash Linear Collection, modrý, Ø 21 cm Mason Cash (Barva-modrá) Celý popis
145 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: H DESIGN

Skladem u partnera 4 kusy

6.10.2021 - 8.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera H DESIGN

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051608994

Popis

Dezertní talíř Mason Cash Linear Collection, modrý, Ø 21 cm Kameninový talíř o průměru 21 cm v šedomodré barvě kolekce Linear. Moderní, ryze současný vzhled díky sofistikovanému vroubkování. Talíř užijete jako přílohový, dezertní či snídaňový či pečivový pro běžné i sváteční stolování. Vhodný do myčky i mikrovlnné trouby. Menší talíř z odolné anglické kameniny, který můžete dát jak do myčky, tak  do mikrovlnné trouby, aniž byste mu ublížili. Pro oko příjemný design, který vám poslouží po mnoho let. Díky rozměrům využijete nejen jako přílohový či dezertní, ale také jako snídaňový či pečivový talíř. K dispozici ve dvou barevných provedeních – modrošedé a bílé. Rozměry:                                                             

průměr: 21 cm hloubka: 2 cm barva: modrošedá

Údržba:

vhodné do myčky nádobí vhodné do mikrovlnky

Linear Collection Kolekce je inspirována přírodou, konkrétně barvou oblázků, které najdete na březích moře i některých řek. Elegantní bílou doplňuje cool šedomodrá. Talíře, misky i hrnky jsou vhodné pro běžné i sváteční stolování. Nestárnoucí, elegantní design, decentní barvy a jemné rýhování je příčinou, že tato kolekce bude slušet každé kuchyni, moderní i té retro. Záleží jen na vás, jakou kombinaci a další doplňky si zvolíte. Velmi dobře toto nádobí také sladíte nejen s jakoukoli jinou Mason Cash kolekci, ale také s výrobky francouzské keramiky Emile Henry.    

Ikona britského designu Nádobí, vyrobené z vysoce kvalitní kameniny, je sice těžší než to z keramiky, nebo jiných hliněných materiálů, je však také mnohem odolnější vůči otěru nebo poškrábání. Skutečně vás překvapí, jak je nádobí lehké. Váha nádobí je totiž skvěle rozložená, takže nejenže při míchání či hnětení zůstává kamenina na místě, ale také překvapivě nebudete mít problém nádobí držet v jedné ruce. Mason Cash = kousky staré Anglie, které prostě musíte milovat Počátky značky, pod kterou se prodává přepychová anglická kamenina, sahají k hrnčířství v městečku Church Gresley, ležícím na počátku 19. století v samém srdci anglického keramického průmyslu. Z města bylo blízko jak ke zdrojům suroviny, tak ke zdroji paliva, nutného pro vypalovací pece, a navíc mělo perfektní transportní polohu. Hrnčířství prosperovalo, charakteristickým se pro něj staly kuchyňské nádoby bílé a třtinové barvy, jako důsledek zabarvení místní hlíny. Zpočátku hrnčířství vedlo několik mistrů, z nichž nejvýraznějším byl William „Bossy“ Mason, po kterém se také nakonec pojmenovalo. V roce 1901 firmu koupil Tom Cash a přejmenoval ji  na Mason Cash & Co, v témže roce pak spatřila světlo světa první, dnes již ikonická zadělávací mísa, jejíž design do dnešních dnů zažil jen nepatrné změny. A přesto má stále své místo i v současné kuchyni. Nebo právě proto?Díky širokému sortimentu, který zahrnuje nejen zadělávací mísy, ale také například zapékací misky, keramické odměrky na různé suroviny, multifunkční kuchyňské náčiní  či jídelní sady si výrobky této značky zamilujete a opravdu užijete.