Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 21783492

Delimano Brava Sekáček na cibuli, zeleninu, bylinky a koření, Chop Chop

Delimano Brava Sekáček na cibuli, zeleninu, bylinky a koření, Chop Chop

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tento úžasně jednoduchý manuální kráječ je vhodný pro všechny druhy potravin, zejména cibuli, ořechy, ovoce a zeleninu. Jednoduše pod něj vsuňte vybrané jídlo a stiskněte kráječ rukou. Můžete krájet na prkénku nebo do nádoby. Kráječ je vybaven pěti kvalitními nerezovými čepelemi. Celý popis
259 Kč
Zboží od: GadgetPoint
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
259 Kč
S novou kartou za

10.2.2023 - 13.2.2023 na vaší adrese

Popis

Nakrájejte snadno všechno ovoce a zeleninu pomocí praktického manuálního kráječe

 

Nakrájejte cibuli, česnek, rajčata, papriky, jablka, petržel, ořechy a v podstatě jakékoli ovoce a zeleninu s tímto praktickým kráječem! Delimano sekáček Chop Chop byl speciálně vyroben, aby vám usnadnil práci v kuchyni a byl po vašem boku vždy, když budete připravovat jídlo pro vaše blízké. Jednoduše pod něj vsuňte vybrané jídlo a stiskněte kráječ rukou. Hotovo! Je to tak jednoduché – žádné baterie, žádná zásuvka – jednoduše jej uchopte a krájejte – vaše jídlo je připraveno do hrnce nebo na talíř.

Krájejte jednoduchým pohybem dolů

Delimano sekáček Chop Chop se stane vaším základním kuchyňským pomocníkem, který určitě využijete každý den. Jeho největší předností je snadné použití. Žádné kabely, žádné prázdné baterie, žádné špinavé nádoby. Jednoduše jej vezměte z kuchyňské linky, položte na prkénko a začněte krájet pouhým stisknutím: rychlejší a bezpečnější než nůž.

Kráječ zůstane ve vaší dlani a můžete si tak připravit všechny ingredience na polévku, salát či salsu najednou: rychle, bez námahy a rovnoměrně. 

Použijte jej na krájení:

  • Zeleniny, např. cibule, česnek, papriky, okurky, rajčata, chilli papričky
  • Ovoce, např. jablka, hrušky, jahody, vodní meloun, ananas
  • Dalších druhů jídel, např. bylinky, vajíčka natvrdo, sýr, čokoláda
Čepele z nerezové oceli zkrátí dobu přípravy jídla na polovinu

Delimano sekáček Chop Chop je vyroben z odolného plastu s čepelemi z nerezové oceli a pěti břity. Má také speciální vnitřní čepele, které se otáčejí při každém stisknutí a krájejí jídlo z více úhlů. Ostré čepele jsou mnohem rychlejší než nůž a zkracují tak dobu přípravy jídla na polovinu. vysoce kvalitní čepele z nerezové oceli nerezaví a mají dlouhou životnost.

Krájejte na prkénku nebo do nádoby

Delimano sekáček Chop Chop nabízí dvě možnosti:

  • Můžete buď krájet do přiložené nádoby, která jídlo udrží pohromadě a celý proces je tak čistší
  • nebo přímo na krájecí prkénko a poté jídlo shrnout do nádoby, abyste zajistili, že ani kousek nepřijde nazmar.

Delimano sekáček Chop Chop obsahuje víko a nádobu, ve které vaše jídlo vydrží po nakrájení čerstvé. Velmi snadno se čistí, jednoduše jej umyjte teplou vodou a mýdlem. Kompaktní design a praktická velikost zajistí, že jej budete mít vždy po ruce na kuchyňské lince nebo v šuplíku.