Bamix tyčový mixér Swiss Line M200

Bamix tyčový mixér Swiss Line M200

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bamix tyčový mixér Swiss Line M200 (Barva-bílá matná) Celý popis
6 890 Kč
Partner: H DESIGN

Již se neprodává

Doručení na adresu nedostupné

Zboží partnera H DESIGN

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100040113459

Popis

Bamix – byl první a stále je nejlepší! Jediný mixér stále vyráběný v Evropě. Precizní, výkonný, spolehlivý a tichý.   Úplně první mixér vznikl v roce 1954 ve švýcarském městě Mettlen a dostal jméno BAMIX. Dnes je jediným ponorným mixérem, který je vyráběn výhradně v Evropě! Díky excelentnímu zpracování se stal BAMIX věrným partnerem na dlouhé roky, a právě proto si jej mnozí šéfkuchaři vybrali za svého pomocníka! Proč zvolit zrovna BAMIX?

všechny součástky, které přicházejí do kontaktu s potravinami nepřejímají chuť ani pach použitých surovin a jsou vyrobeny z nerezavějících materiálů šetří energii – motor spotřebuje méně než 200 wattů, přesto je vysoce výkonný: až 17 tisíc otáček/min jednoduché uskladnění – minimální prostorové nároky tichý a výkonný díky AC motoru, na který poskytujeme záruku 10 let! snadné čištění pod vodou, díky vynikajícímu těsnění multifunkční – každý Bamix obsahuje čtyři nástavce, díky kterým jednoduše vytvoříte polévky, omáčky, sníh z bílků, koktejly a zmrzliny „otevřená“ hlava mixéru pro optimální cirkulaci surovin

Swissline M200 černý

výkon: 200 W rychlost: 12 – 17 000 otáček/min. spirálový kabel tlačítka soft grip

Balení obsahuje :

Swissline mixér v bílé matné barvě designový černý stojan nádoba 1000 ml multifunkční nůž šlehací disk míchací disk food processor bílé barvy 200 ml (bez stlačovadla, lze doobjednat)