Olimpia Splendid Compact

A Značka: Olimpia Splendid Náš kód: 100004466559

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarmaVýprodej

Akce platí do 29.10.2019 nebo do vyprodání zásob.

Olimpia Splendid Compact

Malá mobilní klimatizace DOLCECLIMA Compact je základním modelem od italského výrobce Olimpia Splendid. Klimatizace disponuje digitálním termostatem a několika provozními módy včetně speciálního odvlhčovacího módu. Celý popis

10990
11 990 Kč
10 990 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004466559

Popis

Popis produktu

Malá mobilní klimatizace DOLCECLIMA Compact je základním modelem od italského výrobce Olimpia Splendid. Klimatizace disponuje digitálním termostatem a několika provozními módy včetně speciálního odvlhčovacího módu. Je velice malá, rozměry se blíží spíše výkonnějším odvlhčovačům. Lepšímu rozptylu chladného vzduchu pomáhají lamely směrované nahoru.

Klimatizace disponuje vývodní trubicí o průměru 15 cm a délce 1,5 m. V příslušenství najdeme komponenty jak pro instalaci klimatizace do přivřeného okna, tak i pro montáž do otvoru ve skle nebo do zdi.

Příslušenství: Dálkový ovladač s LCD displejem, trubice pro odvod horkého vzduchu, záklopka pro instalaci do zdi nebo skla, lišta do výsuvného / posuvného okna.

KOMPAKTNÍ DESIGN

Celkové rozměry jsou sníženy o 25% ve srovnání s tradičními mobilními klimatizacemi. S pouhými 70 cm výšky a 35 cm šířky patří DOLCECLIMA Compact mezi nejmenší mobilní klimatizace na trhu. Klimatizace je také velmi lehká, váží pouhých 28 kg.

FUNKCE AUTORESTARTU

Po výpadku proudu se klimatizace opět zapne, a to v původním nastavení. Díky speciální ochranné fázi kompresoru, která jej nechává vypnutý po dobu 3 minut při každém startu, se nemusíme bát, že bychom klimatizaci poškodili, a lze jí tak spouštět pomocí automatizovaného odpojení / připojení.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Energetická třída A (EER 2,6)
Typ klimatizace mobilní
Dálkové ovládání ano
Výkon chlazení

Výkon chlazení

9000 Btu za hod
Šířka 34.5 cm
Výška 70.3 cm
Hloubka 35.5 cm
Barva

Barva

bílá