10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6425440

Bubákov

Bubákov

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kniha vypráví laskavou a veselou formou pohádkové příběhy ze života strašáků a bubáků. Dozvíte se mnohé o jejich radostech, ale i strastech, které mají s námi lidmi. Celý popis
249 Kč
Zboží od: Multiland
249 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

7.12.2023 na výdejním místě
7.12.2023 na vaší adrese

Popis

Žánr: mluvené slovo, pro děti

Nosič: CD

Interpret: Various

Autor: Adamec, Zimmermann, Pospíchal


Kniha vypráví laskavou a veselou formou pohádkové příběhy ze života strašáků a bubáků. Dozvíte se mnohé o jejich radostech, ale i strastech, které mají s námi lidmi.
Seznámíte se v ní se svéráznými postavičkami, které osobně v Bubákově a Strašákově žili. Hospodský Alois Strach, hajný Moldánek, švec Bolístko, porybný Bebíčko, či duch křivoklátských lesů Dyma, vám budou vyprávět prapodivné historky a strašidelné zkazky o všelijakých strašidlech, bubácích a jiných nadpřirozených bytostech.
Příběhy navazují na odkaz klasických českých pohádek, kde je důležitý především příběh a fantazie dětí a důraz je kladen na spravedlnost, potrestání zla a vlastní ponaučení. Příběhy jsou tvořeny a psány tak, aby v nich našli potěšení nejen děti, ale i jejich rodiče. Platí tedy ono známé: „Vhodné pro všechny posluchače bez rozdílu věku.” Nechte se inspirovat pohádkovým světem dětí, jejich hrdiny a fantaziemi a užijte si společné chvilky. Takže, ať se vám krásně bojí, to vám přejí bubákovští a strašákovští.

To vše v opravdu excelentním podání nejlepších herců z oboru: (J. Somr, J. Lábus, O. Jirák, I. Šmoldas, P. Liška), doplněném o nezvyklé, filmové zpracování audiostopy (ruchy, speciální efekty, plochy a nálady), navozující skutečně tu správnou bubákovskou atmosféru.

Skladby

Jak ono to všechno vlastně bylo
Jak čert sedl ševci na lep
Hejkal
Jak vodník Čeřínek naletěl podvodnici
O bezhlavém rytíři a ztracené hlavě
O polednici, která prošvihla změnu času
Jak Bílé paní strašilo ve věži
O bludičce, která zbloudila