Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Hisense Monitor dechu BABYSENSE 1 + Dárek DVD - První pomoc dětem
2 499 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Monitor dechu Babysense 1 hlídá spánek novorozence. Hlasitý alarm Vás okamžitě upozorní při zástavě dechu nebo při nedostatečné dechové aktivitě. Nyní s dárkem DVD – První pomoc dětem.


Hisense Monitor dechu Babysense 1 Pro + Dárek DVD - První pomoc dětem
2 470 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BABYSENSE 1 Pro je bezdotykový monitor dechu vybavený senzorovou podložkou a designově nadčasovou atraktivní kontrolní jednotkou se zvukovým a vizuálním signalizačním alarmem. Monitor dechu je v současné době jedinou účinnou pomůckou v boji proti syndromu náhlého úmrtí SIDS u dětí v období prvního roku jejich života.


Hisense Monitor dechu Babysense 2 Pro + Dárek DVD - První pomoc dětem
2 770 Kč
2 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

BABYSENSE 2 Pro je bezdotykový monitor dechu vybavený dvěmi senzorovými podložkami a designově nadčasovou atraktivní kontrolní jednotkou se zvukovým a vizuálním signalizačním alarmem. Monitor dechu je v současné době jedinou účinnou pomůckou v boji proti syndromu náhlého úmrtí SIDS u dětí v období prvního roku jejich života.


Snuza Smart monitor pohybu PICO
3 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Monitor dechu Snuza PICO je o 40% menší než Snuza HERO. Je jednoduchý na ovládání a dá se propojit s telefonem pro neustálý monitoring pohybu bříška Vašeho děťátka.


Snuza Monitor pohybu HERO MD
3 290 Kč

3 148 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Snuza HERO MD je inovativní monitor pohybu dítěte s uchycením na plenku. Baby monitor na plenu je praktické a moudré zařízení, které monitoruje pohyb bříška vašeho děťátka. Pokud se bříško Vašeho dítěte nepohnulo během 15 sekund, upozorní Vás hlasitým alarmem. Pokud během 15 sekund monitor nezaregistruje pohyb bříška, tak vibracemi povzbudí dítě aby znovu dýchalo.