Thuraya XT-LITE satelitní telefon

Thuraya XT-LITE satelitní telefon

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zůstat se spojení se světem nebylo nikdy tak snadné. Představujeme Vám Thuraya XT-Lite, cenově nejdostupnější satelitní telefon na světe. Thuraya XT-LITE poskytuje spolehlivé připojení za bezkonkurenční cenu. Je navržený bez kompromisů a umožňuje stabilní a nepřerušované spojení. Celý popis
Naši odborní asistenti vám rádi poradí s výběrem od 08:00 do 17:00 na čísle +420 226 256 153
18 368 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: NAVISAT

Skladem u partnera 5+ kusů

23.9.2021 - 24.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera NAVISAT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100039352170

Popis

Zůstat se spojení se světem nebylo nikdy tak snadné. Představujeme Vám Thuraya XT-Lite, cenově nejdostupnější satelitní telefon na světe. Thuraya XT-LITE poskytuje spolehlivé připojení za bezkonkurenční cenu. Je navržený bez kompromisů a umožňuje stabilní a nepřerušované spojení. Je velmi snadno ovladatelný. Můžete telefonovat a posílat SMS zprávy v satelitním režimu, ať už jedete přes poušť, plavíte se na moři nebo lezete v horách. Bez ohledu na to, kam vás cesta povede, můžete se spolehnout na satelitní síť Thuraya, která poskytuje spolehlivou, jasnou a nepřetržitou komunikaci ve více než 160 zemích po celé Evropě, Africe, Asii a Austrálii. Volání a SMS zprávy v satelitním módu

Volejte a posílejte SMS zprávy v satelitním režimu vždy, když není žádná pozemní síť k dispozici. Pokročilá všesměrová anténa zaručuje nepřetržité spojení a nabízí bezproblémovou komunikaci i pokud se právě pohybujete.

Dlouhá životnost baterie

Thuraya XT-LITE umožňuje spolehlivou komunikaci s dlouhou výdrží baterie, která poskytuje až šest hodin hovoru a až 80 hodin v pohotovostním režimu.

Snadné použití

Vše co potřebujete udělat je jednoduše nabít telefon a vložit funkční aktivovanou SIM kartu Thuraya. Pak můžete přepnout telefon Thuraya XT-Lite do jedné z 12ti   dostupných jazykových lokalizací.  

Podpořeno robustní a výkonnou satelitní sítí Thuraya

Satelitní síť Thuraya je známá tím, že nejspolehlivější satelitní pokrytí pokrývající cca 160 zemí světa a dvě třetiny zeměkoule.Thuraya XT-LITE umožňuje přijímat upozornění na příchozí hovory dokonce i se zasunutou satelitní anténou.

Další funkce

Adresář, alarmy, kalkulačka, kalendář, protokolů hovorů, konferenční hovory, skupiny kontaktů, rychlé vytáčení, stopky, světový čas a mnoho dalších funkcí..