Alcatel BoomBand

58%
Hodnocení: 2,9
Alcatel

Alcatel BoomBand

58%
Hodnocení: 2,9
Alcatel

BoomBand osobní monitor aktivit je ideální pomocník pro dosažený lepší výkonnosti. BoomBand je určen všem fanouškům moderních technologií s aktivním stylem života. Voděodolné zařízení vás vibracemi nebo LED indikátory upozorní na telefonát, změří váš výdej kalorií nebo ohlídá váš zdravý spánek. Celý popis

790
2.9 46
990 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
790 Kč
-20%
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 703694

Popis

Popis produktu

Notifikace

BoomBand dokáže upozornit i na příchozí hovory. Můžete si přitom vybrat, jestli vám náramek dá vědět při každém volání, nebo jen u vybraných kontaktů. Další šikovnou funkcí je zabezpečení proti ztrátě telefonu. Pokud si mobil někde zapomenete nebo vám vypadne z tašky, BoomBand automaticky začne blikat a vibrovat.

Praktický design

16tigramový pásek jednoduše připevníte na zápěstí a během chvíle už nepoznáte, že ho máte na ruce. V balení jsou hned dva pryžové náramky – tyrkysově modrý lze dobře kombinovat s barevným sportovním oblečením, konzervativnější šedá varianta se pak hodí k jakémukoli outfitu. Materiál náramku (TPU), do nějž se vkládá vyjímatelné senzorové jádro, je odolný vůči dešti a drsným podmínkám a vydrží i tvrdší zacházení.

Bluetooth

Funkční módní doplněk ožije po spárování se smartphonem (s operačním systémem Android 4.3 a vyšším) prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth 4.0, která je rychlá, stabilní a přitom energeticky nenáročná. Na displeji vašeho telefonu můžete sledovat počet kroků, který jste za den ušli, a získat tak podrobný přehled o vašem každodenním výdeji energie. Inteligentní snímač spánku spočítá dobu, kterou za prospíte a zaznamená i vaše převalování a vstávání. Jakmile usnete, BoomBand se také přepne do spánkového režimu, a zároveň ztiší i váš telefon.


Vlastnosti

Specifikace
  • Notifikace : Hovor, ztráta telefonu
  • Režim: Sport, Spánek
  • Vibrační budík
  • Signalizace vzdálení od smartphonu
  • V balení dvě barevné varianty náramku

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

GPS

GPS

ne
Budík ano
Měření kvality spánku ano
Velikost Univerzální