IK Multimedia iRig Mic Video Creator HD Bundle

IK Multimedia iRig Mic Video Creator HD Bundle

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
IK Multimedia iRig Mic Video Creator HD Bundle HD zvuk a osvětlení pro váš smartphone s multifunkčním stojanem 4 v 1, kondenzátorovým mikrofonem iRig Mic HD (až 24bit 96kHz) a 10" LED světelným kruhem Celý popis
4 590 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera poslední 1 kus

27.7.2021 - 28.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera DISK Multimedia, s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100041403447

Popis

 • Audio-vizuální upgrade pro váš chytrý telefon
 • Ideální pro záznam zpěvu, hudby, podcastů a live streamů
 • Multifunkční stativ iKlip Grip Pro
 • Ovládání závěrky přes Bluetooth umožňuje vzdálené spuštění/zastavení videa
 • Kondenzátorový mikrofon iRig Mic HD (až 24bit 96kHz)
 • 10 palcový LED světelný kruh s nastavitelnou barvou a jasem a upevněním přímo na stativ
 • 360° rotace a 90° nastavitelný úhel držáku
 • Standardní UNC 1/4"-20 závitová montáž
 • Pracuje s DSLR a digitálními fotoaparáty

HD audio-vizuální upgrade pro vaše mobilní studio

Pokud streamujete a fotografujete pouze za pomoci vašeho chytrého telefonu, jistě oceníte tento zásadní upgrade zvuku a světelných podmínek. Předveďte dokonalé záběry se skvělým zvukem a osvětlením, ať už točíte či streamujete na YouTube, Twitch, Facebook nebo Instagram – s balíčkem iRig Video Creator HD od IK Multimedia dosáhnete snadno a vždy úžasných výsledků. Tento balíček obsahuje všechny nástroje, které potřebujete 10" LED prstencovým světlemk vylepšení vaší audiovizuální produkce. Multifunkční stativ iKlip Grip Pro nabízí mnoho možností využití. Je výškově nastavitelný, může bát použit jako selfie tyč, klasický tripod stativ a monopod, na který snadno připevníte váš smartphone, stejně tak na jeho vrchol současně připevníte světelný LED kruh. Dále jen připojte 3,5 mm konektor TRRS mikrofonu iRig Mic HD 2 do smartphonu a vše je připraveno. Vzdálená závěrka Bluetooth umožňuje pohodlné operace spuštění/zastavení záznamu, aniž by bylo nutné dotýkat se telefonu. A ve spojení s 10" LED prstencovým světlem, které je součástí balení budou vaše záběry vypadat vždy bezchybně. Zažijte křišťálově čistý HD zvuk díky iRig Mic HD 2, který je schopen kvality až 24 bitů při 96 kHz . Ovládejte závěrku na dálku pomocí ovládacího prvku Bluetooth. 

Kondenzátorový mikrofon 24/96 HD

IK Multimedia iRig Mic HD 2 nabízí stejný pohodlný design a robustní konstrukci jako jeho předchůdce. Je vybaven kondenzátorovou pozlacenou mikrofonní kapsli s úzce směrovou charakteristikou, takže zaostřuje přímo na snímaný objekt a eliminuje rušivý hluk pozadí a okolní zvuky. Interní 24bit. / 96kHz převodníky zaručují tichý a čistý průběh signálu. IRig Mic HD 2 pracuje s řadou aplikací pro nahrávání a jeho vestavěný výstup pro sluchátka poskytuje kompatibilitu a přidanou funkčnost pro novější iPhony bez sluchátkového konektorů. Pro pohodlnou kontrolu signálů je mikrofon vybaven vícebarevnou LED. Sluchátkový výstup zase umožňuje monitoring signálu v reálnem čase, nebo poslech již zaznameného zvuku. Pro záznam vokálů, hudby, podcasting, live streamy a další je iRig Mic HD 2 od společnosti IK Multimedia skvělým a kompaktním řešením. Lightning, USB-C a Micro-USB propojovací kabely jsou součástí balení.

Multifunkční stativ iKlip Grip Pro nabízí mnoho možností využití. Je výškově nastavitelný, může bát použit jako selfie tyč, klasický tripod stativ a monopod, na který snadno připevníte váš smartphone, stejně tak na jeho vrchol současně připevníte světelný LED kruh. Dále jen připojte 3,5 mm konektor TRRS mikrofonu iRig Mic Lav do smartphonu a vše je připraveno. Vzdálená závěrka Bluetooth umožňuje pohodlné operace spuštění/zastavení záznamu, aniž by bylo nutné dotýkat se telefonu.

10 palcové LED prstencové světlo má nastavitelnou barevnou teplotu a jas, aby jste vždy dosáhli optimálního vzhledu. Protože je napájen přes USB, nemusíte se starat o zásoby náhradních bate

Technické specifikace

 • Typ mikrofonu: Kondenzátorový se směrovou charakteristikou
 • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz (-3dB)
 • Maximální SPL: 125 dB SPL
 • Software: Android / iOS
 • Konektor: Micro USB-B 1/8" TRRS
 • Dodávané příslušenství: 6" LED světelný kruh, multifunkční stativ iKlip Grip Pro, Propojovací kabely Lightning/USB