Concept SR3130

Hodnocení: 5 1 hodnocení Značka: Concept Náš kód: 1102046

Doprava zdarma

Concept SR3130

Elektrický ruční šlehač Concept SR3130 s 5 úrovněmi rychlostí vám usnadní práci v kuchyni. Extra dlouhé metly a hnětací háky jsou ideální volbou při přípravě domácí šlehačky, krémů, pěn a těst. Metly i háky vyjmete pouhým stisknutím tlačítka. Celý popis

599
5 1

599 Kč včetně RP a DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1102046

1 uživatelská recenze

Hodnocení: 5
  • vasek k., svetla nad sazavou

silny utahne i huste testo

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti šlehače Concept SR3130

  • Extra dlouhé metly a hnětaci háky
  • 5 rychlostí výkonu
  • Ergonomický design
  • Snadná obsluha

Hladké těsto bez hrudek

Tento ruční šlehač se stane oblíbeným pomocníkem ve vaší kuchyni. Dlouhé metly a hnětací háky dosáhnou i do hlubokých částí nádob. Budete tak pro práci moci vybrat i hluboké mísy, z kterých nic jen tak lehce během šlehání nevystříkne. Dlouhé metly si skvěle poradí s přípravou tuhých pěn, žloutkových krémů a těst na palačinky. Hnětací háky zas ideálně zpracují třená těsta na bábovky, perníková a drožďová těsta na cukroví. Elektrický šlehač tak zaručí spolehlivé výsledky v krátkém čase.

Žádné složité přípravy

Na elektrickém šlehači Concept SR3130 můžete libovolně nastavovat ideální rychlosti pro konkrétní přípravu jídla. Na výběr je z pěti rychlostí, kterými lze příkon výkonného motoru jednoduše usměrňovat. Po dokončení šlehání, či hnětení, stačí vyjmout metly, nebo háky pouhým stisknutím tlačítka pro uvolnění nástavců. Před začátkem procesu snadno vsunete nástavce do otvorů ve spodní části ručního šlehače a lehce jimi pootočíte pro pevné usazení. Zbývá jen napojit spotřebič do zásuvky a vše je připraveno k práci.

Tipy do kuchyně

Pro přípravu zákusků jsou často potřeba vejce. Jak ale zajistit správné ušlehání? Důležitým prvkem je teplota, vejce by měla být ideálně přizpůsobená té pokojové. Pro zpevnění bílkových sněhů postačí špetka soli, nebo trochu octa. Těsta, do kterých se přidávají ušlehané žloutky s bílkovým sněhem, budou nadýchanější při odebrání jednoho žloutku.


Stabilita

Vkusné bílé provedení ručního elektrického šlehače nebude nijak rušit design vaší kuchyně. Elegantně zapadne do každé linky. Provedení zároveň odpovídá ergonomickým požadavkům spotřebiče. Šlehač se vám bude příjemně držet díky madlu, které zajistí bezpečnou stabilitu. Jednou rukou přidržíte tělo šlehače a druhou nádobu s připravovanou směsí.

Pohodlí

Po zpracování směsi vypněte šlehač a jenom lehce přetřete vlhkým hadříkem. Nástavce stačí umýt v teplé vodě, nebo vložit do myčky nádobí. Údržba ručního šlehače Concept SR3130 vám tedy nezabere příliš prostoru. Vše je navrženo pro maximální urychlení času stráveného v kuchyni. I bezpečnostní pojistka přispěje k celkové bezstarostné práci.

Technické parametry

Příkon 300 W
Napětí 220–240 V

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Šlehání ano
Hnětění ano
Sekání - krájení ne
Drcení ledu ne
Mixovací noha ne
Pracovní nádoba ne
Materiál nádoby plast
Kontinuální provoz ano
Nástěnný držák ne
Regulace rychlosti ano
Pulsní spínač ne
Barva bílá
Příkon 300 W
Displej ne