10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Mlýnky na maso

Sháníte pomocníka v podobě malého domácího spotřebiče či jeho příslušenství? Široká nabídka zboží z kategorie Mlýnky na maso na vás čeká u nás na MALL.CZ. Srovnali jsme pro vás produkty od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky.

Zobrazit více
  • Nečekejte na nákup - zboží vám můžeme doručit ještě dnes.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Máte dotazy ke zboží Mlýnky na maso nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nakoupené zboží můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.CZ najdete mnohem více než jen malé spotřebiče pro domácnost. Prodáváme více než 2 milion produktů, mezi nimi také Sklenice na víno, Příborníky, Strojky na těstoviny, Pánve, Výčepní zařízení.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Rohnson R-5430 Heavy Duty Rohnson R-5430 Heavy Duty
Rohnson R-5430 Heavy Duty

Mlýnek na maso s výkonným motorem s příkonem 3000 W. Rohnson R-5430 Heavy Duty je dodáván s nástavci na výrobu rajčatového protlaku a výrobu uzenin. Vyberte si ze tří protlačovacích disků požadovanou hrubost mletého masa pro dokonalý výsledek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Bosch MFW3850B Rohnson R-5430 Heavy Duty
Bosch MFW3850B

Masomlýnek BOSCH MFW3850B Compact power – praktický a skladný pomocník pro každodenní použití.Oboustranný nůž, velký plnicí otvor a šikovné pěchovadlo. Nástavec na plnění klobás a kebbe a struhadlo a lis na citrusy. Snadno složitelný.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 369 Kč
Rohnson R-549 Rohnson R-5430 Heavy Duty
Rohnson R-549

Mlýnek na maso ROHNSON R-549 s nástavcem na plnění klobás a nástavcem na lisování ovoce a zeleniny. Nože z nerezové oceli a funkce zpětného chodu zajistí perfektní výsledky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 365 Kč
Tefal mlýnek na maso NE685838 HV8 Plus Tefal mlýnek na maso NE685838 HV8 Plus
Tefal mlýnek na maso NE685838 HV8 Plus

Všestranný a výkonný mlýnek na maso vám pomůže s přípravou specialit z mletého masa. Tefal NE685838 HV8 Plus zvládne namlít až 2,6 kg masa za minutu. Disponuje zpětným chodem, nástavci na pyré nebo plnění klobás, zvládne strouhání na hrubo i na jemno, strouhání parmazánu i drcení ledu. Vyniká jednoduchou manipulací a důmyslným systémem skladování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 3 819 Kč
Pecka cena
Bosch mlýnek na maso MFW2517W Tefal mlýnek na maso NE685838 HV8 Plus
Bosch mlýnek na maso MFW2517W

Mlýnek na maso s velmi silným motorem Block Power s příkonem 1500 W. Bosch MFW2517W nabízí struhadlo pro pohodlné strouhání a krájení, nástavec na lisování ovoce a nástavec na klobásy a párky. Pojistka proti přetížení a vysoká stabilita díky gumovým nožičkám.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
SENCOR mlýnek na maso SMG 4410WH Tefal mlýnek na maso NE685838 HV8 Plus
SENCOR mlýnek na maso SMG 4410WH

Mlýnek na maso s kapacitou 100 kg/hod a motorem s výkonem 500 W. Sencor SMG 4410WH nabízí 3 mlecí disky, plastovou plnicí misku, protlačovač, nástavec na klobásy a kráječ a struhadlo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 259 Kč
Zelmer mlýnek na maso ZMM4050B Zelmer mlýnek na maso ZMM4050B
Zelmer mlýnek na maso ZMM4050B

Mlýnek na maso s výkonem 1900 W a s rychlostí mletí 2,5 kg/min. Zelmer ZMM4050B disponuje kovovou mlecí komorou, obroustranným nerezovým nožem a protiskluzovými gumovými nožičkami. Součástí balení jsou 3 mlecí disky, 4 bubínková struhadla, plnič klobás a další.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Rohnson R-5403 Zelmer mlýnek na maso ZMM4050B
Rohnson R-5403

Mlýnek na maso s výkonným motorem a nerezovými mlecími noži pro dokonalou přípravu masitých pokrmů. Rohnson R-5403 je dodáván s nástavci na výrobu rajčatového protlaku a výrobu uzenin. Vyberte si ze tří protlačovacích disků požadovanou hrubost mletého masa pro dokonalý výsledek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 809 Kč
Catler mlýnek na maso FG 403 Zelmer mlýnek na maso ZMM4050B
Catler mlýnek na maso FG 403

