Kusový koberec Mujkoberec Original 104305 Rose 160x220

Kusový koberec Mujkoberec Original 104305 Rose 160x220

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Doprava zdarma Novinka
Krásný moderní koberec od značky Mujkoberec Original 104305 je vyrobený ze 100% polypropylenu, má krásné ohraničení po celém jeho obvodu. Díky jeho krátkému vlasu se dobře udržuje. Dá se dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce. Celý popis
1 399 Kč
Partner: Můjkoberec

Na objednání u partnera

3.2 - 8.2 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Můjkoberec

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019020578

Popis

Kusové koberce z řady Mujkoberec Original s moderními vzory, které se budou v interiéru krásně vyjímat. Jedná se o koberce s 8 mm vysokým vlasem. Koberce Mujkoberec Original se vyrábí ze 100% polypropylenu, který jim dodává vyšší pevnost a jednoduchou údržbu. Dají se čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Mujkoberec Original

Mujkoberec Original je mateřská řada koberců, které jsou vyrobeny různými výrobci speciálně pro Mujkoberec. Při výrobě je dbáno na unikátní vzory a příjemné materiály. Díky spolupráci s mnoha evropskými výrobci koberců Vám můžeme nabídnout velmi výhodnou cenu, oproti konkurenčním výrobkům. Koberce Mujkoberec Original lze zakoupit výhradně na eshopu či prodejně Mujkoberec.cz nebo na stránkách prodejce MALL.cz. Naši vlastní kolekci budeme do budoucna určitě rozšiřovat.