Počet nalezených produktů: 7

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Peugeot DAMAN mlýnek na sůl 21 cm akryl/nerez
1 480 Kč

1 029 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Povedený člen rodiny mlýnků na sůl firmy Peugeot. Daman vyniká jedinečným designem z průhledného akrylátu a nerezové oceli. Na unikátní nastavitelný mlecí mechanismus je poskytována doživotní záruka. Nabízí 6 přednastavených stupňů mletí – od jemného po hrubé. Vyrobeno ve Francii.


Kela Mlýnek na sůl / pepř MOLINO 200 ml
295 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Elegantní mlýnek na sůl či pepř Molino od značky Kela. Mlýnek je vyrobený v klasické kombinaci nerezové oceli a skla. Je mechanický a vysoký 13,5 cm. Jeho nenápadný design zapadne do každé kuchyně.


Catler Elektrické mlýnky na sůl a pepř SM 2011
1 290 Kč

1 225 Kč
+ doprava zdarma

Mlýnky na sůl a pepř s jednoduchým ovládáním pouhým stisknutím tlačítka. Mlýnky jsou vyrobeny z nerez oceli a mají průhledný zásobník. Keramické mlecí kameny.


Kitchen Artist Manuální mlýnek na sůl a pepř
620 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní ruční mlýnek na sůl a pepř se jistě stane vhodným doplňkem při vašem každodenním stolování. Mlýnek má dva zásobníky mezi kterými volíte pomocí otočné hlavice.


Toro Mlýnek na koření + 4 kořenky
439 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Jen obrátit a okořenit! Automatický gravitační mlýnek s keramickým tělem. Sada obsahuje čtyři měnitelné kořenky včetně víček a mlýnek z ušlechtilé oceli.Od nynějška bude vaření zábavné!


Toro mlýnek na pepř (263088)
259 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Praktický pomocník v domácnosti, mlýnek na pepř TORO. Elektrický mlýnek poháněn čtyřmi tužkovými bateriemi. Moderní design mlýnku vám umožňuje ho využít i jako dekoraci či dárek.


Maxwell & Williams kombinovaný mlýnek na sůl a pepř Duo-33%
1 199 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Kombinovaný mlýnek na sůl a pepř DUO od australské firmy Maxwell & Williams. Mlecí mechanismus je vyroben z uhlíkové oceli. Unikátnost a originalita spočívá v kombinaci mletí pepře a soli zároveň. Záleží pouze na směru otáčení.