Masomlýnek se silným 600W motorem. Catler FG 403 je vybaven stabilní základnou s přísavkami, precizně doléhajícím příslušenstvím a ovládáním tlačítky. Volba rychlosti a zpětného chodu. Všestranný mlýnek na maso, zeleninu i odšťavňování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 3 354 Kč
Zelmer mlýnek na maso ZMM4055B Tefal mlýnek na maso 8 v 1 NE858D38
Zelmer mlýnek na maso ZMM4055B

Mlýnek na maso s výkonem 1900 W a s rychlostí mletí 2,5 kg/min. Zelmer ZMM4055B disponuje kovovou mlecí komorou, obroustranným nerezovým nožem a protiskluzovými gumovými nožičkami. Součástí balení jsou 3 mlecí disky, 3 bubínková struhadla, lis na ovoce a další.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Catler mlýnek na maso MG 800 Tefal mlýnek na maso 8 v 1 NE858D38
Catler mlýnek na maso MG 800

Masomlýnek s dotykovým ovládáním a LCD displejem. Catler MG 800 nabízí volbu rychlostí a zpětný chod. Součástí balení jsou 3 ocelové mlecí disky a nástavce na klobásy a kubbe.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Tefal mlýnek na maso 8 v 1 NE858D38 Tefal mlýnek na maso 8 v 1 NE858D38
Tefal mlýnek na maso 8 v 1 NE858D38

Mlýnek na maso 8 v 1 připraví až 5,5 kg masa za minut. Tefal NE858D38 je vybaven pozicí pro zpětný chod, díky které si poradí i s masem, které se mele obtížně a 3 nerezovými válečky pro větší všestrannost. Kovové tělo a kovový tác pro dlouhodobé použití.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 3 859 Kč

Mlýnky na maso

Mlýnek na maso je užitečný kuchyňský pomocník, s jeho pomocí namelete maso jednoduše a rychle. Některé mlýnky využijete také při výrobě těstovin, cukroví nebo pro mletí zeleniny. Jak funguje ruční mlýnek na maso nebo elektrický mlýnek na maso, a jaké jsou jejich přednosti?

Ruční mlýnek na maso

Kovové ruční mlýnky na maso jsou ideální pro občasné domácí využití. Výhodou těchto mlýnků je dlouhá životnost, snadná údržba díky rozkládacímu mechanismu a nízká pořizovací cena.

  • Mlýnek na maso č. 5 – velikost mlecích otvorů je 5 mm.
  • Mlýnek na maso č. 8 – velikost otvorů je 8 mm.
  • Mlýnek na maso č. 10 – průměr mletí je 10 mm.

Elektrický mlýnek na maso

Elektrické mlýnky na maso výrazně usnadňují a urychlují mletí masa. Jsou vhodné do domácnosti i do restauračních zařízení. Čím větší výkon mlýnku (350 – 3 000 W), tím je mletí rychlejší. Výhodou elektrických mlýnků na maso je nenáročný provoz, možnost nastavení hrubosti mletí, dobrá stabilita a snadná instalace. Počítejte však s vyšší pořizovací cenou oproti ručním mlýnkům na maso.

S nástavci na masomlýnek nastrouháte zeleninu či připravíte těstoviny

Pokud chcete mlýnek na maso používat i k dalším kuchařským úkonům, stačí si pořídit příslušenství pro mlýnky na maso. To je k dostání v podobě lisu na ovoce, strouhátek na zeleninu nebo tvarovátek na cukroví nebo těstoviny.

→ Dbejte na vzájemnou kompatibilitu mlýnků na maso a příslušenství.

Mlýnek na maso Bosch

Elektrické mlýnky na maso od firmy Bosch efektivně a jednoduše pomelou maso, ryby, zeleninu nebo vylisují ovoce. Mlýnek disponuje tlačítkem se zpětným chodem, které rychle a bezpečně uvolní zaseknuté suroviny. S pomocí mlýnku si můžete připravit také chutné domácí klobásky nebo párky.

Mlýnek na maso Tefal

Výkonný mlýnek Tefal zpracuje až 1,7 kg masa za pouhou minutu. Součástí mlýnku mohou být i další nástavce – např. pro výrobu klobás nebo pyré aj. Mlýnek je mimo jiné vybaven praktickým madlem pro snadné přenášení.

→ Pro přípravu salátů, zeleninových omáček či na sekání ořechů se hodí výkonné mixéry a sekáčky potravin.

→ Pokud často strouháte větší množství zeleniny, doporučujeme elektrické struhadlo.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mlýnky na maso.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mlýnky na maso výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mlýnky na maso akce.