Mason Cash Vykrajovátko Mason Cash Unicorn / Jednorožec Mason Cash

Mason Cash Vykrajovátko Mason Cash Unicorn / Jednorožec Mason Cash

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vykrajovátko Mason Cash Unicorn / Jednorožec Mason Cash (Barva – růžová) Celý popis
110 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: H DESIGN

Již se neprodává

Zboží partnera H DESIGN

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100052932044

Popis

Vykrajovátko Mason Cash Unicorn / Jednorožec Vykrajovátko na sušenky ve tvaru jednorožce, rozměr 12 × 8 × 3 cm. Velké sušenky ve tvaru tohoto bájného zvířete jistě potěší malé i dospělé Unicorny. Upečte si své vlastní magické sušenky nebo perníky.  

Vykrajovátko je vyrobené z nerez oceli, proto je dostatečně pevné. Díky měkkému potahu si nepořežete ruce, můžete si však být jisti, že tvar bájného jednorožce bude v těstě vykrojen naprosto perfektně. Rozměry:

12 × 8 x 3 cm                                 

Údržba:

pouze ruční mytí

Ikona britského designu Nádobí, které je vyrobené z vysoce kvalitní kameniny, která je sice těžší než keramika nebo jiné hliněné materiály, ale je mnohem odolnější vůči otěru nebo poškrábání. Váha nádobí je ale velkou výhodou nejen v tom, že při míchání či hnětení zůstává kamenina na místě, je tak akorát vyvážená, že nebudete mít problém ji držet v jedné ruce.

Mason Cash Značka, pod kterou se prodává přepychový anglický design, se svému řemeslu věnuje již od počátku 19. století. Mason Cash je známý především díky keramickému nádobí do kuchyně v ikonické bílé a třtinové barvě. Užijte si (nejen) sladké pečení díky širokému sortimentu, který zahrnuje hnětací mísy, misky na tekuté těsto, ale také keramické odměrky na suroviny či multifunkční kuchyňské náčiní.