Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12718882

IK Multimedia iRig Micro Amp

IK Multimedia iRig Micro Amp

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
iRig Micro Amp je kompaktní kytarové kombo / zesilovač s výkonem 15W, třemi analogovými kanály Clean, Drive a Lead, iOs/USB převodníkem a možností bateriového napájení. Celý popis
4 690 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 690 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

12.8.2022 - 15.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

 • Kompaktní kytarový zesilovač / kombo
 • 1×4“ repro s plným frekvenčním rozsahem
 • Výkon 15W RMS
 • 3 analogové kanály – Clean/Drive/Lead
 • 5 ovládačů – Bass,Mid, Treble, Gain, Volume
 • Sluchátkový výstup
 • 3,5mm jack Aux vstup pro připojení např. MP3 přehrávače
 • Výstup pro externí reprobednu s rozpětí impedance 4–16 Ohmů
 • Audio rozhraní s 24-bit/96 kHz rozlišením pro iOs, PC/Mac
 • Napájeno pomocí adaptéru (není součástí) nebo bateriemi (6×AA)
 • Součastí AmpliTube 4 pro PC/Mac (9 amps, 10 Stomps)
 • Součástí Amplitube CS pro iOs (10 amps, 26 Stomps)

iRig Micro Amp je kompaktní zesilovač, který toho dokážete více, než se na první pohled zdá. Výkon 15W RMS je na tak malou bedínku hlasitý dost, než byste očekávali a již v základu nabízí různé barvy – tři analogové kanály: Clean/Drive/Lead.

Skutečné tajemství iRig Micro Amp ale tkví v možností připojení k vašemu iPhonu, iPadu nebo Mac / PC. Najednou získáte možnost hrát přes 10 amp a 26 stompbox modelů díky nabízené aplikaci AmpliTube CS a s přiloženým AmpliTube 4 pro Mac / PC si užijete 9 amp a 10 stomp modelů.

Nejste ovšem omezeni pouze na aplikaci AmpliTube – konektivita iRig Micro Amp vám umožňuje používaní všech vašich oblíbených aplikací a softwaru. Studium nových písní, cvičení oblíbených licků, hraní s hotovými backing tracky či dokonce nahrávání své vlastní písně je s iRig Micro Amp jednodušší, než jste si vůbec představovali.

To vše v extrémně kompaktní a snadno přenositelné velikosti. S iRig Micro Amp objevíte další způsoby, jak posunout možnosti vašeho hraní.

Elektrárna do kapsy

iRig Micro Amp nabízí 15W při napájení ze zdroje a 7,5W při provozu na baterie (6 x AA). V kombinaci s 4“ reproduktorem překvapuje svým výkonem při poloviční velikosti oproti stejně silným a podobným mini zesilovačům. Takže je perfektní pro všechny situace – od cvičení v ložnici nebo u notebooku, až po jamm s přáteli třeba na ulici.

Vestavěné tři kanály produkují bohatý, teplý zvuk – přesně takový, který očekáváte od tvůrců AmpliTube. K dispozici jsou ovládače basů, středů, výšek, celkové hlasitosti a úrovně gainu, díky čemu „nakroutíte“ požadovaný zvuk.

Potřebujete na hraní s kapelou více volume nebo větší repro? iRig Micro Amp disponuje výstupem pro externí kabinet, takže si ho jednoduše můžete vzít i na zkoušku či podium. Aux vstup naopak využijete při cvičení pro připojení externího zdroje hudby, jako např. MP3 přehrávače a sluchátkový výstup, abyste případně nikoho nerušili.  

iRig Micro Amp je díky kompaktním rozměrům a flexibilním možnostem perfektním obsahem pro váš baťoh, abyste mohli cvičit, jamovat a hrát kdykoliv a kdekoliv.

Zapoj to a hrej

iRig Micro Amp můžete připojit k vašemu iPhonu, iPadu, Macu nebo PC. Váš kytarový signál pak směruje do připojeného zařízení, kde probíhá jeho proces nebo záznam a zpátky ho již přehraje přímo vestavěný 4" reproduktor.  Jedná se o setup odvozený od oceněného mobilního kytarového rozhraní iRig HD 2 s 24bit / 96 kHz převodníkem s výbornou kvalitu zvuku.

S aplikací a softwarem AmpliTube nabízí Micro Amp další spektrum zvuků s přesností, kterou jste nikdy předtím v mini kombu určeného především pro cvičení neslyšeli.

Aplikace AmpliTube CS pro iPhone/iPad dodávané k iRig Micro Amp nabízí 10 zesilovačů a 26 stomp efektů odemčených k okamžitému použití a software AmpliTube 4 pro Mac / PC obsahuje 9 zesilovačů a 10 stompboxů. Vychutnat si tak můžete vše od krásneho vintage twangu až po bouříci hi-gain, včetně všech těch pedálů, které jste kdy chtěli.

Pokud svou kolekci budete chtít doplnit o další kousky nejznámějších zesilovačů a efektů, nabídka čítá více než 280 kusů, z nichž můžete vybírat, a to včetně oficiálně licencovaných modelů značek Fender®, Orange®, Mesa-Boogie® a dalších ikonických výrobců, stejně tak jako signature modely kytarových legend jako Slash, Jimi Hendrix a Dimebag Darrell. a další.

Hraj, cvič, nahrávej

Kromě AmpliTube umožňuje iRig Micro Amp připojení nekonečné řady dalších aplikací a softwaru. Učte se nové licky, zdokonalujte svou techniku nebo jamujte na oblíbených písních – s iRig Micro Amp je to snadné a zábavné, takže se nikdy nebudete nudit.

iRig Micro Amp vám také usnadní nahrávání vlastní hudby. S aplikacemi, jako je např. GarageBand, je to skvělý způsob, jak zachytit všechny nápady nebo dokonce zaznamenat celou stopu. Micro Amp pracuje i s profesionálními DAW, jako je Logic, Pro Tools a další, a vytváří tak pohodlný nahrávací setup pro použití na cestách.

Zesilovač této velikosti, který nabízí mnoho způsobů, jak cvičit, hrát, zaznamenávat nápady a vytvářet hudbu a který si bez problému můžete vzít prakticky kamkoliv, budete hledat jen stěží.  iRig Micro Amp vám to vše opravdu poskytne.